Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Pískování, broušení
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.571 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Pískování, broušení

Potřebujete službu z oblasti pískování a broušení? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na mechanické odstraňování vrchní znečištěné vrstvy, zdrsnění povrchu materiálu. Cena tryskování a leštění povrchu dřeva a kovů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: čisticí prostředky, kartáče, pronájem kompresoru, které vám poskytne některý z našich specialistů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Služby
Brusné zahradní nářadí.
Budeme vás spojit s odborníky, kteří mohou hromadit jakékoliv zahradní nářadí včetně lopatek, nůžek, dlati, nožů sekačky na trávě a motorové pily. Díky Wilii se můžete těšit na rychlejší a bezpečnější práci v zahradě. Pomocí zařízení, jako je soubor nebo bruska, vaše zahradní nářadí mohou pracovat jako nové! Služby opravy sekačky můžete také využít Wilio.
Brusné kuchyňské nástroje
Ostré nože jsou rozhodující pro efektivní přípravu potravin, ať už vaříte doma nebo provozujete restauraci. Zničíte vám tupý nůž zkušenosti s vařením? Brouba nožů obnoví vaše nože a vaření se znovu stane. S ostrými lopatkami, příprava potravin bude účinná a bezproblémová. Naši poskytovatelé mohou brousit standardní řezací nože, stolní nože, řezbářské nože, svázané nože a mnoho dalších typů řezných nástrojů.
Nástroje pro ostření Workshop.
Naši poskytovatelé mohou křtít všechny druhy nástrojů v dílně z motorových pil, pilových listů k dlaně. Můžete dokonce požádat o Wilio na ostření sekeru nebo meče. Speciální vybavení je vyžadováno pro ostření nástroje workshopu jako mlýnek, souboru, pásová bruska nebo brusný kámen. Je důležité, aby workshop nástroje ostře profesionály. Nezkušené ruce mohou způsobit, že vaše nástroje ztratí více kovů během posunutí podle potřeby. Nemůže se stát odborníkem. Potřebujete pomoc se zlepšováním nebo budováním domu? Najděte vše, co potřebujete s našimi službami v budově přestavby, instalace vodních instalací, oken a dveří.
Nůžky na ostření.
Naši poskytovatelé brouší všechny typy nůžek pro domácí použití, školu, kancelář nebo kadeřnictví a můžete si vychutnat přesné a snadné řezání. Nenechávejte peníze za nákup nových nůžek pokaždé, když jsou expedici. Díky ostrým profesionálům se nůžky sníží jako nové. Pokud je to možné, vyberte vždy poskytovatele se specifickými nůžkami, protože nesprávný způsob pláště může způsobit nepatrné nebo významné poškození nůžek.
Často kladené otázky
Proč si objednáte nástroje přes WILIO?
Práce s tupými nástroji je únavné a neefektivní a tupé nože nebo nůžky jsou noční můra pro všechny kutily. Při práci s nimi také čelíte riziku nešťastných nehod při práci s nimi. Nechce vám zoufalství Wilio. Zadejte svou objednávku a budeme vás spojit s důvěryhodnými a cenově dostupnými poskytovateli služeb ve vaší blízkosti. Na Wilii najdete recenze zákazníků na abrazivní služby, které vám pomohou najít poskytovatele, kteří rukají a dávají přednost zákazníkům. Když si rezervujete své nástroje prostřednictvím WILIO, vaše místo není důležité. Pomůžeme vám najít spolehlivé servisní středisko, které vám nejblíže kdekoli. WILIO Portal nabízí všechny typy služeb Steria. Nechte své nástroje - včetně zahradních nástrojů, nožů, nůžek a nástroje pro zpracování dřeva. Začněte kliknutím na tlačítko "Enter Poptávka" a dostanete cenovou nabídku z vyhodnocované zaostřování v nejbližší době.
Kde jsou provozní služby?
Zaostřovací nástroje lze provést doma, na profesionální workshopu. Na Wilii najdete zaostřovače ve svém okolí, kteří k vám přicházejí přímo. Poskytovatelé v této oblasti obvykle účtují méně peněz na náklady na dopravu. Pokud poskytovatel nemůže nástroj pro vás zaměřit, žádný problém! Nástroje od vás, abyste si vzali do dílny a přivedli je zpět k vám.
Proč je potřeby ostření nástroje?
Brusné nástroje zvyšují účinnost a bezpečnost s nimi. Práce s tupým nástrojem je únava a únavnější. S tupým kuchyňským nožem by nepodařilo pracovat nebo nejmodernější šéfkuchař a tupé zahradní nůžky mohou ublížit vaši zeleň než pomoc. Práce s těmito nástroji je nepříjemná a zranění vás ohrožuje před ostrými nástroji. Aby se zabránilo potenciálním problémům, objednejte si nástroje nástrojů dnes.
Existuje nějaká hranice, kolik nástrojů může poskytovatel porazit?
Ne, s WILIO jsou služby flexibilní a přizpůsobené vám. Číslo závisí na zadaném požadavku. V jedné skořápce mohou být různé typy nástrojů ostré. Pokud je to možné, uveďte prosím číslo a typ nástrojů, které se musíte zaměřit na každou poptávku. S těmito informacemi mohou poskytovatelé navrhnout přesnější nabídky a odhadovanou pracovní dobu.
Má také lednové služby také rezavé nástroje?
Ano, poskytovatelé broušení mohou také nabízet rezavé služby restaurování nástrojů. Jedním ze způsobů, jak obnovit takový nástroj je zbavit rezolu za použití speciálního kartáče, ocelové vlny nebo morušeného hliníku. Rezavé nástroje mohou být také namočeny v roztoku, které jsou rezavé. Po odstranění mohou lopatky hromadné a dříve tupé rezavé nástroje budou vypadat jako nový po chvíli.
Mohu poskytnout zařízení pro poskytovatele služeb?
Ano, pokud máte nástroj pro zaostření, neváhejte a povolte poskytovatele používat je na jarní službě. V některých situacích můžete minimalizovat náklady. Při zveřejnění poptávky připojte dostupné vybavení. Poskytovatelé tak mohou detekovat, zda máte k dispozici správné servisní nástroje. V opačném případě bude poskytovat své nástroje přiměřenému poskytovateli cen.
Jak dlouho probíhá služba nástroje?
Brouba nástroje může trvat od 10 do 30 minut. Pracovní doba závisí na rozsahu úkolu, velmi tupé nástroje vyžadují více času naostření. Chcete-li co nejrychleji naostřit nástroje, nejlepší volbou je objednání zkušený a dobře zařadný poskytovatel prostřednictvím Wilia. Naše platforma vám umožní snadno zkontrolovat pověst specialisty, než přijmete nabídku.
Co zahrnuje nástroje nástrojů?
Služby v oblasti nástrojů pro uspokojení potřeb zákazníků doma a pracoviště. Odborníci na krok mohou obnovit nástroje používané při vaření, zahradnictví, dřeva, kadeřnictví a tak dále. Všechny služby jsou s námi k dispozici! Dejte nám vědět, co potřebujete k ostření - ze zahradních nástrojů, nožů na motorové pily - a najdeme vás odborník. Ostré nástroje umožňují rychlejší a bezpečnější práci. Služby ostření přístroje také zvyšují jejich životnost. Než budete utrácet peníze na nové nástroje, použijte zaostření. Zde jsou příklady sami k dispozici Wiliu.
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Brusné vs tryskání: Správná metoda pro podlahy Tryskací stroj Chcete extrahovat maximum nebo použít novou epoxidu nebo urethanovou barvu z pracovního prostoru? Pokud však podlaha není připravena předem, tento druh zlepšení nedává smysl. Dříve musí být samotný betonový povrch rozhodnuto, která metoda budete používat. Broušení nebo tryskání. Jaký je rozdíl v těchto postupech? Tryska Broky tryskání je převážně přesně tak, jak si to představujete. Stroj vypálí ocelové kulky na povrchu podlahy, odstraňuje všechny povlaky a horní vrstvy betonu. Současně má zařízení svůj vlastní systém zachycení strusky, který vám umožní sbírat většinu z montáže pro další použití. Výhody a nevýhody tryskání Tryskání je bez chemikálií, vytváří se pouze nebezpečný prach, který lze snadno umístit snadno. Lze použít různé abraziva, které jsou účinné prostředky pro přípravu betonových podlah v interním i vnějším prostředí. To je relativně rychlý proces, který můžete potřást podlahou pro kratší dobu. Myslíte, že teplo generované tryskou může způsobit lepivost některých povrchů. Odstranění 2 až 3 mm otřepy nebo 1 mm epoxidu je účinné. Broušení diamantů Pomocí podložek nebo kotoučů diamantů průmyslové kvality mohou broušení broušení betonovými povrchy pro odstranění vrstev betonu a nečistot. Profesionálové budou mít systémy zachycení prachu po ruce nebo používat vestavěné stroje pro zachycení prachu pro zpracování procesu jako nejčistší. Výhody a nevýhody broušení diamantu Diamantové broušení může odstranit silnější vrstvy složitější než tryskání. Výsledkem je čisté prostředí a vynikající kvalita betonových podlah nebo mramoru. Delší čas je však nutné k dosažení účinku, který může být nákladný. Pro hrubé vrstvy, desky a disky je mohou nosit a nahradit. Diamantové brusky mohou být také poškozeny, pokud přicházejí do styku s kovovými šrouby nebo kloubami zabudovanými do betonu.