Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Oprava televize
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.203 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Oprava televize

Potřebujete službu z oblasti oprava televizoru, satelitů? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na diagnostiku, opravu podsvícení obrazovky a hlavní desky, výměnu napájecího zdroje. Cena opravy TV a satelitního zařízení se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: výměna dálkového ovládání a výměna kabeláže, které vám poskytne některý z našich opravářů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si rezervovat místní televizní opravu prostřednictvím Wilia?
Máte problém s televizí a hledáte opravdlu blízko vás? Rezervace opravy televizoru je správná volba ze dvou důvodů. Za prvé, nedoporučuje se, že jste nebezpečný pro elektrické komponenty a můžete způsobit ještě větší poškození. Za druhé, vložte televizor na servis do diagnostiky problému (s nadějí, že je odstraněna) je často levnější než nákup nové televize. Díky kvalitě opravy své oblíbené relace budete moci vychutnat svůj oblíbený čas v pohodlí svého obývacího pokoje. Nejlepší místo pro rezervaci televizoru a vyhledávání techniky ve vaší oblasti je Wilio. Zažili jste zkušené odborníky, které vám pomohou okamžitě.
Jaké jsou nejčastější televizní problémy?
Běžné problémy zahrnují poruchy obrazovky, přepínání zvuku, problémy s upevněním, řádky a černé stíny přes obrazovku, přerušované vstupy HDMI a problémy s připojením Wi-Fi pro inteligentní televizory.
Co mám dělat, než zapnete opravy televize?
Před rezervací opravy televizoru proveďte základní kontroly, zda můžete vyřešit nebo diagnostikovat sami. Můžete mimo jiné vypnout a zapnout televizor, zkontrolujte připojené kabely, připojte televizor na jinou elektrickou zásuvku, kde je připojena jiná komponenta, zkontrolujte nastavení a vstupy a pomocí dálkového ovladače obnovíte nastavení továrního nastavení.
Měl bych mít televizor opravu nebo koupit nový?
Pokud váš televizor není starý, je dobré rezervovat si opravář, abyste zjistili, která volba je finančně výhodnější. Informace o cenách oprav vám pomohou rozhodnout se, zda si koupit nový nebo opravit aktuální televizi.
Měl bych vzít televizor na službu nebo objednat mobilní televizi televizoru v blízkosti mě?
Nejzášnější volba je rezervace mobilních televizorů. Opravy budete moci rezervovat před televizním serverem. Mobilní opravář přinese nejčastější nástroje pro opravu a náhradní díly. Pokud problém nelze vyřešit na místě, vezměte si televizor a dokončí svou práci po objednání a poskytování speciálních náhradních dílů.
Potřebují opravy televizoru nějaké kvalifikace?
Ačkoli speciální kvalifikace se obecně nevyžaduje od opravářů televize, mnozí z nich skončili učňovské vzdělávání nebo držet certifikáty v elektronice.
Kolik dělá televize?
Náklady na opravu televizního opravy z WILIO se obvykle pohybují od 40 do 130 EUR. Cena bude záviset na typu televize, poruch, složitosti az času potřebné k odstranění a nákladům všech potřebných náhradních dílů.
Musím opravit a nainstalovat licencovaný specialista?
Některé intervence vyžadují licencovaný specialista. Před přijetím menu se vždy ujistěte, že opravář má relevantní povolení pro opravu a instalaci televizoru.
Co zahrnuje opravu a televizní instalaci?
Oprava a instalace televizoru se skládají z různých činů, počínaje posouzením problému a nalezení příčin, řešení problémů zvuku, snímků, kvality obrazu, výměny vadných nebo poškozených dílů a nastavení pro připojení Wi-Fi připojení v Smart TV. Komplikovanější opravy může vyžadovat opravář, aby se váš televizor provedl televizor.
Služby
Poradce při potížích TV.
Základní služba, která zahrnuje kontrolu televizoru a určování příčiny problému. To může být způsobeno několika faktory, jako je vadné vedení, nedostatečné napájení nebo špatné / nefunkční části. Opravárna se bude snažit zjistit podstatu problému a informovat vás o nezbytných opravách a dílech, které budete muset koupit.
Oprava televizních obrazovek
Většina opravářů TV může rychle opravit novější LCD nebo LED televizory. Ve starších modelech bez ploché obrazovky lze opravy složitější a náhradní díly drahé nebo obtížné. Pokud má vaše LCD nebo LED televizor popraskané nebo rozbité obrazovky, v některých případech lze opravit nebo vyměnit. Obkladatel bude posoudit poškození a informuje vás o ceně a trvání opravy.
Instalace Smart TVS.
Inteligentní připojení k internetu jsou v současné době standardy, ale jejich spojení s Wi-Fi může být komplikovaná záležitost. Pokud máte problém s připojením, opravář najde problém a vyřeší jej. Bude také provádět všechny kroky potřebné pro připojení Smart TV k Wi-Fi a zkontrolovat bezdrátové připojení a směrovače a televizní kabely. Oprava bude kontrolovat Wi-Fi signál a v určitých případech mohou doporučit pohyb směrovače nebo televize ke zlepšení signálu.
Mám problémy s televizním signálem. Co může být problém?
Anténa by mohla být poškozena v bouři, ptácích nebo zvířatech na vaší střeše. Problémy s signálem mohou dojít také v důsledku šíření signálu blokující vysoké budovy, stromy nebo jiné předměty. Rezervujte instalační program antény pro důkladnou diagnostiku a odstranit problém.
Jak dlouho bude satelit poslední?
Většina televizních satelitů je navržena tak, aby vydržela nejméně 10 let. Funkčnost závisí na povětrnostních podmínkách (silné bouře, vítr nebo sníh). Pokud si všimnete nižšího funkčnosti, může být nutné opravit nebo nahradit.
Jak dlouho trvá instalace satelitů?
Satelitní instalace trvá přibližně 2 hodiny. Pokud je váš dům vícepodlažní nebo instalace doplňkového vybavení, může být tentokrát rozšířena.
Kolik je instalace satelitní televize?
Instalace satelitního instalačního zařízení vyhrazeného prostřednictvím WILIO náklady od 60 do 180 eur. Cena se může lišit v závislosti na tom, co potřebujete nainstalovat, jak vysoký je váš dům nebo pokud jsou také některé opravy.
Co zahrnuje satelitní instalaci?
Satelitní instalační instalační techniky mohou využít své technické znalosti v celém rozsahu služeb. Zde jsou některé z nejčastějších, s nimiž vám anténa instalatér může pomoci.
Instalace satelitu
Instalatér vám pomůže s výběrem správné satelitní antény pro váš domov. Budete muset nainstalovat satelit venku, obvykle na střeše. Instalatér detekuje umístění vysílače a směruje satelitu správným směrem. Váš signál je testován a nastaven na dosažení nejlepšího a nejspolehlivějšího příjmu. Když bude satelit na svém místě, instalatér povede kabeláž od satelitu přes domácnost (stěna) k televizoru. Bude to postarat o správně zapojení a umožnit vám sledovat vaše oblíbené televizní programy.
Satelitní oprava
Televizní satelitní funkce je obvykle deset let. Pokud satelit nefunguje, protože má, může být nutné opravit nebo nové nastavení. Existují případy, kdy časté a ostré změny počasí, poškozené stromy, ale také ptáky nebo volně žijících živočichů způsobí satelit z pravého místa, ohně nebo přestávek. Satelitní opravy mohou ušetřit peníze a znáte problém s signálem rychle než nákup nových. Oprava obvykle provádí vizuální ovládání ze země a ze střechy, aby zjistilo, jaký je problém. Vezměte příjem signálu a umístí satelit zpět na místo s nejlepším signálem. Pokud problémy způsobí počasí a vnější vlivy, mohou také doporučit další řešení, např.. Instalace zesilovače, který pomůže zvýšit přijímací signál.