Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Oprava střechy
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.580 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Oprava střechy

Potřebujete službu z oblasti oprava střechy? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na vyhodnocení typu poruchy, výměnu krytiny a lakování. Cena opravy přestřešení se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: materiál, klempířské kladivo a tašky, které vám poskytne některý z našich střechařů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč hledat odborník na střeše Orava na Wiliu?
Střecha by měla být řádně znepokojena. Poklepávací nebo poškozená střecha je více než nepříjemnost. Již na prvních kolizích a mrazech, střecha může způsobit poškození majetku a ohrožení obyvatel domu. Oprava střechy by nikdy neměla být zpožděna nebo zpožděna provizorní řešení. Ať už potřebujete střechu, abyste zcela nahradili, opravte ji nebo ji řádně vyčistil, postačuje mít několik kliknutí najít kvalitní expert o opravě střechy ve vašem okolí. Wilio vám pomůže najít expert na opravy střechy, aby pomohla řešit problémy způsobené větrem, vířivkou, opotřebením a nedostatečnou údržbou.
Jaké dovednosti mají odborný expert střechy?
Každý typ střechy (sedlo, Valbová, Polbalbová, stan, Manzard, kulatá, pila, kužel, plochý a další) vyžaduje zvláštní přístup a individuální řešení konstrukce, pokládky a další detaily. Pokrývačství a území vědí, jak opravit střechu pomocí profesionálních nástrojů, materiálů a postupů. Vědí, že poradíte, jak si vybrat vhodnou střešní konstrukci a střešní materiály. Odstraňují staré střešní krytiny, vyměňte poškozené difuzní fólie, poškozené střešní části, nainstalujte nové krytiny a kloubní těsnění. V případě potřeby vyměňte nebo opravte poškozené konstrukční prvky, jako je například. krokvy. Řídí také bezpečnostní postupy, které mají být dodrženy při výškové práci a opravy a montáži střechy.
Moje střecha visí - co to může být provedeno, dokud ke mně nepřijde pokrývač nebo clamper?
Pokud voda proniká stropem, chytí ji do kbelíků nebo jiných velkých nádob. Přesuňte nábytek nebo osobní věci, abyste nefoukli. Pokud je to bezpečné, můžete umístit nepropustnou fólii nebo plast s dostatečnou tloušťkou, aby se zabránilo pronikání vody do místnosti při nízkých deštích. Nicméně, oni nikdy nechodí přímo na střechu samotnou, bez dostatečného zmatku a nezbytných ochranných prvků.
Kolik je oprava střechy?
Náklady na práci budou záviset na množství práce, rozsah škody, použité materiály a typy práce, které budou muset být provedeny. Cena bude také ovlivnit, zda je práce oceňována podle metropauze např. Montáž keře, montáž krytí, přiblížení, montáže vodičů, žlaby a dalších prací nebo výkonu jako celku, např. Instalace střešního okna nebo montáž komínového okraje. Cena může také ovlivnit, zda je pokrývač nebo končetina v blízkosti nebo musí přijít na větší vzdálenost.
Mám střešní krytiny a nástroje pro doručení mě, nebo dodavatel si přinese vlastní?
Typicky, pokrývají a nepřátelé přinese všechny potřebné nástroje a vybavení, ale střešní krytiny a další stavební materiály musí být zaplaceny nebo dodány nebo dodány odborníky. Ujistěte se, že máte všechny potřebné materiály. Nejlepší je souhlasit s tím, jaké materiály musí být zakoupeny, před potvrzením nabídky pro opravu nebo instalaci střechy.
Jak vznikají poškození střechy?
Střešní poškození může vzniknout z různých příčin: Nesprávná instalace střechy, poškození větrem, vířivky, malé škůdce, jako jsou ptáci nebo myši a nedostatečná údržba. Kromě toho některé střešní materiály mají životnost pouze 15 až 20 let, takže čas střechy lze vyměnit, ideální přímo předtím, než se unavený materiál začíná rozpadat.
S jakými střešními opravami mi mohou odborníci pomoci?
Nejčastějším problémem, s nímž střešní střecha vám pomůže pomoci je střešní krytina. Důvodem může být popraskané nebo odpařené krytí, poškozené hydroizolační střešní fólie nebo problém s povrchovým tmelem. Dalším častým problémem mají tendenci být ucpané, popraskané nebo rozbité žlaby a odvodňovací trubky, které mohou způsobit vodu jít ze střechy.
Jak najdu dobrý profesionál pro instalaci nebo opravu střechy?
Vytvoření požadavku WILIO je rychlý a snadný způsob, jak najít zkušený a ochotný expert k lampiarům a zastřešení ve vašem okolí. Wilio vám pomůže najít odborníka, který může přizpůsobit čas a učinit veškerou práci, kterou potřebujete.
Jak dlouho bude střešní opravy?
Korekce střechy může trvat několik dní, záleží na velikosti střechy a rozsahu poškození. Proces korekcí bude také záviset na počasí, protože většina o opravy střechy lze provést pouze v příznivém počasí, když neprší.
Jaká práce dělá expert na opravy střechy?
Pokrývači a nepokořice jsou správné a nainstalovány nové střechy, aby zajistily jejich nepropustnost a odolnost proti odolnému povětrnostním vlivům. Pracují také s jinými střešními prvky, jako jsou okapy a olovnaté nebo solární panely.
Jaké služby mohou být součástí opravy střechy?
Údržba a čištění střechy
Ať už potřebujete vyčistit střechu a preventivní kontrolu nebo je třeba provést pravidelnou údržbu, Wilio vám pomůže najít vhodný odborník. Zkontroluje vaši střechu, identifikuje všechny problémy a navrhuje postup tak, aby střecha vypadala znovu. Střecha musí být pravidelně řízena a udržována ochrannými povlaky a těsnění pro prodloužení životnosti.
Střešní instalace
Ať už se jedná o instalaci střechy nového domu nebo výměny střechy staršího domu, expert pro opravu střech a instalace zajišťuje, že váš domov bude suchý, bezpečný a odolný vůči všem počasím.
Oprava střechy.
Každé poškození střechy by mělo být opraveno předtím, než je mýdlo, poškození majetku s vodou a houbami. Expert pro opravu střechy posoudit poškození a navrhuje, jak postupovat. Korekce může být také obtížná a může zahrnovat výměnu střešních krytin, eliminující rez a opravu kovových dílů nebo výměnu těsnicího materiálu nebo upevňovacích prvků.
Instalace a opravy žlabů
Systém odstraňování vody ze střechy, které tvoří žlaby a odtokové trubky, je důležitý pro dlouhou střešní životnost. Pokud jsou okapy ucpané, rezavé, poškozené, roztrhané z mrazu nebo úniku může způsobit různé problémy. Expert pro opravu střech může pomoci s instalací nových okapů, korekcí poškozených okapů a vodičů nebo čištění okapů.
Jaký druh práce může být součástí střechy?Typy přehledů
Odstranění nebo opravy rozbitých břidlicových, plechů, asfaltových nebo plastových krytin nebo zastřešení z jiných materiálů a lámání Pokrývající střechy pokryté, šindel, dlaždice, plechy, břidlice a řezání a doplňky Kontrola dřevěných konstrukcí, nosníků a krokví Montáž závětří listy na střechách Montáž keřů Kabelová trubka decoveringem. Montáž fólií a smluvní Řezání a plnění komínů a stěn Montáž řetězců Montáž vodičů a okapů Těsnicí střešní spoje Malty Instalace střešních oken
Poradenství a tipy
Nezapomeňte na péči Pokrývače mohou dělat mnohem víc, než jen instalovat novou střechu. Mohou opravit části střechy, vyměnit staré střešní krytiny, opravy zásobníků a kanalizace a zkontrolovat všechna střecha nebo údržba není nutné vyhnout se dalším problémům v budoucnu. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Oprava střechy
Oliver T.
profile image
Oprava střechy
Ondřej R.
profile image
Oprava střechy
Oliver B.
profile image
Oprava střechy
Viktor R.
profile image
Oprava střechy
Aleš T.
profile image
Oprava střechy
Horst D.