Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Oprava praček
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.619 registrovaných profesionálů
93.498 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Oprava praček

Potřebujete službu z oblasti oprava praček? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na vyčištění ucpaného filtru a zaneseného sítka přívodu vody, opravu nefunkčního topného tělesa, opravu ucpaného dávkovače čistícího prostředku. Cena opravy automatické pračky na prádlo se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: správné nastavení programů, utěsnění elektroměru, výměna opotřebovaného těsnění, které vám poskytne některý z našich opravářů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Čtyři důvody k objednání montážních praček přes WILIO? Máme specializované opravy podložek a sušiček v blízkosti vás. Provádíme opravy, které musí vydržet. Každý z našich servisních specialistů provedli stovky praček a sušiček s různými problémy. Jsou také oficiální certifikovány, což znamená, že vaše zařízení bude opraveno bezpečným a vysoce účinným přístupem. Opravujeme všechny modely značek. Ani komplikovaná technologie pračky není problém pro plně vybavené opravy. Kromě zajištění všech důležitých opravných nástrojů bude také zajistit všechny běžné náhradní díly. Údržba odborné poradenství - Technici nejenže opravují přístroj, ale také poradit svým klientům, jak extrahovat maximum v dlouhodobém horizontu. Obraťte se prosím na svého wilia a získejte profesionální opravu pračky nebo pračky se sušičkou, která je přizpůsobena vašim potřebám a potřebám vašeho konkrétního modelu. Flexibilní čas opravy - místní opraváře jsou velmi flexibilní a je jen na vás, abyste s ním souhlasili ve stejný den nebo o víkendu. Zaručená kvalita práce - navíc tato opravná služba také obsahuje 1-letou záruku. Zkažená pračka nebo sušička může často znamenat skutečnou katastrofu v organizované domácnosti, zejména pokud se to stane před důležitou událostí, jako je svatba. Proto stojí za to rychle vyhledávat odpovědnou techniku ​​pro opravu pračky nebo sušičky na WILIO. Dále poskytujeme několik problémů s pračkou a mytí sušičky, kterou naši opraváři obvykle zabývají: pračkou se nezapne; Pračka odmítá promyje, přístroj odmítne odstředěním, pračka není naplněna vodou. Sušička pračka: Zařízení nepřesahuje nebo plnou vody; Zařízení se nebude otočit správně nebo vůbec; Centrifugační cyklus je hlasitější než obvykle; Oblečení není správně sušeno. Často kladené otázky Otázka: Můj spotřebič se právě pokazil - co teď? Odpověď: Zkontrolujte všechny vnější faktory, které by mohly ovlivnit jeho výkon (odpojený napájení / přívod napájení, atd.). Pokud nenajdete, vyhledejte netěsnosti kolem stroje nebo otvorů ve dveřích těsnění. Pokud problém neznáte, odpojte spotřebič a zavolejte technikou prostřednictvím Wilia. Otázka: Kdy mohou techniky opravy stroje přijít? Odpověď: Doba příjezdu opraváře závisí speciálně z jeho dostupnosti. Potvrzení termínu a opravy s tím potvrďte. Chcete-li, kolik času bude služba trvat, bude záviset na několika faktorech, jako je povaha problému a typu části, která má být nahrazena (k instalaci dodatečně objednaných dílů, je nutná druhá návštěva). Q: Můžete zaručit, že spotřebič vydrží s opravou? Odpověď: Veškeré servisní služby Service Service mají 1-letou záruční dobu, která platí pro práci a části poskytované vybraným specialistou. Q: Kde je všude dostupný Wilio? Odpověď: Služba WILIO je k dispozici po celém Slovensku a několika dalších zemích.