Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Oprava nábytku
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.204 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Oprava nábytku

Potřebujete službu z oblasti oprava nábytku? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na výměnu dvířek a kování, lakování, drobné opravy. Cena opravy zařízení bytu se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: broušení a leštění povrchu, náklady na dopravu, výměna úchytů, které vám poskytne některý z našich opravářů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Služby
Opravy Pontel
Mezi problémy se společným lůžkem patří rozbité rošty, poškrábané dřevo a rozbité rámečky. Nebo možná budete potřebovat opravu vazby, jeho broušení a zabarvení, které mají být připraveny pro vaše dítě. Před vysvětlením vašich možností hodnotí vaše opravy na lůžko nebo upevnění poškození rozpravy pohovky. Pak používá věci jako lepidlo, náhradní díly, abrazivní papír, nabídka a barvu, aby vaše postel vypadá tak nejlepší.
Opravy skříně, skříně a zásuvek
Oprava kuchyňských skříní a kuchyňský výstup může zahrnovat výměnu kolejnic a závěsů zásuvek nebo lakování a broušení. Oprava šatníku obvykle závisí na tom, zda se jedná o samostatný nebo vestavěný šatník. Mezi společné problémy patří rozbité dveře, police a závěsy. Možná však budete muset najít truhláře pro pokročilejší opravy.
Korekce gauče a čalounění
Oprava čalounění je jednou z nejčastějších typů náhrady nábytku. Většina gauč začíná pracovat trochu otřesy, počínaje řeznými polštáři až po roztrženou tkaninu, než budete skutečně připraveni jej nahradit. Korekce v obývacím pokoji může zahrnovat odstranění skvrn, opravy rozbitých nohou nebo rámů nebo výměnu popruhů, zipů, pěn nebo pružin. Opravy soustruhů mohou také zahrnovat připevnění nebo výměnu dílů, jako jsou motory, elektrické přílohy, kabely, páky, stoupačky a další. Nebo pokud potřebujete opravit kožený nábytek, váš technik může být schopen řešit problémy jako vyblednutí, škrábance a peeling.
Oprava stolu, tabulky a židlí
Můžete opravit různé tabulky z večeře po opravě desktopových lamp a kávových stolů. Většina stolů je vyrobena ze dřeva, které je běžně opraveno včetně přeinstalace zlomených nohou, broušení a maziva. Pokud potřebujete opravu židlí, váš údržbář se může podívat na výměnu klíčových částí, jako jsou koleno omezení, kola a páky, zatímco jídelní předseda židle obvykle zahrnují opětovné povlak, upevnění zlomených nohou, broušení a zbarvení.
Často kladené otázky
Proč si knihy nábytku prostřednictvím Wilia?
Pokud váš nábytek vypadá trochu horší, pokud jde o opotřebení, nemusíte si koupit nový. Držte svou oblíbenou gauč, židli nebo za stolem mnohem déle a získejte pevný nábytek. Muž údržba může obnovit a opravit nábytek, počínaje zapuštěnými polštáři na gauči a zlomené nohy nohou, poškrábaným stolním talířům a židlí, které nebudou Glabor. Váš nábytek budete mít připraveni k použití jako nový, během chvíli. Nejlepší místo k nalezení údržbář pro opravu nábytku je Wilio. Zveřejnění poptávky je jednoduchá, pak stačí kontrolovat nabídky a rezervovat odborníka k opravě nábytku do času, který vám vyhovuje.
Mám nábytek, abych opravil nebo nahradil?
Pokud je váš nábytek kvalitní, součástí soupravy nebo má sentimentální hodnotu, je to pravděpodobně tou nejlepší volbou jeho restaurování. Pravděpodobně ušetříte peníze a je lepší pro životní prostředí.
Jaké jsou nejčastější opravy a nábytek?
Čalouněný nábytek má tendenci nosit a vytvářet díry, zatímco dřevěný nábytek (například stoly a židle) je náchylný k poškrábání a rozbití nohou.
Potřebujete zvláštní kvalifikaci pro opravu nábytku?
Fix nábytek může každý. Nicméně, mnoho lidí, kteří pracují s nábytkem, však dokončila truhlářskou praxi a mají zkušenosti s různými materiály, ze dřeva po kůži.
Jak dlouho trvá nábytek?
Základní opravy nábytku mohou trvat pouze 30 minut, ale větší opravy (zejména opravy čalounění nebo povrchové úpravy) může trvat několik dní.
Opravíte můj nábytek na místě nebo mimo?
Jednoduché opravy nábytku lze provádět na místě. V případě obnovy, který vyžaduje více času nebo speciálního vybavení, může váš opravář dokončit práci mimo pracoviště.
Kolik stojí nábytek opravy?
To bude záviset na typu nábytku, počtu kusů, použitých dovedností a od jak dlouho bude dokončit úkol.
Co zahrnuje opravy nábytku?
Opravy nábytku zahrnuje směs zpracování dřeva a čalounění v závislosti na typu nábytku a opravy. Většinou váš opravář přijde k vám domů, ale pokud potřebuje více času nebo vybavení k dokončení oprav, nábytek se s vámi může vzít domů.