Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Oprava ledniček
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.568 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Oprava ledniček

Potřebujete službu z oblasti oprava chladniček? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na diagnostiku, revizi a opravu chladniček. Cena opravy chladicích zařízení se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: náklady na dopravu, konzultace, čištění chlazení, které vám poskytne některý z našich opravářů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Co můžete očekávat od místního opraváře chladničky z Wilia? - Spolehlivá práce z kvalifikovaných a zkušených opravářů. Takový odborník zajišťuje, že korekce bude provedena rychle, efektivně a v souladu se všemi úředními bezpečnostními protokoly. To také znamená, že jakákoliv lednice nebo mrazicí model nebo jejich kombinace, každá značka, která je v současné době na trhu, lze opravit. - Dodávka originálních dílů pro vaši chladničku. Nikdo nechce jeho spotřebič k zkazit několik měsíců po opravě. Naši servisníci pracují společně s mnoha výrobci a jejich zástupci, takže znají originální náhradní díly pro váš přesný model chladničky nebo mrazničky, aby mohli dobře dlouhodobě sloužit. - Opravy v domácnostech a obchodních operacích. Naše služby byly navrženy s ohledem na flexibilitu. Každý z odborníků má schopnosti a kvalifikaci pomáhat nejen majitelům soukromých domů, ale také zajistit opravy chlazení zařízených v obchodních operacích, ať už kanceláří, potravinářských řetězců, hotelů, restaurací, kaváren a dalších. Oprava chladniček a mrazniček může udělat hodně. Pokud vaše chladnička neudrží chladné teploty, mraznička neumožňuje ani netěsnost, obraťte se na autorizovaného odborníka WILIO. Náš partner může vyřešit následující: integrovaná a samostatná chladnička; Integrované a oddělené mrazničky; Integrované a oddělené chladničky s mrazákem; Obchodní chladicí a zmrazovací zařízení; Mobilní chlazení a mrazničky; Stroje na výrobu ledu; Chladič na víno. Často kladené otázky Q: Jak dlouho trvá doručení objednaných náhradních dílů? Odpověď: To je těžké předpovědět, protože záleží na dostupnosti jednotlivých částí u svých výrobců / distributorů. Může se lišit od 3 pracovních dnů do 2 týdnů. Q: Kde je všude dostupný Wilio? Odpověď: Služba WILIO je k dispozici po celém Slovensku a několika dalších zemích. Otázka: Kdy může opravář přijít jako první? Odpověď: Termín a čas opravy se hádáte přímo s vybranou opravou a závisí na jeho dostupnosti. Ale většina opravářů je flexibilní a ví, že se dostanete ve stejný den a víkend. Q: Poskytujete další služby pro ledničky a mrazničky? Odpověď: Můžete požádat o řadu expert údržby, který je přizpůsoben vaší konkrétní chladničce nebo mrazničku.