Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Oprava klimatizace, instalace klimatizace
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.605 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Oprava klimatizace, instalace klimatizace

Potřebujete službu z oblasti instalace/oprava klimatizace? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření klimatizace, napojení interiérové ​​a exterierové jednotky, čištění a výměnu filtrů. Cena montáže a reparace chlazení se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: filtr, konzole, non-stop havarijní služba, dezinfekce, které vám poskytne některý z našich specialistů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Napište do zadání, jak je to možné popis, jakou práci potřebujete provést, a do jaké míry pochopit přesně to, co je váš nápad. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
Často kladené otázky
Proč hledat instalaci / opravy klimatizace na Wiliu?
Hledáte odborníka na instalaci nebo opravu klimatizace ve vašem okolí? Aby bylo možné dobře pracovat, je nutné správně instalovat, pravidelně čistit a udržovat. Možné opravy se musí zabývat kvalifikovaným odborníkem. Wilio vám pomůže najít klimatizační experty z okolí. Stačí zadat poptávku a obdržíte první nabídky za pár minut od místních odborníků, kteří si práci vezmou práci, pokud jde o vás a pro přátelskou cenu. Vaše klima bude vždy spolehlivě a pohodlně chladné během horkých dnů.
Jaká je součástí standardní údržby klimatizace?
Během klimatizačního servisu je technik chladicího servisu (R32, R410A), tlakový tlak, filtry, elektronika, těsnění a odtok kondenzátu. Bude vypuštěn a očistit výparníku, filtry, kryty, vnější kondenzátory, kondenzát a odpad elektroniky. Kontroluje chladicí okruh, hluk, provoz jednotlivých provozních režimů a utáhne spoje.
Proč je pravidelná každoroční klimatizační služba. Prophylaxe?
Pravidelná služba klimatizace je předpokladem jeho hladkého fungování a dlouhého života. Kontrola a opravy klimatizace nezahrnuje pouze čištění klimatizace a dezinfekce, ale také revize zařízení. Čištění klimatizace může snížit spotřebu energie a tím i cenu provozu. Zanedbávání údržby způsobí stabilní pokles výkonu klimatizace, zatímco spotřeba energie se zvýší.
Jak často potřebujete provádět službu klimatizace?
Jak často budete potřebovat provádět klimatizační službu bude záviset na tom, jak často používáte klimatizační jednotku a jako velmi prašné nebo znečištěné je vnější prostředí. Pokud pravidelně čistíte filtry každé týdny a udržujte vnější jednotku čistou z nečistot a webu, profesionální údržbu budete potřebovat pouze jednou za rok.
Měl bych pracovat nebo nahradit klimatizační jednotku?
Při rozhodování, zda byste měli opravit klimatizační jednotku nebo nahradit, zvažte faktory, jako je: věk klimatizační jednotky, jeho energetickou účinnost a cenu nové jednotky versus náklady na opravu.
Jaké typy oprav klimatizace jsou nejčastější?
Oprava chladicí klimatizace: • Vyplnění nového chladiva s únikem chladiva • doplněk chladicí kapaliny • Výměna komponent v chladicím okruhu • nový kompresor Elektrická oprava klimatizace: • Intervence nebo diagnóza problému v el. obvod. • Elektrická oprava klimatizace s náhradou komponenty • Výměna běžeckého kondenzátoru Oprava kondenzátu: • Oprava kondenzátu: purifikace • Oprava kondenzátu: Připravit (jiné uložení, lepení, vrtání) • Oprava čerpadla kondenzátu • Montáž čerpadla kondenzátu • Oprava / náhradní hadice / trubky pro kondenzát
Co se stane, pokud není prováděna pravidelná služba klimatizace?
Klimatizační jednotka má komponenty, které filtrují vzduch a pokud jsou tyto filtry pravidelně ohromeny v jednotce, aby pěstovaly bakterie, které budou přenášeny do cirkulace, když je klimatizace provozována. Pravidelná služba je proto zapotřebí, aby se vzduch z klimatizace čisté a zdravé, ale také, že klimatizační jednotka funguje bez poruch, takže nejnižší spotřebu elektřiny a dlouhou životnost.
Jak často potřebujete provést klimatizační jednotku?
Odborníci doporučují provádět klimatizaci v apartmánech a domech jednou ročně. Nejlepší brzy na jaře. Aby však bylo zajištěno, že vaše klimatizace bude fungovat efektivně, je také nutné jej vyčistit kromě roční služby.
Kolik stojí klimatizace?
Průměrné náklady na náklady na klimatizaci se pohybují od 50 do 300 €. Cena závisí na tom, kolik se jedná o klimatizační jednotky, jako jsou ty, kde jsou umístěny a další faktory.
Jak je instalace klimatizace?
Klasifikace a zaměření
Každá instalace klimatizace začíná prohlídkou a zaostřování. Je to jeden z nejdůležitějších kroků potřebných k tomu, aby klimatizace uživatelsky pohodlný, efektivní, proveditelný a jak je to jen možné s nejmenším zásahem ve vašem objektu. Během inspekce je počet jednotek potřebných pro instalaci rozměr, jejich výkon a umístění.
Montáž a montáž klimatizace
Klimatizátory stěny jsou nejčastěji sestávající z jedné vnější jednotky az jednoho nebo více vnitřních jednotek. Při instalaci klimatizace musí být tyto vnitřní a vnější jednotky spojeny s chladivem a elektricky, což vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Proto je nutné kontaktovat odborníka. Montáž klimatizace začíná přesným určením vnějších a vnitřních jednotek. Je nutné, aby potrubí vedoucí k vnitřním a vnějším jednotkám může být přivedeno do zařízení bez překážek. K dispozici je také potřeba určit, kde kondenzuje. Proto je tedy hodně vody, proto musí být vodní odtok v gradientu. Až pět litrů lze vytvořit za den. Voda obvykle odebírá venku, mimo dům např. do vedení k sifonu nebo do WC nádrže. Trubky mohou být prováděny kabelovým kanálem, ale mohou být také zabudovány do stěn, pokud je instalace dostatečně předem nebo tloušťka masonu umožňuje. Pro skladování trubek do stěn jsou zapotřebí větší demolice a další rekonstrukce funguje, jako např. obraz. Zároveň je to finanční, tak časově náročné. Následně je konzola namontována tak, aby ukládala vnější jednotku a vnitřní nosnou desku. Když je montáž vnějších a vnitřních jednotek dokončeno a trubky a vedení jsou na svých místech, jsou potrubí a kabely předány, přístroj se odvrátí, zabírají se do elektřiny a podle potřeby je naplněno dalším chladicím prostředkem. Konečně je jeho správné fungování kontrolováno a testováno s přístroji pro měření tlaku, takže výkon klimatizace je také dostatečná pro zatížení.
Proč musí klimatizace instalovat pouze akreditovanou osobu?
Instalace klimatizace zahrnuje také opotřebení chladiva. Podle platných právních předpisů mohou likvidovat výhradně ověřenou osobou. Instalace klimatizace proto může být prováděna pouze akreditovaným odborníkem ze zákona.
Jaká je součástí standardní údržby klimatizace?Údržba klimatizace
Dezinfekce výparníku Čištění vnitřního krytu jednotky Motor a řízení hluku Čištění elektroniky Utahování elektrických a mechanických spojů Dezinfekce odpadu kondenzátu Kontrola a čištění nebo výměna filtrů Čištění vnějších kondenzátorů Kontrola kontrolních funkcí Zkontrolujte ventilátor, chladné, režimy tepla Kontrola stavu tepelné izolace Kontrola těsnosti chladicího obvodu Čištění venkovní jednotky
Jak je instalace klimatizace?
Klasifikace a zaměření
Každá instalace klimatizace začíná prohlídkou a zaostřování. Je to jeden z nejdůležitějších kroků potřebných k tomu, aby klimatizace uživatelsky pohodlný, efektivní, proveditelný a jak je to jen možné s nejmenším zásahem ve vašem objektu. Během inspekce je počet jednotek potřebných pro instalaci rozměr, jejich výkon a umístění.
Montáž a montáž klimatizace
Klimatizátory stěny jsou nejčastěji sestávající z jedné vnější jednotky az jednoho nebo více vnitřních jednotek. Při instalaci klimatizace musí být tyto vnitřní a vnější jednotky spojeny s chladivem a elektricky, což vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Proto je nutné kontaktovat odborníka. Montáž klimatizace začíná přesným určením vnějších a vnitřních jednotek. Je nutné, aby potrubí vedoucí k vnitřním a vnějším jednotkám může být přivedeno do zařízení bez překážek. K dispozici je také potřeba určit, kde kondenzuje. Proto je tedy hodně vody, proto musí být vodní odtok v gradientu. Až pět litrů lze vytvořit za den. Voda obvykle odebírá venku, mimo dům např. do vedení k sifonu nebo do WC nádrže. Trubky mohou být prováděny kabelovým kanálem, ale mohou být také zabudovány do stěn, pokud je instalace dostatečně předem nebo tloušťka masonu umožňuje. Pro skladování trubek do stěn jsou zapotřebí větší demolice a další rekonstrukce funguje, jako např. obraz. Zároveň je to finanční, tak časově náročné. Následně je konzola namontována tak, aby ukládala vnější jednotku a vnitřní nosnou desku. Když je montáž vnějších a vnitřních jednotek dokončeno a trubky a vedení jsou na svých místech, jsou potrubí a kabely předány, přístroj se odvrátí, zabírají se do elektřiny a podle potřeby je naplněno dalším chladicím prostředkem. Konečně je jeho správné fungování kontrolováno a testováno s přístroji pro měření tlaku, takže výkon klimatizace je také dostatečná pro zatížení.
Proč musí klimatizace instalovat pouze akreditovanou osobu?
Instalace klimatizace zahrnuje také opotřebení chladiva. Podle platných právních předpisů mohou likvidovat výhradně ověřenou osobou. Instalace klimatizace proto může být prováděna pouze akreditovaným odborníkem ze zákona.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Oprava klimatizace, instalace klimatizace
Emerich G.
profile image
Oprava klimatizace, instalace klimatizace
Vladimír H.
profile image
Oprava klimatizace, instalace klimatizace
Emil F.
profile image
Oprava klimatizace, instalace klimatizace
Eliáš P.
profile image
Oprava klimatizace, instalace klimatizace
Aladár I.
profile image
Oprava klimatizace, instalace klimatizace
Dan N.