Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Okapy
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.619 registrovaných profesionálů
93.503 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Okapy

Potřebujete službu z oblasti okapy? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na výrobu a montáž odkapů a příslušenství. Cena okapových systémů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: nářadí, systém ukotvení, náklady na dopravu a drobné opravy, které vám poskytne některý z našich specialistů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Jak je čištění okapu? Jen kniha čištění okapu na webové stránce nebo v aplikaci Wilia a nechte zbytek na našich profesionálech. Díky pokročilému vybavení, které využívá žlabu čištění expert, je schopen vyčistit žlaby z terénu. Takže eliminujete potřebu vysokých žebříků, stejně jako riziko pádu nebo poškození vašeho majetku. Zde je ukázka, jak se služba obvykle koná, pokud jde o čištění okapu na stránku: 1) Kontrola: Čisticí expert důkladně zkontroluje váš systém žlabu, aby zjistil jeho stav. V případě, že si všimnete, že potřebuje opravu, oznámí vás. 2) Čištění žlabů a olovnatých trubek: Speciální vysavač pro mokré vysávání s teleskopickou tyčí se používá k čištění ucha. Může se dostat do 4. patra jakékoli budovy. Čas může všechny typy odpadů, jako jsou listy a větvičky, končí v okapech, ale stroj je snadno odstraní. K dispozici je také malá kamera připojená k teleskopické tyči na vzdáleném konci malý fotoaparát používaný technikami pro fotografování / natáčení žlaby. 3) Zprávy: Když je práce hotovo a vaše okapy a vede budou vyčištěny, technik rád zobrazuje obrázky "před" a "po" čištění, aby viděl výsledky jeho práce. Často kladené otázky Otázka: Jak mohu provádět změny v mé poptávce po Wiliu? Odpověď: Stačí se přihlásit do svého účtu WILIO a klikněte na mé projekty. Klepněte na projekt, který chcete upravit, a zvolte Upravit projekt v nabídce Možnosti. To je vše, co musíte udělat. Můžete nám také zavolat, abychom hovořili s jedním z našich přátelských zástupců služeb zákazníkům, kteří pro vás mohou udělat. Q: Budete také vyčistit olovo trubky? Odpověď: Ano, naše odborníci na čištění okapů mají vybavení, které mohou čistit celý systém žlabu včetně předních trubek. Otázka: Můžete opravit nebo instalovat okapy? Odpověď: Ano, nicméně, to nebude expert čištění žlabu. Pokud potřebujete opravit nebo připojit okapy, zadejte požadavek WILIO po této službě. Otázka: Musím něco poskytnout technikům? Odpověď: Ano. Budeme potřebovat přístup k elektřině nebo přístupu k tekoucí vodě. Q: Existují, že nemůžete vyčistit? Odpověď: Ano. Tato služba není vhodná pro okapy, které mají ochranné kryty a vede, které vedou přímo na Zemi z důvodu problémů s přístupem. Otázka: Musím být přítomen v poskytování služeb? Odpověď: Ne nutně, jen pokud zajistíte přístup technik k okapu. Otázka: Jak služba úklid střeva? Odpověď: Záleží na mnoha faktorech, jako je typ nemovitostí, počet vodičů, délky žlaby a úrovně znečištění. Q: Existují špatné počasí pro vás nebo problémy s deštěm? Odpověď: To vše závisí na tom, jak silný je déšť. Řezání odborníků hodnotí situaci v den realizace.