Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Ochrana proti ptákům
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.580 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Ochrana proti ptákům

Potřebujete ochranná služba pták? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky v oblasti výroby a montáže tipů ptáků. Cena kovu tipů proti ptactvu obvykle závisí na rozsahu služeb. Další podrobnosti o službách: drobné opravy a náklady na dopravu poskytované jedním z našich odborníků v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Hlavní myšlenkou naší služby je chránit vaši budovu z ptáků, jako jsou holuby. Po důkladném inspekčním odborníka k ochraně proti ptačí instalaci sítí a hrotů, kde to považuje za nezbytné. To zabrání tomu, aby se ptáky přistáli a zaplatili ho na střeše, balkonu nebo nad oknem. Kromě toho technik může umístit plechovky naplněné odpuzovaným, který musí nenávidět žádné ptáky. Ačkoli má expert k ochraně před Wiliiem vše, co potřebuje ptáky, aby se nutí k pohybu, ty samo může udělat pár věcí, které odradí křídla od blíže k vašemu nemovitosti. Sbírejte ovoce z ovocných stromů a keřů, nenechávejte je příliš dlouho na Zemi. Zabránit přístupu k potenciálním místům k hnízdění před vypořádáním vetřelců. Nenechávejte dešťovou vodu, abyste se zaměřili do kotlety nebo na jiných místech. Často kladené otázky Otázka: Musím změnit plánované služby. Jak to udělat? Odpověď: Uzávěrka a servisní doba se hádáte přímo s vybraným poskytovatelem. Jednoduše napište své služby služby a potvrďte s ním nový termín. Otázka: Jaké škodlivé mohou být holuby pro můj majetek? Odpověď: Pigeon Trus má kyselé vlastnosti, které mohou způsobit výrazný (a viditelný) poškození vaší fasády nemovitostí v průběhu času. Jejich peří může také nakonec blokovat okapy, které mohou vést k průtoku vody a poškození vody z vody. Otázka: Rozložte holuny onemocnění? Odpověď: Ano, jejich výkaly obsahují všechny typy patogenů, jako jsou salmonely, ornitóza a dokonce i tuberkulóza. Je také známo, že způsobuje plísňové infekce, jako je histoplasmóza a kryptokokóza. ... nemluvě o hluku a nepořádku, který způsobuje. Q: Jaký je nejlepší způsob, jak zabránit holubu v mé budově? Odpověď: Obecná strategie je uklidňující střechu budovy, stejně jako všechny ostatní vnořovací oblasti co nejvíce. Obvykle se dosahuje instalací hrotů a vodičů, aby se ptáci nemožné pro každou příležitost přistát. Q: Jaký je nejlepší způsob, jak odstranit holuby? Odpověď: Existuje vážné riziko rozvoji infekčních onemocnění při manipulaci s ptačí výkaly. Proto budete chtít uchýlit se k profesionálním službám ochrany proti holubům, aby se bezpečně zasáhly postižené oblasti. Otázka: Jak se holuby udržují v městském prostředí? Odpověď: Na rozdíl od obecných přesvědčení, hladoví hejny holubi nemohou přežít pouze na rozptýlených potravinových zbytcích. Místo toho podporuje malou, ale vytrvalou skupinu jednotlivců, kteří mají obvyklé jídlo (kukuřice, obilí, atd.), Aby se vrátil na větší místa. A jak se hejno holubů zvyšuje, je také zvýšeno riziko útoku.