Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Montáž vany a sprchy
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.620 registrovaných profesionálů
93.507 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Montáž vany a sprchy

Potřebujete službu z oblasti montáže sprchy, vany nebo sprchového koutu? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření, dopravu, montáž a osazení sprchy nebo vany. Cena instalace sprchového zařízení do koupelny se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: pozáruční servis, tmel, těsnění, drobné opravy, které vám poskytne některý z našich instalatérů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si objednáte expert k instalaci sprchy prostřednictvím Wilia?
Chcete zlepšit svůj domov, ale bojíte se času a technicky náročné instalace? Nezoufejme. WILIO Portal vám pomůže rychle najít expert instalace sprchy, jednoduše a ve skvělých cenách. Naši poskytovatelé vám poskytnou instalaci, aby poskytovala doporučení ostatních vlastníků, aby váš nový Sprchový rytíř použil nejlepší. Chcete teď vyhledat poskytovatele? Pracuje následovně: Začněte kliknutím na tlačítko "Zadat požadavek" a vyplňte formulář. Uveďte požadované datum a další podrobnosti jako model vašich sprch. Onedlho vám ukáže nabídky, stejně jako hodnocení zákazníků. Když najdete nabídku, můžete potvrdit váš termín a náš poskytovatel se začne připravovat na cestu k vám. Vše potřebné k instalaci nových sprch vždy přinášejí naše odborníky. Takže se nemusíte bát, pokud omylem chybí některé nástroje. Stačí ukázat tuto službu poskytovatele, kde je místo pro vaši novou sprchu a nový roh bude čas.
Můžu nainstalovat svou sprchu?
Pokud nainstalujete zcela novou sprchovou jednotku, potřebujete certifikovaný instalační program nebo elektrikář, který zná tato zařízení a vhodné armatury. Nejlepší volbou je vždy specialista / instalatér, který zaručuje bezpečnou instalaci armatury a elektronických zařízení.
Kdo mi může poskytnout sprchu?
To může udělat buď certifikovaný instalatér - a jen najít Wilio. Pomohou vám s instalací, inovacemi nebo kontrolou zařízení a ujistěte se, že sprcha funguje správně.
Jak mohu najít tuto službu poskytovatele?
Chcete-li najít expert na instalaci sprchového krytu, klepněte na tlačítko "Zadat požadavek" a vyplňte formulář. Několik minut získáte přehled poskytovatelů v blízkosti vás a sprcha bude připraven k použití.
Co musím nainstalovat sprchový koutek?
Chcete-li obohatit svou moderní sprchu, budete muset především dodávat vodu s dostatečně silným tlakem. Je také důležité být čerpadlo, které by mělo být umístěno v blízkosti nádrže na vodu, vodní potrubí, zásobník teplé vody, elektrické napájení a odtok. Elektronická sprcha také vyžaduje směšovací ventil a termostatické řízení, které budete moci nastavit teplotu vody.
Služby
Co zahrnuje Sprchový instalační službu?
Poskytovatelé této služby z WILIO jsou schopni instalovat zcela nová sprcha, ale také nahradit staré jednotky. Mnoho poskytovatelů má instalační službu nebo certifikát elektrikářů. Než je otevřete skrze dveře, Wilio zkontroluje své odborné znalosti a kvalifikaci na ochranu vaší domácnosti před nebezpečím nebezpečí. I když se mohou specifika lišit, najdete níže uvedené informace, abyste očekávali od typické instalace sprchy:
Nástroje a zařízení
Pokud zadáte objednávku k jednomu z našich poskytovatelů WILIO, nemusíte mít práci s nastavenou k provedení práce. Dorazí s vlastním nástroji, mimo jiné s vrtačkou, tubulární frézou a vrtákem na zdivo. Pokud k tomu bude nutné zakoupit všechny další nástroje. Pokud chcete ušetřit čas, doporučujeme, abyste poskytli poskytovateli služeb, abyste určili, co může být sprcha. To jim pomáhá připravit potřebnou sadu nástrojů pro tuto úlohu.
Instalace sprchového přípravku
Instalace sprchy začne určovat polohu, kde musí nová jednotka stát. Je také nutné označit požadovanou výšku, aby byla sprchová hlavice, zejména pokud máte děti nebo pokud je někdo zvláště vysoký nebo nízký. Náš odborník pak posoudí, zda je přívod vody dostačující pro nové zařízení (obvykle hlavní přívod vody s trubkou o průměru 15 mm). Poté označí otvory ve zdi a vrtá otvor sprchové hlavy s hlavním přípojkou hlavním ventilem, odřízněte trubku a vložte jej do vyvrtaného otvoru, kohoutku a připojovacího zařízení T-kloubu a stěnový sprchu. Konečně, vodiče se zařízením a kontroluje, že sprcha funguje správně. Pak jen stačí otestovat sprchu a vychutnat si výhody moderní sprchy.