Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Montáž umyvadla a vodovodni baterie
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.206 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Montáž umyvadla a vodovodni baterie

Potřebujete službu z oblasti instalace vodovodní baterie, umyvadla? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na odpojení staré baterie, instalaci nové baterie, výměnu sifonu. Cena montáže umyvadlových baterií se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: náklady na dopravu, izolační páska, těsnění, které vám poskytne některý z našich instalatérů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si objednat instalaci baterie nebo dřezu přes Wilia?
Ať už inovujete svou kuchyň nebo potřebujete namontovat novou kuchyňskou linku poprvé, nejlepší je to nejlepší je nechat tyto práce na profesionálně. Koneckonců, dřezy jsou důležitou součástí obydlí a nechcete riskovat katastrofu v kuchyni pro jeho nesprávnou instalaci. Fire Expert k instalaci kuchyňského dřezu nebo vodní baterie a můžete si být jisti, že dosáhnete trvalého výsledku bez nepříjemných překvapení. Nejlepší místo k nalezení experta, který vám pomůže nainstalovat kuchyňský dřez nebo baterie je WILIO. Odeslat objednávku, vyberte preferovaný typ instalace, datum a vhodné časy a práci může začít!
Kdy je nejlepší rezervovat instalaci kuchyňského dřezu?
Pokud instalujete novou kuchyň nebo rekonstruujete starou kuchyň, váš kuchyňský dřez by měl být jedním z posledních kroků v seznamu. Před instalací musíte mít namontované desky a skříně a vytvořte prostor pro nový dřez.
Musím najmout instalační technik pro instalaci kuchyňského dřezu?
Profesionální instalatér je vždy lepší volbou než váš soused nebo kamarád. Nicméně, spíše než objednávat instalatér, budete zkontrolovat své odborné znalosti a zkušenosti.
Existují nějaké pravidla, kde lze instalovat kuchyňský dřez?
Ano. Hlavním pravidlem je, že je třeba pozorovat minimální vzdálenost mezi umyvadlem a elektrickými body.
Jak dlouho trvá výměna kuchyňského dřezu?
Výměna kuchyňského dřezu se provádí v průměru po dobu 2 hodin.
Kolik stojí výměna kuchyňského dřezu?
Náklady na instalaci vína jsou obvykle kolem 50 EUR, v závislosti na typu a délce instalace.
Kolik stojí instalace nového kuchyňského dřezu?
Tato služba je obvykle v rozsahu 65 - 140 EUR, pokud si objednáte službu přes WILIO. Cena se může lišit v závislosti na typu dřezu, dalších funkcí / přípojek a délkách instalace.
Služby
Co zahrnuje instalační službu kuchyňského dřezu?
Instalační kuchyňský dřez z WILIO se postará o vše - vybere původní dřez, který vytvoří prostor pro nové, nainstalované dřezy, vejde kohouty a trubek a trvá těsnění. Bude také postarat o odstranění starého kuchyňského dřezu (je-li to nutné) a zvládne žádné opravy. Co můžete očekávat od poskytovatele této služby Wilio:
Krok 1: Odstranění kuchyňského dřezu
Pokud si vyměníte starý kuchyňský dřez pro nové, instalační program jej nejprve demontáže. Zavírají přívodní ventily pod mycím nebo hlavním přívodem a otevírá kohoutek, aby uvolnil veškerou vodu, která zůstala v trubkách. POD potrubí umístí kbelíky, které po odstranění zachycují veškerou zbytkovou vodu. Dalším krokem je odstranit přívod vody trubky spolu s vypouštěcím potrubím, armatury a připojením myčkou (v případě potřeby). Najde svanné svorky umístěné pod vnější okraj a uvolňuje je. Než se Slez zvedne, pomocí nože odstřihne těsnicí tmel, že dřez je připojen k desce.
Krok 2: Příprava
Po vyjmutí dřezu se instalatér čistí prostor, odstraňuje jakoukoliv jinou těsnicí desku a promyje se mýdlovou vodou. Umyjte a připravte všechny původní části, které budou znovu použity (například odtoková nebo vodní baterie). Než budete pokračovat v instalaci, váš nový dřez zkontroluje a sestaví, že se zapadne do existujícího otvoru. Pokud ne, doporučuje se buď vybrat jiný dřez nebo zvětšit velikost otvoru s řezáním pomocí pilového kotouče, dokud má vhodnou velikost.
Krok 3: Instalace kuchyňského dřezu
Instalace kuchyňského dřezu zahrnuje před vložením do otvoru, nanesení silikonového těsnění ke dnu dřezu. Následně je instalatér otřást veškerý tmel, který uniká z hran, ještě před přezkou připojenou ke spodní části dřezu a otočte je do umyvadla na místě.
Krok 4: Instalace vodní baterie a opětovné připojení trubek
Na konci je kohoutek nainstalován a znovu připojuje trubku. Instalatér zavádí vodní baterii do dřezu s vodnou podložkou a matricí, která drží vodní trubky na místě. Umístí odtokové síto a utěsněte jej, odstraňuje přebytečný tmel a zakryje ji gumovou těsněním a přírubou. Připojuje přívodní potrubí vody a znovu připojit myčku a všechny trubky dohromady. Konečně, vodovodní spouštěče se snaží a ujistit se, že neexistuje nežádoucí odtok vody.