Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Montáž tv na stěnu
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.203 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Montáž tv na stěnu

Potřebujete službu z oblasti montáž tv na zeď? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření, návrh vhodného řešení, montáž televize na zeď. Cena instalace konzoly pro uchycení TV na zeď se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: konzole na zeď, náklady na dopravu a kabeláž, které vám poskytne některý z našich mistrů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si vyhrazujete montáž televizoru na zdi přes Wilio?
Umístění televize na zdi je design a praktická úspora místa. Jeho instalace je však náročnější, takže ji udržujte na profesionálech WILIO s řádnými nástroji a know-how. Při nákupu televize může prodejce také nabídnout instalaci služeb, ale můžete ušetřit peníze a získat lepší službu, pokud najdete televizor Installer ve společnosti Wilio ve vašem okolí. Porovnejte své recenze a recenze spokojených zákazníků a vyberte techniku, která instaluje televizor bez poškození zdi a televize. Zadejte práci na Wiliu zdarma a hlásí, jaké služby montáže nástěnných služeb potřebujete. Dostanete nabídky od místních instalačních pracovníků a mít skvělé výsledky filmu a hudebních zkušeností vám pomůže zapojit domácí kino.
Proč bych měl připojit svou tapovou televizi?
Existuje mnoho důvodů, proč zavěsit televizor na zdi. To je obzvláště šetří prostor, je méně pravděpodobné, že poškodí a je také bezpečnější pro děti. Současně televizní obrazovka zvýší návrh vašeho pokoje a poskytne pohodlnější sledování a lepší zkušenosti.
Jakou velikost televizorů (s jakou úhlopříčkou) lze namontovat na zdi?
Vyberte si televizor vhodný pro váš pokoj. Při výběru vhodné diagonální úhlopříčce je třeba zvážit několik podstatných faktorů. Pokud zvolíte příliš malé, může narušit váš pohodlí při sledování. Pokud je to příliš velké, může převzít přes svůj obývací pokoj. Při výběru televizoru bychom měli myslet na vhodnou pozorovací vzdálenost, která se odvíjí od diagonální délky a rozlišení. Obecně platí, že větším úhlopříčkou bude potřebná vzdálenost sofa (cca. Velikost místnosti ovlivňuje velikost televizoru. Čím vyšší rozlišení obrazovky, tím blíže můžete sedět. Doporučuje se dosáhnout optimální vzdálenosti pozorování, místo, kde budete sedět z televizoru. Pokud zavěsíte televizi na zdi a skrýt vodiče do zdi, máte užitečný a estetický prostor.
Můžete namontovat televizor na cihlovou zeď nebo přes krb?
Ano, televizor může být zajištěn na zdi nebo panelové stěně. Montáž, v závislosti na tom, vybere správnou metodu přílohy. Nedoporučujeme instalovat televizor na zdi přes krb. Pokud se rozhodnete, budete mít potenciální riziko poškození televizoru tepla a ztrátou záruky. Nicméně, váš assembler zkontroluje instalační místo a nakonec doporučí to nejlepší.
Jak dlouho trvá televize?
Instalace televizoru na stěnu, .t.z. Závěsná televize na držáku - konzole a její spojení, trvá asi 2 hodiny; Splnější instalace mohou trvat déle. Máte-li zájem o rychlé, expertní montáž a ukládání peněz, kontaktujte Wilio. Průměrné náklady na montáž televizoru na zdi přes WILIO se pohybují od 20-50EUR. Základní instalace TV s plochou obrazovkou je levnější, další služby, jako jsou montážní reproduktory, instalace domácího divadla, skryté kabeláže k vizuálně nenavázanému interiéru bude finančně nákladný.
Služby
Co dělají techniky při montáži na zdi?
Profesionální instalatéři vědí, jak namontovat televizor na jakýkoliv povrch a zakryjte neestetické kabely. S robustními konzolami, odbornými znalostmi a správnými nástroji, televizor bude instalovat televizor bezpečně, vpravo a bez stěn odpisy.
Instalace televize
Dejte Installerovi vědět, jakou velikost diagonálního, typu a značky televizoru, které musíte vybrat správné držitele, které bezpečně nesou svou hmotnost a nechat elegantní a profesionální povrch. Pokud máte speciální požadavky, zkušený instalatér ví, jak namontovat televizor na zdi bez držáků.
Televize
Ať už je televizor připojen přímo ke zdi, při instalaci televizoru, domácích divadel nebo kabelové televize nejsou různé způsoby, jak sdružené kabely nejsou různými způsoby, aby nedošlo k kázání designu místnosti.
Připojení reproduktoru
Můžete připojit další reproduktory do televizoru, reproduktorového řádku, zvukových panelů a tím získáte zaujatý prostorový zvuk, abyste vám poskytli optimální zkušenosti s domácím kinem a posloucháním hudby. Distribuce televize a dráty, které známe design a esteticky skrývání do stěn.
Nastavení TV
Pokud máte nainstalovanou novou televizi, místní technici mohou také obsahovat službu nastavení televize. Pomohou vám připojit kabelovou televize, satelitní stanici (Skylink) nebo Internet TV (UPC, Magio nebo Orange), s analogovými kanály a může kalibrovat televizor - nastavení obrazu např. Jas, kontrast nebo barevná teplota podle standardu, který se používá ve filmových studiích, aby se váš nový HD, 4K nebo chytrý televizor s maximálně.