Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Montáž oken
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.514 registrovaných profesionálů
92.186 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Montáž oken

Potřebujete službu z oblasti montáž oken? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření, dopravu, osazení a montáž oken. Cena instalace oken se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: náklady na dopravu, pozáruční servis a drobné opravy, které vám poskytne některý z našich odborníků v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si rezervovat Oprava a výměna okna přes Wilio?
Pokud potřebujete provést opravu nebo výměnu oken a nechcete čekat déle, než je potřeba, objednejte si službu prostřednictvím Wilia. Ať už budujete rodinný dům, rekonstruujete svůj starší byt nebo z nějakého důvodu mít okno rozbité nebo poškozené, spusťte svého experta prostřednictvím Wilia. To přijde k vám domů a opravy nebo vyměnit okna Windows nebo skleněná okna tak, aby opět plně funkční chránit svůj domov a uložil vám náklady. Nejlepší místo k nalezení údržbář, který má zkušenosti s montáží a opravou oken je WILIO. Ať už potřebujete opravit okno domu nebo opravit okno auta, najdeme vás odborný expert ve vašem okolí, který to udělá.
Co mám dělat se zlomeným oknem, dokud nebudu čekat na opravu?
Začněte tím, že ujistěte se, že okenní sklo není svobodné, aby nevzdal a nemůže ublížit rodinným příslušníkům nebo domácím mazlíčkům. Pokud máte popraskané okno a budete znepokojeni, že vítr zlomí nebo uvnitř, můžete prasknout praskání s hrubou lepicí páskou, která ji dočasně utěsňují.
Jaký materiál musím opravit okno?
Nemusíte si koupit cokoliv, abyste opravili Windows, pokud to neřídí váš muž. Současniři většinou přinášejí vlastní vybavení a spotřební materiál a poradí vám během provozu, pokud existují některé potřebné díly.
Kdo platí za opravy oken - nájemce nebo pronajímatele?
Opravy oken obvykle stojí mezi 50-200EUR, kdy si rezervujete službu přes Wilio. Celkové finanční náklady vaší služby budou záviset na typu a velikosti okna, typ opravy, umístění okna, přístup k němu a čas provést prací.
Služby
Co zahrnuje servis pro opravu systému Windows?
Organizační zařízení vám mohou pomoci s různými typy Windows (klasická okna, Euro, Euro, plastová nebo hliníková okna) a opravárenských služeb, a to buď fixuje nebo nahrazují skleněné desky nebo dokonce opravy oken auta. Bude vám poradit s nejlepším řešením (ať už s náhradou nebo opravou) a používat své specializované nástroje pro provádění práce. Poskytujeme nejběžnější služby pro opravu oken:
Oprava skleněných výplní oken
Vaše údržba začne s hodnocením zranění. Pokud rozsah poškození skleněné tabule neodpovídá, doporučují vám nahradit celou skleněnou výplňovou výplň. Ale pokud má okenní sklo jen malou praskání, díru nebo poškrábání, budou moci dočasně upevnit těsnění. Dělníci rezistentní rukavice budou mít pracovníky k manipulaci s rozbitým oknem, aby se zabránilo nehodě. Dále, s pomocí čirého laku nebo silikonového upevnění malých trhlin. Pokud je sklo pevné, může opravář používat kus průhledné pásky, aby se zabránilo dalšímu zvětšení trhlin. Pro větší opravy existuje potřeba najmout glazier nebo zajistit výměnu skla. Při výměně celé skleněné tabule začíná údržbářský pruh pomocí speciálních rukavic a ochranných brýlí s odstraněním rozbitého skla a střepů přes okna obvodu. Odstraní poškozené sklo a potom hladká hrany rámu, aby se odstranily všechny zbývající tmely. Techniky změny okna budou měřit okenní sklo pro určení velikosti nové skleněné výplně a ponechává malou mezeru 2 - 3 mm na okrajích, aby umožnily jeho vložení. Většinou sklo může být vyřezáno v místním zasklení. Podle typu okenního rámu a skleněné těsnící metody se váš údržbář vztahuje na okraje těsnicího okna, které je vytvořeno v rukou, aby se vytvořilo dlouhé lano, a pak ji nalepil do rámu. Jemně zatlačte nové sklo do rámu a nechte jej přilnout k těsnicímánu. Následně se aplikuje kolem okrajů na obou stranách skla další TMEL, jemně odstraňuje přebytečný tmel a vyhlazuje ji.
Oprava okenních rámců
Nejčastěji opravené rámečky oken zahrnují opravu shnilých rámů (hliníková a plastová okna jsou méně náchylné k poškození). Vaše opravy se začne opustit většinu shnilého dřeva a pak ho pokrývá několika vrstvami kapalného epoxidu, aby se do něj absorbovaly. Po sušení se epoxidový výplň suší a naplněn mezerou v dřevěném okrovém rámu a vytvoří jej směs se zbytkem rámu. Jakmile je tato výplně suchá, brouší ho být hladký. V tomto okamžiku je rám připraven k pronikání a srsti. V případě rozsáhlého poškození okenního rámu je pro stěnu doporučeno úplné okno Exchange s rámečkem s novým oknem.
Výměna oken
Když vaše skleněná okna nemůže být opravena, bude třeba jej vyměnit celé okno. Tento zásah probíhá v pěti krocích: zaměření nových oken, objednávek oken, demontáž starých oken, instalace nových oken a dokončovací práce stavebního charakteru. Wilio Craftsman si může najmout pro některé nebo všechny tyto práce - musíte udělat to, co potřebujete pro zadání poptávky. Při odstraňování starých Windows CraftSman Windows obes a snaží se je vytáhnout ze zdi bez poškození, ale často zdivo a omítky v exteriéru nebo interiéru poškodí. Jejich náprava je pak podmíněna dokončovacími prací (oddíl rozdělení a splash, protahování omítky).
Oprava oken aut
Oprava oken AÚT doporučujeme svěřit rukou specializovaného autoservisu nahradit nebo opravit čelní sklep. Můžete je najít v kategorii Auto-Moto na Wiliu.