Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Montáž kuchyně, montáž nábytku
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.620 registrovaných profesionálů
93.507 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Montáž kuchyně, montáž nábytku

Potřebujete službu z oblasti montáže kuchyně, nábytku? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na dopravu, přípravu osazení a motnaž kuchyně a nábytku. Cena instalace kuchyňských skříněk, kuchyňské linky a spotřebičů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: náklady na dopravu, lakování, vodoinstalační práce, které vám poskytne některý z našich truhlářů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Služby
Modulární kuchyňská instalace
Modulární kuchyně vám poskytují konzistentní vzhled vaší kuchyně se standardními velikostmi a konverzní skříněmi, policie a tabulkami, ze kterých si můžete vybrat. Modulární kuchyně jsou instalovány lehčí než konvenční kuchyně, ale pokud nejste typem craftingu, můžete se vyhnout stresu a problémům, které najdete profesionální instalaci kuchyně IKEA ve vašem okolí.
Instalace kuchyně na míru
Kuchyňská linka na míru je vyrobena tak, aby vyhovovala vašim dostupným prostorům a vaší osobnosti. Instalační techniky pro přizpůsobení kuchyňské linky Měřicí a řezné skříně a lavičky Pro přesnou velikost potřebujete v materiálu dle vlastního výběru. Instalace na míru do šité kuchyně stojí více a trvá déle než instalace standardní kuchyně, ale úprava konstrukce stojí za to.
Instalace kuchyňské skříně.
Pokud chcete pouze nahradit vaše skříně, výrobce kuchyňského kabinetu může vyrábět a instalovat skříně na míru, nebo si můžete jednoduše najmout brady na instalaci modulárních skříní, které jste již zakoupili. Výrobci kabinetu budou brát v úvahu stávající styl vaší kuchyně a budou poslouchat vaše nápady navrhnout ideální skladovací řešení.
Instalace kuchyňského dřezu
Výměna nebo instalace nového kuchyňského dřezu je jedním z nejsložitějších částí kuchyňské instalace, která vyžaduje instalátor nebo specializovaný instalátor kuchyňského dřezu. Před instalací nových dřezů a z vodovodních zařízení čistěte vodovodní trubky a odstraňte starou těsnicí hmotu. Ujistěte se, že je správně utěsněno, aby se zabránilo úniku vody a následnému poškození.
Často kladené otázky
Proč si vyhrazujete instalaci kuchyně přes Wilia?
Ať už instalujete kuchyňskou nebo standardní kuchyňský blok na míru, instalace kuchyně by měla poskytnout kvalifikovaný profesionál. Nejenže zkontroluje, zda jsou vaše skříně stejné, ale také zabránit možnému riziku pro vás a vaší rodině. Dodavatel Vaše kuchyně může mít seznam doporučených montérů, nebo si můžete ušetřit peníze bez snížení kvality a najmout svého profesionála v blízkosti vás prostřednictvím Wilia. Instalační služby najdete, kteří mohou instalovat všechny typy kuchyní. Zadejte bezplatnou poptávku a připojte se k důvěryhodným odborníkům nabízet instalaci kuchyně v blízkosti svého okolí za bezkonkurenční ceny. Zkušený řemeslník lze zkontrolovat, abyste si přečetli recenze od předchozích zákazníků, abyste se ujistili, že instalace vaší kuchyně je v bezpečných rukou.
Jak dlouho trvá instalaci kuchyně?
Záleží na typu kuchyně, kterou instalujete. Instalace modulární kuchyně trvá kratší než instalace kuchyně na míru. Vaše kuchyně instalatér okamžitě Po konzultaci bude poskytovat odhad, jak dlouho bude práce trvat.
Jaké další služby jsou zahrnuty do instalace?
Než budete moci použít novou kuchyni, musíte ji připojit Pro elektřinu, vodu a jiné inženýrské sítě. Zeptejte se svého instalačního programu, zda jsou tyto služby zahrnuty do montážních nákladů, nebo pokud potřebujete najmout elektrikář, instalatér nebo jiný expert.
Jaké jsou kuchyňské uspořádání vhodné?
Kuchyně mají všechny tvary a velikosti. Při výběru mezi kompaktními kuchyněmi, u nebo L-ve tvaru kuchyně a další kuchyně by měly přemýšlet o vašich prostorových možnostech, počtu lidí ve vašem domě a jak plánujete používat kuchyň.
Potřebuji krejčovskou kuchyni?
Vlastní skříně a lavičky stojí více než modulární kuchyňská instalace, ale mohou potřebovat, pokud vaše kuchyně nemá standardní velikost nebo mít specifický styl nebo povrch. Instalace vlastní kuchyně je složitější než instalace standardní kuchyně a vyžaduje odborné odborné znalosti.
Je nutné zničit zdi?
Pokud plánujete rekonstruovat starší dům, můžete cítit, že vaše nová kuchyně je příliš zavřená. Pro otevřený vzhled, který umožňuje volný průtok vzduchu a světlo, bude nutné odstranit vnitřní stěnu. Zeptejte se kuchyňského instalačního programu, pokud tuto službu nabízí, nebo pokud potřebujete kontaktovat stavitel zvlášť.
Kolik stojí na instalaci kuchyně?
Cena kuchyně se může značně lišit v závislosti na složitosti instalace. Standardní kuchyně nebo modulární kuchyňská instalace je levnější než kuchyně na míru. Wilio je průměrné náklady na instalaci kuchyně mezi 80 a 585 eur.
Co dělají kuchyňské instalátory?
Podle jejich potřeb si můžete najmout konzultant pro kuchyňský design, který bude řídit všechny vaše rekonstrukce kuchyně a koordinovat ji s jinými odborníky, nebo jste jen nejbližší Stolla, instalatér nebo jiný licencovaný profesionál pro instalaci skříní, dřezů a zvládnutí jiného komplexu úkoly, které nechcete dělat sami.