Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Malířské práce, malíř
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.205 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Malířské práce, malíř

Potřebujete službu z oblasti malířské práce, malíř? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na očištění povrchu od nečistot, stěrkování, penetraci, nanášení barvy. Cena natěračů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: štětec, válečky, malířská páska, papír na překrytí, které vám poskytne některý z našich malířů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Jaká práce dělá pro tebe malíř?
Malování exteriéru
Venkovní stěny vašeho domu musí pravidelně sloužit, nejen vypadat pěkně, ale také proto, že jsou neustále zdůrazňovány a vystaveny náročným počasím. Pro udržení jejich čerstvého vzhledu je potřeba nátěnit každých pár let, stejně jako ploty, okapy, parapety a dveře. Malíř se obvykle upraví a pokud je nutné popsat povrch, odstraňuje popraskané nebo loupání barev nebo omítek a pak povrchy natry. Bude vždy používat barvu vhodnou pro exteriér, aby zajistil, že bude trvat co nejdéle.
Malování vnitřních stěn.
Malování Interiér dodá váš dům nebo byt nový čerstvý vzhled pomůže odstranit žloutnutí a vůně cigaret, stejně jako Puklins, smears nebo otisk prstu. Profesionální malíř si vybere barvy podle vašeho stylu a hodit v místnosti. Příprava začíná vykreslováním nebo pokrývajícím nábytkem a čistícím povrchem stěny. Malíř opraví všechny Pukliny, pak krutá sedadla. Pro dosažení hladkého a jednotného povrchu platí 2 až 3 vrstvy barvy. Konečně, malíř odstraňuje ochranné fólie a pásky a čistí všechno.
Odstranění nátěrů
Mnoho malířů má také zkušenosti s odstraňováním barvy. Vzhledem k tomu, že odstranění nátěrů je obecně časově náročné práce, je dobré vstoupit do této práce. Stejně tak vám může pomoci za odstranění a překrývající se Grafitti. V závislosti na povrchu budou použity různé škrábající nástroje, abrazivní papír nebo chemické přípravky pro odstranění těchto nežádoucích povlaků.
Často kladené otázky
Proč hledat odborník na malování v Wiliu?
Pěkně malovaný dům, byt nebo kancelář, mít atmosféru, která má mnohem větší dopad na nás, než si uvědomujeme. Rozdíl mezi čerstvě malovanou místností a tak, že má roky zažloutlé stěny, nebo dokonce praskliny nebo šmouhy, které ovlivňují naši náladu, vnitřní pohodu, jak se cítíme v prostoru. Pracovitý malíř může takový prostor transformovat v jednom dni. A to nestojí hodně. Ať už potřebujete malovat interiér, exteriér nebo pomoc s odstraněním nátěry a další přípravné práce, Wilio vás najde praktický malíř, který ho zvládne.
Proč bych měl najmout profesionální malíř, kdy se mohu malovat?
Pokud nemáte potřebné zkušenosti, budete mít déle a nákupem všech potřebných vybavení může být dražší. Výsledek vašeho obrazu nemusí být stejně uspokojivý, kvalitní a čistý, jako když byste se obrátili na profesionální. Profesionální malíři mají všechny nástroje, materiály, dovednosti a zkušenosti potřebné k tomu, aby každý prostor byl rychle a profesionálně namalován.
Jaké dovednosti má malíř?
Profesionální malíři používající barvy na různých povrchech, jako jsou vnitřní stěny, venkovní stěny, ploty, ale také nábytek a různé doplňky. Mimo jiné díky malíři jim poskytují lepení tapet na stěnách. Většina malířů malování povrchů s jednou barvou, ale některé používají speciální techniky pro vytváření vzorů, nástěnných maleb nebo graffiti na stěnách podle specifických požadavků zákazníka.
Jak často potřebujete malovat?
Exteriér je vhodné srst každé 5-10 let. Počasí, životní prostředí nebo nízká kvalita použitých materiálů může způsobit častěji malovat. Stěny a stropy v interiérech jsou častěji, většinou každých 4 - 6 let, zejména v budovách s vysokým provozem nebo v prostorách, kde kouří.
Mám malíř dodávat barvy a vybavení, nebo přinese své já?
Většina profesionálních malířů používá své vlastní nástroje, ale barva a spotřební materiál musí být zaplacena nebo dodána po konzultačním malíři. Profesionální malíři znají nejkvalitnější barvy a materiály pro každý typ povrchu, takže doporučujeme konzultovat svého malíře před nákupem barvy. Pokud jste však již zakoupili barvy a spotřební materiál, oznámte svůj malíř před odesláním kalkulace ceny.
Kolik stojí malovat?
Cena práce bude záviset na tom, kolik čtverečních měřičů je třeba namalovat, zda existuje stěna nebo strop, ať už může být například natřena různými barvami, ať už je nutné odstranit staré tapety nebo obrazy a zda jsou provést prací potřeboval. Cena bude také ovlivnit stav povrchu, počet potřebných vrstev a zda je malíř v blízkosti, nebo musí přijít na větší vzdálenost. Cena za malířovu práci nezahrnuje barvy a spotřební materiál. Při porovnání nabídek doporučujeme, aby výpočty obsahovaly stejné typy a množství materiálů.
Jak dlouho probíhá místnost?
Menší obraz jedné místnosti může trvat několik hodin, než malování v celém domě může trvat týden nebo déle. Průměrná místnost o rozloze 12 m2 profesionálním malířem by mohla trvat asi 4 hodiny včetně přípravy a několika povlaků.
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Malířské práce typicky zahrnují celý proces od odstranění originálních povlaků a tapet, přípravných prací k malování a závěrečnému čištění. Napište do zadání, jak je to možné popis, jakou práci potřebujete provést, a do jaké míry pochopit přesně to, co je váš nápad. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Malířské práce, malíř
Vladimír E.
profile image
Malířské práce, malíř
Jakub H.
profile image
Malířské práce, malíř
Adrián P.
profile image
Malířské práce, malíř
Jindra N.
profile image
Malířské práce, malíř
Radek M.
profile image
Malířské práce, malíř
Zoltán N.