Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Krby, kachle
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.206 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Krby, kachle

Potřebujete službu z oblasti krby, kamna? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření, výrobu, montáž a osazení krbů a kamen. Cena krbových kamen se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: pozáruční servis, náklady na dopravu, které vám poskytne některý z našich odborníků v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Jak spustit instalaci krbu
Budování horkovzdušného krbu pro dřevo
Horkovzdušné krby jsou součástí výstavby vašeho domu, takže jejich implementace nebo opravy, ať už krb nebo komín je často složitým procesem. Váš technik pro stavební práce pro realizaci krbu bude používat kámen, cihly, kámen, dlaždice / dlaždice, ale i jiné materiály, jako je sádra nebo dřevo. Designy - Nastaví vhodný komínový systém založený na optimálním průtoku vzduchu, spalinový plyn, aby zajistil tepelný komfort ve vaší budově, zajišťuje jeho těsnost, aby se zabránilo splácení. Instalatér začíná umístěním ohniska (obvykle z cihel, keramických dlaždic nebo betonu), čímž se získá pevný a bezpečný základ pro vytápění dřeva. Bude dále instalovat jednotku a spojuje kouř (uvnitř i vně, na střeše), aby se kouř z vašeho domu.
Instalace plynového krbu
Když si vyberete nejlepší plynový krb pro váš prostor (ať už na zdi, postavený, volně stojící nebo uvnitř vaší stávající krbové struktury), instalační program vám pomůže připojit plyn. Pokud ještě nemáte čerpací stanici, zajistí připojení plynu nebo dodávky. Kromě toho, váš krbový instalační program vytváří všechny díly včetně krbové jednotky a kouře. Řezá díry k umístění kouře přes strop a střechu a zajistí, že všechny mezery jsou pevně utěsněny, aby se zabránilo úniku a poškození. Konečně spojuje plyn a otestuje váš nově instalovaný krb.
Instalace elektrického krbu
Váš elektrický krb instalatér začíná zahrnovat a vyzkoušet krb pro určení, zda to funguje. Pak spojuje krb ke stěně do cíle, nebo řezá otvor ke stěně, aby se tam vestavěný krb. Dále spojuje napájení (můžete pro tento krok potřebovat licencovaný elektrikář). Konečně bude instalovat všechna dekorace (například protokoly), které přicházejí s krbem a opatřila přední skleněný panel.
Často kladené otázky
Proč si rezervovat instalaci nebo budování krbu přes Wilia?
Existuje jen málo věcí, které by bylo zábavnější než strávit zimní večer na teplu krbu. Nejdříve však budete muset opustit krb. Existuje mnoho podrobností, které tvoří váš krbový bezpečný, funkční a estetický. Proto je montáž krbu je úloha, kterou byste měli svěřit někomu, kdo má bohaté zkušenosti a potřebné nástroje, které by to zvládly. Takže si rezervujte instalaci krbu přes WILIO a budete si vychutnat jeho podmanivou atmosféru v krátkém čase. Ať už potřebujete nainstalovat nový krb nebo musíte opravit aktuální krb, jste na správném místě. Jednoduše odešlete svůj požadavek, vyberte si instalační program a nechte jej nainstalovat nebo opravit krb, který vám vyhovuje.
Jaký typ krbu mám nainstalovat?
Záleží na tom, jaké priority, ať už estetiku, teplo, účinnost nebo pohodlí. Dřevěné krby nabízejí vynikající účinnost ohřevu ve srovnání s alternativami, mají klasický vzhled, zatímco plyn a elektrické krby jsou moderní alternativou a jsou snadné pro údržbu.
Je také nutné vyřešit komín při budování krbu?
Ano. Pokud budujete dřevěný krb, budete také muset instalovat komín jako součást služby. Při zadávání požadavku na WILIO změňte a potvrďte vybranou technikou.
Můžete nainstalovat krb bez komínu?
Ano. Plynové a elektrické krby nevyžadují komíny, protože neprodukují kouř.
Potřebujete kvalifikovanou krbovou instalační společnost?
Budova nebo montáž krbu není kontrolována a často ztěžující řemeslníci, ale je dobré si vybrat dodavatele s odbornou způsobilostí zapsanou do gauče ze schodů. Minimum je důležité, aby řemeslník již měl několik úspěšných krbových realizací - doporučujeme to zkontrolovat. Je to jen potenciálně nebezpečná domácí hmota, která může způsobit oheň a tím zvažovat. Při budování komínu je zapotřebí revize komínu. Provádění musí být v souladu s platnými bezpečnostními předpisy.
Jak dlouho trvá krb?
Výstavba klasického dřevěného krbu je v podstatě mokrý stavební proces a trvá většinu dnů do jednoho týdne, kdy všechno jde bez problémů. Krb je ideálním případě zajímá o přibližně 2-3 měsíce před požadovaným termínem, který má dostatek času na konzultaci a přípravu dokumentace. Výběr správného typu, vhodné místo ve vesmíru, připojení k externím přívodu vzduchu, řešení spalin odtok do komína - vše a ještě více je třeba zvážit, aby vám poskytl krb bez problémů, aby sloužil dlouhé roky. Obvykle vyžaduje inspekci budovy nebo konzultace s designérem domu. Následně je vyvinuta projektová dokumentace krbu, stejně jako na podání budovy na budově ve vaší vesnici / města. Vyžaduje se také tísňové stanovisko k projektové dokumentaci jako přílohy. Budete také potřebovat souhlas s výstavbou malého zdroje znečištění ovzduší z vaší obce, kde předložíte dokumentaci projektu při požadavku. Při výstavbě komínu, revize - pro to bude potřebovat chibet, který vám může poskytnout dodavatel krbu, nebo si můžete objednat sami. Při budování nového domu je vhodné přemýšlet o krbu již ve svém designu a začlenit jej přímo do stavební dokumentace domu. Instalace elektrického nebo plynového krbu je relativně jednoduchá a může trvat pouze 4 hodiny.
Kolik je instalace krbu?
Cena krbu je velmi individuální záležitost. Co se týče kompletní budovy ohnivzdorného krbu s komínem, náklady se pohybují kolem 3000 - 15000 EUR v závislosti na složitosti krbu a rozsahu a konkrétní stavební práce. Pro nezbytnou konstrukci komínu se tato cena stále může zvýšit. Cena může být mnohem nižší v závislosti na předem použití, které již máte nebo pokud je to jen jednoduchá sada krbové vložky (přibližně 500 EUR). Náklady na opravu závisí na rozsahu implementovaných prací. rozsahu poškození. Oprava může obsahovat činy, jako je oprava obložení, komín, náhrada krbu, opravy dveří závěsu krbových vložek. Je stále nutné souhlasit s dodavateli, zda má cenová nabídka zahrnovat materiál a práci.
Co jiného zahrnuje instalaci krbu?
Struktura krbu zahrnuje vlastnosti odborného poradenství z výběru krbových vložek a kamen, projektování projektová dokumentace, dokumenty pro stavební zprávy nebo stavební povolení, realizace stavebních prací, včetně přezkoumání komínů, pokud je součástí přezkumu komínů budova. Odborník v oboru vám nebude prodávat krbová vložka, ale také zkušenosti, kvalitní strukturu klíčů odpovídajícím současným standardům a trendům. Je důležité být jasně s dodavatelem, aby zmizel, který má svou dodávku obsahovat. Obsah práce bude záviset na typu krbu.