Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Kosmetička
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.601 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Kosmetička

Potřebujete službu z oblasti kosmetička? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na čištění a ošetření pleti ozonem, diagnostiku, konzultace. Cena služeb péče o pleť se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: kosmetika a micelární vody, které vám poskytnou některý z našich kosmetiček v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Služby
Co zahrnuje kosmetické procedury?
Kosmetické a kadeřnické služby zahrnují nejen ošetření pleti a make-up na speciální události. Zde jsou některé z našich nejoblíbenějších kosmetických služeb a co lze očekávat při rezervaci:
Kadeřnictví
Můžete si objednat mobilní kadeřník pro řezy, barvu a úpravu účesů pro muže a ženy, stejně jako účesy pro zvláštní příležitosti. Když si rezervujete svůj mobilní holič nebo kadeřník, budou mít své vlastní nástroje, kosmetické výrobky a vybavení. Po konzultaci s potřebami péče o vlasy vytvářejí pracovní plán. Pokud odejdete, aby se řez a barva, jako je barva ombre vlasů, váš kadeřník začíná nejprve použitím barev a pak stříhání vlasů a vysuší. Některé mobilní kadeřníky se také specializují na služby, jako jsou rozšíření vlasů, dreadu a složitější účesy pro zvláštní příležitosti.
Odstranění Chľápkove.
Mobilní kosmetika jsou stále populárnější v oblasti odstraňování vlasů s maximálním soukromí ve vlastním domě, pokud jde o použití vosku do různých částí těla, nebo obočí tvarování a barvení. Když přijde váš kosmetička, bude potřebovat určitý prostor pro přípravu prostoru pro dezervaci, světla, ručníky a vybavení a také přístup k vodě a elektřině pro ohřívače a světla. Jakmile jsou připraveni, řeknou vám, jak ležet, pokud sedí na odstranění vlasů. Na konci postupu vám pomůže vyčistit pokožku, aby se odstranily zbytky vosků dříve, než zabalí zařízení.
Tetování a piercing
Když najmete mobilní umělce pro tetování nebo piercing, bude potřebovat dostatek místa k práci. Obvykle přinášejí vlastní židli pro sebe, aby mohli pohodlně pracovat na delší dobu a mobilní židli nebo tabulku pro vás v závislosti na tom, na které oblasti těla budou pracovat. Jakmile dostanete konečný design, váš lull začne kreslit tetování tím, že vloží jemné jehly naplněné inkoustem do kůže. Po dokončení tetování vám poskytnou pokyny pro péči o vaši pokožku a zabránit infekcím.
Zvláštní příležitosti
Příprava na zvláštní příležitost je jednoduchá s vaší mobilní kosmetikou. Můžete si najmout kosmetička, aby přišel připravit skupinu lidí na svatební hostinu, zkrášlil dívčí svazky před večerní párty nebo používat tetování s heno na kulturních akcích a oslavách. Když dorazí kosmetička, přinese vám produkty a nástroje, které potřebují vytvořit svůj dokonalý vzhled na vaší straně nebo události. Pokud jste si objednali mobilní tanový sprej, obvykle přinášejí speciální stan z textilu, který zabraňuje opalovacímu krému dostat se na stěny nebo koberce. Pokud necháte make-up, abyste fotografovali, svatbu nebo jinou akci, váš kosmetička obvykle přinese vlastní židli nebo židli a stejně jako světla být pohodlná práce a vidět vaši práci.
Manikúra a pedikúra
Odborníci na nehty mohou navštívit váš domov a poskytnout vám kompletní služby v manikúru a pedikiích. Váš kosmetička přinese vše, co potřebujete upravit nehty, práci a zranění. Než navlhčete okolní kůži a léčbu rukou a nohou v obraze pohodlným posezením, platí pro vaše přirozené lak na nehty nebo vytvářejí umělé nehty z materiálu podle vašich nápadů.
Často kladené otázky
Proč si pronajímáte kosmetička od vás přes Wilio?
Hledáte zkušenou kosmetiku ve své sousední události nebo zvláštní příležitosti? Když si můžete vychutnat expert krásy, můžete si vychutnat profesionální pomoc se vším od vlasů a doplnit opalování, manikúru, pedikúru a další. Bude připraven se všemi nejnovějšími produkty, nástroji a vybavením, aby se prostě relaxovaly. Ať už máte naplánovanou speciální akci nebo chcete udržet svůj pravidelný režim krásy, váš odborník vám pomůže vypadat a cítit se tak dobře, jak to může být. Všechny nejlepší kosmetičku najdete ve svém okolí v Wiliu. Zbavte se přípravy na akce nebo kosmetické rutiny a užijte si profesionální kosmetickou službu v pohodlí vašeho domova.
Kdo je kosmetička?
Kosmetika jsou odborníci, kteří pracují na estetickém zlepšování nebo změně vzhledu kůže.
Jaké jsou nejoblíbenější kosmetické procedury?
Mezi nejoblíbenější kosmetické procedury patří kosmetické ošetření pleti, barviv obočí a koncovou léčbu a manikúru a pedikúru.
Potřebujete kosmetika nějakou kvalifikaci nebo školení?
Většina kosmetika dokončí studium nebo učňovské vzdělávání, aby se naučila, jak používat a používat produkty bezpečně. Kvalifikační a odborná zkušenost ukazují, že mají dovednost a znalosti, aby si vzali skvělou práci.
Proč najmout kosmetička od mě zavřít?
Povolení mobilní kosmetiky pro vás domov je pohodlnější a nabízí větší soukromí. Můžete dokonce ušetřit peníze v důsledku jejich drobných režijních nákladů ve srovnání s některými společnostmi, které nabízejí kosmetické procedury.
Kolik času bych měl rezervovat termín kosmetiky?
Délka zpěvu Kosmetika bude záviset na postupu, který dokončíte. Například kompletní ošetření obličeje může trvat hodinu a půl, zatímco nastavení obočí může trvat 15 minut.
Kolik stojí kosmetičtí služby?
Průměrné náklady na kosmetiku se pohybují v rozmezí od 20 do 80 EUR pro službu, pokud je objednáte přes WILIO. Cena však bude záviset na typu služby, kterou jste rezervovali z nezbytného speciálního vybavení a od jak dlouho bude pravděpodobně trvat.