Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Klempíř, střechař
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.202 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Klempíř, střechař

Potřebujete službu z oblasti klempíř, střechař? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na stavbu krovu, izolaci střechy, pokládání střešní krytiny, čištění střechy. Cena střechaře se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: stavební řezivo, izolační materiál, tašky, plechové střešní krytiny, klempířské kleště, klempířské kladivo, které vám poskytne některý z našich klempířů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Služby
Co zahrnuje služby pokrývačů - lampiars (střešní služby)?
Střešní služby nejsou jen o nových střechách domů. Střešní střechy / Clampiari mohou opravit část střechy, obnovit vše nebo opravit odkapávací systémy a vypouštěcí troubu. Mohou také provést preventivní kontrolu, odhalit potenciální rizika, která by mohla způsobit nákladné opravy v budoucnu. Moners jsou vyškoleni lidé a mají zkušenosti s prací ve výšce. Zde jsou některé konkrétní služby, které můžete požadovat:
Instalace střešní krytiny
Ať už se jedná o střechu na nové budově nebo rekonstruovanou střechou na vašem současném domě, staramper - střešní krytina se postará o, že váš dům je odolný vůči počasí (zejména dešti a vítr) a interiér domu zůstal suchý. Nabízejí atraktivní barvu a objednat nejvhodnější střešní krytiny (tanky, barevné plechy a jiné druhy) potřebné k dokončení střechy. Střecha může také namontovat ventilační turbíny pro větrání střešních skořápek.
Restaurování a čištění střešních krytů
Ať už potřebujete základní čištění nebo úplnou obnovu a znovu utěsnění, můžete najít expert (dodavatel), který se specializuje na obnovu střešní krytiny. Dodavatel střešního produktu zkontroluje vaši střechu, najde nedostatky a navrhuje plán obnovy střechy. Mohou používat vysokotlaké čističe a odstraňovat ze střechy nečistot bez poškození krytí. Někdy můžete potřebovat jen srst a znovu utěsnit, aby šravěl životy střechy. Malovat střechy nařídí malíř, který dělá výšku práce.
Oprava střechy.
Všechny opravy střechy začíná statickou bezpečností (statika). Zastřešení je nebezpečné, proto musí být proto použití osobních zajišťoven a jiných zařízení a ochranných struktur pro zajištění pracovníků. Váš odborník na střešní krytin vyhodnocuje škody a poskytuje nabídku pro opravy. Opravy střechy mohou být jednoduché nebo složité a mohou obsahovat opravu nebo výměnu střešních obkladů, opravy rzi nebo výměny tmelu nebo připojovacích prostředků. Poškozená střecha by měla být korigována předtím, než se stane vodou a plísní.
Instalace a opravy okapů
Je velmi důležitý účinný systém odvodnění vody ze střechy (žlabu a vypouštěcí trubice). Pokud jsou vaše okapy plné, rezavé, poškozené nebo odcházejí, nebudou fungovat správně a mohou způsobit problémy v budoucnu. Pokrývač může pomoci s instalací žlaby, ochrany žlaby a montáže olověné trubky spolu s čištěním žlabu, aby se vše v bezchybném stavu.
Instalace a opravy solárního panelu (fotovoltaické panely)
Potřebujete solární panely na střeše? Váš technik - dodavatel obstará správné části na základě vašich energetických požadavků. Fotovoltaické panely jsou instalovány na slunné straně střechy (ideálně orientované na jih, jihozápadní) a nejúčinnější sklon panelů je asi 35 °. Sestava se zabývá speciálními společnostmi, které navrhnout a počítají správný počet panelů zajistí montáž a připojit je k vašemu systému. Solární panely jsou téměř bezproblémové, mají dlouhý život a zřídka vyžadují rozsáhlé opravy. Pravidelné čištění solárních panelů však pomůže zajistit efektivní provoz celého systému. Váš technik také kontroluje potenciální zhoršení elektrické instalace a montáže a může je testovat, aby bylo zajištěno účinné fungování systému.
Často kladené otázky
Střešní zastřešení hasičů s wilio
Každý člověk si zaslouží mít střechu nad hlavou. Existuje mnoho typů zastřešení různé kvality na trhu. Poškozená - úniky střechy je více než jen nepříjemnosti - za zvláště nepříznivé počasí se může změnit na vážný problém, pokud jde o bezpečnost, jakož i nákladné škody v interiéru. Opravy střechy by nikdy neměly být zpožděny nebo opraveny dočasnými improvizovanými řešeními; Měli byste s nimi okamžitě řešit, správně a komplexně. Ať už musí být vaše střecha zcela vyměněna, částečně rekonstruována nebo potřebná k tomu, aby ji řádně vyčistil, expert o pokrytí střechy, aby splňoval váš úkol může být také ve vaší oblasti. Jednoduše napište své střešní pracovní poptávku, kterou musíte udělat, a brzy obdržíte nabídky od místních profesionálů. Každý bude mít rating a recenze pro předchozí práci, takže si můžete jisti, že rekonstrukce střechy bude provedena na vysoké úrovni a včas. Získejte zdarma a nezávazné nabídky od Wilia dnes!
Co dělá střešní střechu / pokrývač?
Střešní střešní střešní krytiny nebo pokrývačské instalace, opravy a výměny střech a zajišťuje jejich nepropustnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Mohou také instalovat další střešní prvky a systémy, jako jsou okapy, solární panely a olovnaté trubky.
Jaké společné problémy mohou pomáhat střešní krytiny?
Nejčastějším problémem jsou úniky střechy. Může být způsoben prasklým nebo rozbitým střešním taškou, poškozeným ocelovým plechem nebo povrchovým tmelem. Dalším častým problémem jsou okapové systémy nebo odtokové trubky, které mohou být ucpané, roztržení, které ovlivňují vody střechy.
Střecha mě uniká. Co mohu udělat, dokud nebudou dělat?
Pokud voda proniká stropem, sbírejte ji do kbelíků nebo velkých kontejnerů. Přesuňte nábytek nebo osobní věci, abyste se neroztyčili. Pokud je voda shromážděna v prostoru pod nohama (uvažovanou), chytit vodu do kbelíku přímo tam projít stropem. V nouzové situaci požádejte o místní hasičské oddělení a záchranné sbory.
Mají střešní krytiny některé specifické kvalifikace, certifikace nebo licence?
Vaše dodavatel - pokrývač potřebuje kvalifikaci získat odborné znalosti kombinací zkušeností a formálního vzdělávání. Profesionální kompetence je nutná k provozování vázaných obchodů. Musí mít klidnou zkoušku. (Klampiar provádí montáž, údržbu, opravu a rekonstrukci všech typů střešních krytin, střešních pneumatik a střešních konstrukcí plochých a nakloněných střech.) Požadovaný stupeň vzdělání - centrální profesionální škola s únímkem, klamporem - pokrývač. Kvalifikace lze získat vyplněním akreditovaného vzdělávacího programu.
Jak dlouho bude trvat moje korupční zastřešení?
Bude záviset na velikosti, složitosti střechy (rovná střecha, šikmá střecha, střešní okna, vikiere) a poškození poškození. Práce může trvat 2-3 nebo více dnů. Postup a rychlost práce bude záviset na počasí, protože většina střešních korekcí může být realizována pouze v suchém počasí bez deště.
Kolik stojí střešní krytí válečku?
Cena instalatérské práce závisí na objemu děl, vybraném materiálu, klampiaru a místech. Práce na průměrném rodinném domě vás bude stát v rozsahu 1000 - 2000 €. Můžete poslat poptávku po Wiliu, abyste se naučili přesnou cenu. Práce práce - cena od 7 € / hod. Instalace systému žlabu od 5,99 € / bm.
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Výběr správného střešního krytu Musíte přemýšlet o některých klíčových věcech při výběru správného specialisty na střešních krytinách. V tomto článku vám přejdeme krok za krokem: Vyberte si někoho, kdo má prokazatelnou práci Vyberte si někoho, kdo kontroluje střechu dobře Získejte podrobnou nabídku z každého řemesla, kterou zvažujete Zjistěte, zda je pokrývač řádně pomocí bezpečnostních zařízení Ujistěte se, že každý expert je předem informován o nákladech na pronájem zařízení Nikdy nezaplatíte předem veškerou částku! Zkontrolujte, zda je řemeslník členem určitých konkrétních sdružení. Zkontrolujte, zda je práce dokončena v takovém stavu, ve kterém jste smluvní Podívejme se na každého z nich trochu hlouběji. Vyberte si někoho, kdo má mnoho specifických zkušeností. Jakou střechu máte? Dušková, pásová střecha a oprava plochých střech vyžadují velmi odlišné dovednosti, takže věnujte pozornost řemeslnému řešení, které má specifické zkušenosti s implementací podobných pracovních prací, které požadujete. Gábor B. je pokrývač po dobu 11 let a má 200 pozitivních recenzí na Wiliu. Vysvětluje: "Ujistěte se, že si můžete vychutnat skutečné zkušenosti s vaší prací, zejména pokud je to velký projekt - například zcela nová střecha. Většina střech bude mít zkušenosti s dlaždicemi a dlaždicemi - ale mnoho plochých střešních projektů zahrnuje použití skleněných vláken a dalších modernějších materiálů, s nimiž některé pokrývači nebudou mít velké zkušenosti. Proto si ujistěte, že najme někoho, kdo používá tyto materiály několikrát - a nejlepší prosím, požádejte o fotokulaci nedávné práce. " Zejména ve velkých střešních prací se snaží mluvit s předchozími zákazníky. Jak vysvětluje, dobrá střecha pokrývající specialista se chce chlubit minulými projekty: "Normálně bychom ukázali naše portfolio s potenciálním zákazníkem - například na tabletu. A pokud je práce podobná zákazníkovi, který chce zákazníkovi, nabídli bychom mu kontakt s bývalým klientem, aby spolu mluvil. " Vyberte si někoho, kdo důkladně zkontroluje tuto oblast. Práce v terénu mohou být obzvláště roztříštěny z majitele domů, protože často není schopen tento problém definovat nebo vypadat důkladně. Jako zdůrazňuje Gábor B., je to skutečně důležité vybrat pokrývač, který důkladně důkladně prozkoumá a fotograficky dokument. Ujistěte se, že každý odborník na střeše pokrývající budete požádat o cenovou nabídku, místo výkonu je vlastně kontrolováno. Pokud úniky střechy z pozemních nedostatků opravdu neodhalí! Každá pokrývač by se měla podívat na střechu a rozvíjet pracovní plán, který nedostatky správně. Pokud vám řemeslník dává nabídku jen z hlavy, byl bych opatrný. Gábor B.: "Když se úvadník zkontroluje místo, měli byste podrobně vysvětlit, jaký je problém a zobrazit podrobné fotografie. To je obzvláště důležité v případě problému střechy, protože je nepravděpodobné, že by vlastník domu mohl posoudit postiženou oblast. " Získejte podrobnou nabídku z každého odborníka, který zvažujete, že každý pokrývač by měl poskytnout jasnou a podrobnou písemnou nabídku s poruchou všech možných nákladů. Oni mohou být: Práce - včetně pronájmu všech subdodavatelů Materiály včetně DPH a dalších daní Parkovací poplatky Náklady na likvidaci odpadu Pronájem jiných nástrojů nebo vybavení Bezpečnostní nebo stavební stroje - jako je oplocení nebo přenosná toaleta Každá nabídka by měla také vysvětlit strukturu poplatků (je to hodina, denně nebo pro paušální sazbu pro celou práci?) A zdůrazňují, kdy je třeba provést platby. Například - čeká na nějaký materiál k zaplacení předem? Nebo je obchodník rád platit po dokončení celého projektu? Konečně, každá položka by měla obsahovat podrobný popis práce. Ujistěte se, že obdržíte stejné informace ze všech řemeslníků - můžete porovnat podobné produkty. A pokud si myslíte, že v nabídce chybí podrobnosti. Získejte bezplatnou nabídku. Pomůžeme vám setkat se s profesionálními pokrývkami ve vaší oblasti a dnes získáme skutečné nabídky. Zjistěte, zda je klamper správně využívá bezpečnostní vybavení. Každá pokrývač by měla dodržovat různá pravidla týkající se práce ve výši, a to vyhlášky č. 374/1990 Sb., Část 9. Použití lešení (na rozdíl od žebříku) není vždy nutné. Pokrývač by však byla vysvětlena bez problémů, protože plánuje bezpečně používat své zařízení a způsobem, který je v souladu se zákonem. Ujistěte se, že každý Stremár je předem informován o nákladech na pronájem zařízení. Pronájem určitých zařízení pravděpodobně způsobí značné náklady - takže je důležité, aby se řemeslník rozhodl předem informoval o všech dodatečných poplatcích. Gábor B. Vysvětluje: "Pokud jde o zařízení, které obchodník používá, je to opravdu jen otázka preferencí. Například nikdy nepoužívám lešení - pokud to práce nevyžaduje. Neexistuje nic špatného s přijetím střešní krytiny, který používá lešení, ale majitel domu by si měl uvědomit, že jeho pronájem je drahý, takže živnostník by vás měl za tyto zvýšené náklady předem dříve, než je zaváže. V ideálním případě by měly zahrnovat náklady lešení odděleně od pracovních nákladů a jakéhokoliv materiálu. " Nikdy nezaplatíte předem veškerou částku! Některá střecha pokrývající specialisty rádi čekají s platbami dokončit práci. Jiní mohou nejprve požádat o vklad, zejména pro větší projekty. Před zahájením prací byste však neměli platit více než 25%; A nikdy nedávají práci k řemeslo, která chce předplnou částku. "Nebojte se požádat pokrývač, pokud můžete odložit platbu, dokud nebude! Tímto způsobem opravíte správně. Dobrý profesionál, který je v řemesle sebevědomý, by s tím nemá žádné problémy. " Chci fotky ze všech oprav. Než zaplatíte, měli byste požadovat FoDocumentation z pracovních procesů: "Ujistěte se, že řemeslníci budou dělat mnoho fotografií dokončené práce a dát jim je. Tímto způsobem můžete zdůraznit na vše, co není dokonale jemné - například na popraskané dlaždice nebo nadměrném používání silikonu - než ji zaplatíte. Ve skutečnosti posíláme Drones, abychom fotografovali - zejména pro velkou práci. " Zákazníci tedy získají a kosmický záběr domu a mnoho kvalitních podrobných obrazů práce, které mohou snadno přistupovat. Pokud se něco pokazí po dokončení práce, nebojte se zkontrolovat jinou společnost než originál. Získáte expert nezávislý druhý názor, pokud se původní společnost pokusí vyzváni, co je třeba udělat. Je to jen kousek munice navíc můžete mít v zadní kapse v případě, že potřebujete.