Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Kadeřnictví
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.599 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Kadeřnictví

Potřebujete službu z oblasti kadeřnictví? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na úprava vlasů pro dámy a pány, úprava brady pro muže. Cena služeb úprav vlasů a účesů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: náklady na dopravu a profesionální kosmetika, které vám poskytne některý z našich kadeřníků v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Služby
Co zahrnuje návštěvu kadeřnictví nebo kadeřnictví?
Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak dosáhnout světla a načechraného účesu, je nechat své profesionály. Ať už chcete vypadat dobře na blížící se akci nebo na velkém datu, nebo chcete jen zlepšit svůj styl, zdatní kadeřníky vám pomůže cítit se jistě a vypadat to nejlepší. Podle vaší konkrétní potřeby vám mohou stylisté poskytnout širokou škálu úprav vlasů, které zahrnují:
Služby pro domácnost pro dokonalé úpravy vlasů
Proč místo rezervace schůzky v salonu pronajímatele stylista upravovat vlasy doma? Nebudete se muset starat o parkování, obavám se o zpoždění nebo trvat dlouhou čekací dobu. Stačí nastavit čas a datum a vaše stylisté přijdou přímo na vaše dveře. Díky spoustu času a prostoru bude schopen přinést své zkušenosti s mytím a chlupatými vlasy k dokonalosti. Využití vysoce kvalitních vlasových a stylových dovedností, kadeřník si umyje vlasy a upraví přesně na styl podle svého výběru. Stylista může upravit vlasy různými způsoby, to přijde na hlavě různé účesy z jemných kaskádových kadeřníků do rozpustných plážových vln a dá vám tolik potřebné sebevědomí. Chcete-li udělat wellness den ve vašem příbytku, na naší platformě najdete také Cosmes specializovaný na nehtové péči, která nemůže nejen snížit nebo snížit sami, ale také leštění úpravy, takže se cítíte jako v drahém profesionálním salónu.
Řezy a ornamenty
Obtěžujete vás štěpené konce? Ve vaší oblasti existuje mnoho stylistů, kteří mohou dělat dokonalé stříhání vlasů. Před zpracováním kadeřníků, poškozený konec nebo vlasy vyřízne požadovaný styl a tvar. Dosáhnete zdravých vlasů. Naši stylisté pomohou vašim vlasům zůstat hladký a hedvábný. Neřižíváte nebo upravíte snížení kvůli nadcházející dovolené události nebo jiné příležitosti? Pomůžeme také najít zkušené fotografy, kteří dělají profesionální fotografie, takže můžete oslavit a relaxovat bez obav a relaxaci.
Barvení vlasů
Barvení vlasů se dnes už nezajímá o ženy, ale muži rádi mění barvu vlasů nebo barvení šedé. Pokud chcete barvit vlasy, je také vhodnější ulovit tuto činnost do rukou profesionálních kadeřníků. Kromě toho můžete upravit řezání vlasů před barvou, míchají odstíny barev, jak si přejete. V pohodlí domova, kadeřníky na vlasech vytáhnou husté barevné melary. Pokud si objednáte kadeřník předem, můžete s ním konzultovat nový styl prostřednictvím fotografií. Před barvením není nutné umýt, jen naopak, doporučuje se několik dní opustit vlasy. Délka barviva závisí na přesnosti účesu, celý proces trvá 1,5 hodiny. - 3 hodiny. V případě, že chcete barvit další účes, musíte si rezervovat více času.
Často kladené otázky
Proč si objednáte kadeřnické služby prostřednictvím Wilia?
Chcete změnit svůj vzhled? Zlepšete svůj pohled pomocí kadeřníků nebo kadeřníků. Můžete zapomenout na potíže s chůzi do salonu a jen pohodlně relaxovat doma, zatímco vaše vlasy jsou ošetřeny talentovaným kadeřníkem. Lehký, pohodlný a bezproblémový servis je jen jedním z výhod! Před rezervací stylista vám naše platforma umožní zobrazit profily specialistů, porovnat recenzi a přečíst recenze a zjistěte, co si ostatní lidé hovoří s jejich službami. Recenze Píšu zákazníkům, jako jste vy, takže díky nim můžete zajistit, že najímáte jeden z nejlepších hodnocených stylistů ve vaší preferované oblasti. Bez ohledu na to, zda si vyberete roztřepené vlny, roztomilé kadeře nebo elegantní, impozantní účesy, naše talentované stylisté mohou pracovat se svým specifickým typem vlasů a různých vlasových struktur a vytvořit nový vzhled, který můžete hrdě pustit. Tak na co čekáš? Klikněte na tlačítko "Enter Demand" a najděte si nejlepší editaci nebo servis péče o vlasy, která se nachází ve vašem okolí!
Jak dlouho si zarezím kadeřník nebo kadeřnické služby předem?
Ideální rezervace je předem. V důsledku toho můžete posílat fotografie požadovaného vzhledu do vybraného stylistu a zeptat se ho o tipy, než ji opravíte pro nový styl. Pokud potřebujete rezervovat datum hned, žádný problém. Pomůžeme vám najít stylisty v blízkosti svého okolí, kteří si mohou umýt vlasy, vysuší a upravovat ve stejný den nebo v příštím dni.
Musím si umýt vlasy před návštěvou kadeřnictví?
Ne, nemáte vlasy před dohodnutým setkáním. Péče o vlasy obvykle začíná vlasy s šamponem, takže si můžete čekat, až dorazí stylista. Naším cílem je poskytnout kompletní služby, na kterém se můžete spolehnout, takže nebudete muset dlouho hledat, pokud potřebujete odborníka, aby se umyli a upravili vlasy z okolí.
Jak dlouho trvá kadeřník pravidelné nastavení vlasů?
Snadné nastavení vlasů obvykle trvá 45 minut do hodiny. Je však možné, že kadeřník bude muset být řezán před konečnou úpravou, možná provádět další intervenci ve vazbě vlasů. Omalování vlasů nebo keratinické ošetření vyrovnávání vlasů bude trvat až dvě až tři hodiny v závislosti na délce a objemu vlasů.
Jak často mám objednat kadeřnické služby?
To vše závisí na vašich preferencích, typu vlasů a objemu vlasů. Nejlepší je, pokud necháte vlasy jednou za měsíc přizpůsobit specialistu, zejména pokud chcete udržet svůj aktuální vzhled vašich vlasů a udržet je co nejzdravější. Nicméně, buďte opatrní, abyste ji netlačili s příliš častými modifikacemi keratinu mohou také vést k suchému a lámání vlasů.
Rozšířené vlasy kompenzovaly?
Rozšířené vlasy mohou být vyvážené pouze v případě, že je to prodloužení lidskými vlasy a není syntetický. Protože lidské rozšíření fungují jako přírodní vlasy, je nejlepší brát preventivní opatření před jejich kompenzací. Použijte jemné šampony bez sulfátů a jiných chemikálií a nepoužívejte příliš mnoho tepelných úprav. Nadměrné teplo může způsobit sušení a jas, který může dlouhodobě poškodit vaše prodloužené konce.