Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Interiérový design, návrh interiéru
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.202 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Interiérový design, návrh interiéru

Potřebujete službu z oblasti interiérový design a návrh interiéru? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na konzultaci, zaměření, vizualizaci a návrh. Cena návrhu dispozice a vybavení vnitřních prostor se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: zapracování připomínek do návrhu, dodatečné konzultace, naklády na dopravu, které vám poskytne některý z našich designérů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Služby
Celý dům
Bít interiérový designér, který používá své kouzla na celém domě, doručte prostor nový vzhled a sdílený pocit místnosti za místností. Pokud najdete skvělý návrhář interiérů, bude pravděpodobně dobře pochopeno s vaším prostředím a životním stylem. Ale než začne, bude také vypadat, jak používáte prostor, zjistit, co se vám líbí nebo nelíbí a diskutovat o svých nápadech a cílech. Budete spolupracovat na vytvoření plánu, nákupu všech potřebných spotřebních materiálů a vytvořit nový pohled s pomocí obchodníků a dodavatelů.
Konstrukce místnosti
Ať už se jedná o rekonstrukci kuchyně, modernizace koupelny nebo místnosti místnosti pro adolescent, váš interiérový designér vám může pomoci! Menší přestavba pokoje bude znamenat plán a následné zadávání zakázek a modernizace vašeho příslušenství a domácího nábytku. Nebo pokud je to velký projekt, jako je rekonstrukce kuchyně, koupelna nebo instalace nového patra, interiérový designér může spolupracovat s odborným týmem. Po absolvování stavebních prací návrhář interiérů vybere dokonalé příslušenství, které váš prostor oživuje.
Návrh inteligentních řešení skladování
Pokud máte pocit, že jste se vyskytli místo nebo nevíte, kde dát své věci, můžete vám pomoci návrhář interiérů. Přijde k vám domů, bude hodnotit vaši situaci a doporučená řešení pro skladování, která se hodí do vašeho prostoru a vytvářejí dostatek místa pro vaše věci. Tímto způsobem bude váš domov vypadat lépe, bude snazší udržet objednávku a najít věci se stanou mnohem méně namáhavou misí. Designér interiérů vám pomůže využít většinu svého prostoru rady na skříni, policemi, skrytých zásuvkách a uspořádání skříně.
Často kladené otázky
Proč hledáte interiérový designér přes WILIO?
Hledáte interiérový designér ve vašem okolí, který rozbije život své představy a udělá váš prostor úžasný? Pronájem služeb interiérového designéra je investicí ve vašem domě, který může být zaplacen k kopání volného času, lepší funkční uspořádání a vhodné povrchové úpravy na správných místech. Ušetříte čas, méně stresete a získáte design, který jste vždy chtěli. Wilio je ideálním místem pro nalezení interiérového designéra blízko vás. Ať už potřebujete poradit svůj plán, nebo pomoc s výběrem nejvhodnějších stěn stěn pro váš prostor, žádná práce není příliš velká nebo příliš malá, než aby to nezveřejnil Wilio.
Jaký je rozdíl mezi interiérovými designéry a interiérovým dekoratorem?
Ačkoli tyto profese se do jisté míry překrývají, interiérový designér je kvalifikovanou osobou, která může konzultovat všechny aspekty interiérů, včetně toho, jak se používá fyzický prostor. Vnitřní dekorator se zaměřuje na estetické a povrchové úpravy, jako je nábytek, tkaniny, barvy a obrazy na stěnách.
Potřebuji návrhář interiérů?
I když někteří lidé rozhodnou tuto část rekonstrukce, aby se vlastní pomoc, pokud najdete dobrý návrhář interiérů ve vašem okolí, může to být pevné investice, které vám ušetří mnoho chyb. Pokud plánujete projekt renovace domu, interiérový designér vám může dát řádné rady od začátku, které pomáhají hladce dosáhnout cíle.
Co zahrnuje design interiéru?
Designéři interiérů vám pomohou dělat svůj prostor s funkčním, hezčí a příjemnější. To zahrnuje proces poradenství, plánování a následné realizace změn.
Jak fungují návrháři interiérů?
Nejprve musíte říct interiérový designér, jaké jsou vaše cíle, nápady a obzvláště chuť se ptát správných otázek a vytvořit plán. Zahrnuje také všechny dodavatele potřebné k implementaci vašich představ, nákupu spotřebního materiálu a dokončovací práce a pak skládání a jemné ladění vašeho prostoru.
Jaká kvalifikace mají interiérové ​​designéry?
Před schválením se spoluprací požádejte o svůj návrhář interiérů, ale obecně se očekává, že budou mít odpovídající vzdělávání nebo alespoň řádnou praxi a obvykle členství v příslušných skupinách odborníků a komunit.
Kolik stojí interiérový designér?
Náklady na práci v oblasti interiérového designu závisí na úrovni potřebného poradenství a úpravě, ale také z pověsti a zvuku měny odborníka. Ceny mohou začít zhruba od 50 eur pro malé úkoly. Pokud potřebujete komplexní poradenství a / nebo projektový management, budete muset vyčistit větší částku. Návrhář vám jasně určuje předem.
Co zahrnuje design interiéru?
Návrháři interiérů poskytují odborné poradenství o používání prostoru a úpravy interiérů pro váš domov nebo komerční prostor. Jejich úkolem je pomoci vám vyhýbat se drahým chybám v designu, aby se více z vašeho prostoru a doufejme zvýšit jeho hodnotu. Proto hledání kvalifikovaného návrháře interiérů v okolní oblasti něco, co by měl každý vlastník nemovitosti udělat. Proces, který bude váš návrhář interiérů pro správu a postupy, které můžete očekávat, bude záviset na typu požadovaných služeb.