Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Instalace zásuvek, montáž zásuvek
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.620 registrovaných profesionálů
93.526 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Instalace zásuvek, montáž zásuvek

Potřebujete službu z oblasti instalace a oprava vypínačů nebo zásuvek? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na kontrolu stavu vypínačů, opravu a výměnu jednotlivých vypínačů. Cena montáže a výměny zástrček a spínačů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: náklady na dopravu, montáž vypínačů do chytrého domu, které vám poskytne některý z našich odborníků v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si rezervujete instalaci zásuvek a přepínače přes WILIO?
Chcete-li mít vhodně nasazené a odborně instalované elektrické zásuvky a přepínače, potřebujete certifikované elektrikáře, kteří znají komplexní obvod a systémy zapojení. Wilio vám poskytne odborník, který bude realizovat tuto práci. Zadejte bezplatnou poptávku po WILIO. Ať už rekonstruujete dům nebo implementujete výstavbu nového domu, vždy platí na instalaci elektrických vývodů a přepínače odejdou pro profesionály pro splnění bezpečnostních kritérií. Elektrikáři zaručují celý proces - od plánování instalovat. Ačkoli zásuvky a přepínače instalují elektrikář, navrhněte vám. Nejlépe víte, co potřebujete, přemýšlejte o možných variantách pro budoucnost. Po instalaci zásuvek a přepínačů budou implementovat konečnou kontrolu funkčnosti a zabezpečení. Jednoduše zadejte svou objednávku na platformě WILIO a informujte nás, kdy a kde nás potřebujete. Získáte zdarma a nezávazné nabídky od elektrikáře v blízkosti vás. Zbývá pouze zvolit správný realizační expert.
Kde bychom měli umístit elektrické spínače a domácí zásuvky?
Definování zásuvek Design V místech, které často používáte elektrické spotřebiče. Je třeba umístit dostatečný počet zásuvek pro všechny spotřebiče v kuchyni. Pro dobrý přístup k zásuvkám a jejich elegantním vzhledu doporučujeme použít více zásuvek (dvou- / tři zásuvky). Elektrická zásuvka se doporučuje být v každé části kuchyně. I v souvislosti s ostrovem není třeba deklarovat tuto potřebu a umístit elektrické zásuvky i uvnitř ostrova, a to buď ze strany nebo nechat je uvolnit přímo do pracovní desky. Zapojit mixér, toustovač, odšťavňovače nebo kávovaru, zásuvka bude docela nějaká. Odborníci také doporučují instalovat zásuvky a v garáži, takže můžete připojit nástroje a venku na terase, protože pohodlí.
Musím poskytnout nástroje nebo vybavení pro instalaci zásuvek a přepínačů?
Není nutné. Elektrikáři z Wilia většinou přinášejí potřebné nástroje a nástroje pro konkrétní práci. Nástroje bez kterého nemusíte montovat zásuvku, rozdělte kleště a křížový šroubovák. Oba by měli mít gumovou nebo plastovou rukojeť, která je vhodným elektrickým izolantem. Dále budeme potřebovat vrtáky, kladiva, odizolování kleště a testeru pro detekci přítomnosti napětí. Pokud máte něco, co si můžete vypůjčit elektrikář.
Jak dlouho trvá instalace napájení?
Pokud to dělá odborník, jednoduchá instalace jedné zásuvky trvá asi 30 minut. Instalace více zásuvek a instalace nového rozvodu (kabeláž) trvá déle, by však měla být během jednoho dne.
Může mi WILIO elektrický pomoci mi opravit mé zásuvky a přepínače?
Rozhodně! Máte-li problémy soketu - jiskření, s typickým bzučením, uvolněným kontakty, nefunkčními zásuvkami, přetíženými obvody nebo vypouštěnými jističi, je lepší pozvat odborníka, který má potřebné vybavení, nemluvě o tom, že zásuvky by měly korituovat a měnit pouze kvalifikovaný elektrotechnik. Pokud není problém, mohou také pomoci nahradit zásuvky nebo novou instalaci.
Potřebuji profesionální kartu nebo povolení k instalaci zásuvek a přepínačů?
Více požadavků na zajištění spolehlivého a bezpečného provozu jsou umístěny na aktuální elektrickou instalaci v objektu budovy. Jedním z požadavků je také požární bezpečnost. (Provádění elektrických instalací v budovách Všeobecné požadavky na vnitřní elektrické distribuci v budovách, občanská a zemědělská výroba řeší STN 33 2130: 85). S odborníky budete určitě konzultovat design elektroinstalačních řešení, zejména v případě inteligentní inteligentní elektrické instalace. Tak se můžete vyhnout více problémům a ušetřit čas a peníze. Zpracování projektů a následná revize celého systému jsou pak více kroků, které jsou nezbytné pro svěřování do rukou kvalifikovaných odborníků. Je stále vhodné, aby práce udělala způsobilý a pojištěný elektrikář.
Jak jinak může WILIO pomoci zlepšit funkčnost domu?
Kromě umístění a instalace elektrických vývodů ve vašem domě mohou Wilio Elektrikáři pomoci při opravě elektroinstalace, připojování elektrických spotřebičů nebo instalace internetového připojení. Další řemeslníci WILIO vám pomůže rekonstruovat svůj interiér, montáž nového nábytku nebo uklizení zlepšit design, funkčnost a pohodlí vašeho domova.
Služby
Co zahrnuje zásuvky a montážní služby přepínače?
Vyškolení a certifikované elektrikáři instalují zásuvky a světelné spínače a odpovídají provozní spolehlivosti a bezpečnosti vašeho domova. To může zahrnovat implementaci kabelové distribuce, jejich připojení k zdroji energie a kontrolovat jejich funkčnost.
Instalace zásuvek
Před instalací spotřebičů je nezbytné zajistit dostatečné napájecí body na podporu toku elektřiny, tzv. Zásuvky. Elektrikáři mohou pomoci naplánovat, instalovat, nahradit nebo přidávat zásuvky a maximalizovat pokrytí osídlené oblasti elektřiny. Začnou kontrolovat místo a identifikovat konkrétní místa, kde budete pravděpodobně potřebovat zásuvky. Instalační proces typicky zahrnuje: Odšroubovací krycí desky, spojující jiné kabely k existujícím elektrickým zásuvkám a natahování na různá místa, instalace zásuvek a znovu testování zdroje napájení.
Instalace světelných přepínačů.
Světelné spínače Připojte elektrické svítilny do zdroje energie. S výměnou přepínačů vám pomůže Wilio Rado. Můžeme pomoci nainstalovat nové spínače světla, pokud pracujete na budování nového domu nebo rekonstruovat svou koupelnu nebo kuchyň. Tento proces je většinou obnoven pro připojení existujících přepínačů nebo připojení nových kabelů ke zdroji napájení a nainstalovat nové přepínače. Pokud chcete víceúčelové elektrické světla, můžete požádat o instalaci dotykové stmívače s kontrolou intenzity osvětlení, která je součástí moderní a konstrukční domácnosti.
Instalace venkovní elektrické zásuvky
Profesionální elektrikáři mohou také instalovat vnější zásuvky na balkonu, terase nebo zahradě. Dovolují vám snadněji a bezpečnější připojení spotřebičů - gril, vysokotlaké čističe, dekorativní osvětlení přímo venku. Všechny venkovní zásuvky a přepínače, např. Na terase, u bazénu, musí mít ochranu vlhkosti. Váš elektrikář bude vědět, že musí používat minimální krytí IP44. To platí i pro vnější osvětlení. Pro všechny zásuvky do 20a, nejen v koupelně, musíme použít další ochranný proudový chránič.