Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Instalace domácího kina
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.601 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Instalace domácího kina

Potřebujete službu z oblasti instalace domácího kina? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na pokládání a zapuštění kabeláže, zapojení zvukové techniky a televize. Cena montáže ozvučení a přehrávacího zařízení se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: náklady na dopravu, držák TV, audio rozhraní, které průměrně stojí 15-70 eur, které vám poskytne některý z našich mistrů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Fire Důvěryhodný odborníci nainstalovali domácí kino přes Wilio
V současné době žijeme v době, kdy každá předpoklady musí vytvořit kino ve svém vlastním domě. S Ultra HD technologiemi, které nabízí neuvěřitelně jasný obraz, a kompletní prostorový zvuk máme opravdu skvělé zkušenosti v našich domácnostech v našich domácnostech. Domácí divadelní systémy jsou stále populární v posledních letech. Vzrušení z takového dokonalého zážitku se ukázalo být docela nakažlivé. Ačkoli domácí kino je dost jednoduché koupit, jejich spojení a nastavení je relativně složité. Musíte mít slušné znalosti elektrotechniky, abyste se ujistili, že je vše zapojeno v závislosti na uživatelské příručce (manuál) v závislosti na požadovaném nastavení, budete možná muset nainstalovat na stěnách konzoly nebo znovu sestavit elektroinstalaci, aby se kabely kde potřebujete. Jak se vyhnout problémům s tažnými kabely? K dispozici je také domácí kino s bezdrátovými zadními reproduktory a bezdrátovým subwooferem. Nastavení vašeho domácího kina systému se může ukázat jako úkol plný nebezpečí a nervů. Tak proč riskujete? Profesionálové v instalaci domácího divadla mají znalosti a odborné znalosti, aby zajistili, že váš nový systém bude správně nastaven a poprvé. Uložte zklamání a dnes přichází - objednejte domácí kino!
Jaké jsou výhody domácí divadelní instalace?
Jen to, co instalujete domácí kino, můžete si vychutnat filmy, jak vypadají - s velkou obrazovkou a prostorovým zvukem, ve vaší rodinné soukromí, a bez jakýchkoliv nákladů a nepříjemností, které byste měli navštívit veřejný kino.
Co potřebujete pro domácí kino?
Slušná domácí kino začíná televizorem s vysokým rozlišením (HDTV) - formát vysílání televizního signálu s výrazně vyšším rozlišením, jako jsou tradiční formáty - nebo pro projektoru a prostorový zvukový systém 5.1 (5 reproduktorů + subwoofer) nebo state-of-the- Umělecké zvukové systémy 7.1 (7 a více reproduktorů), Sound Land + Subwoofer), které vám umožní vytvořit velkou atmosféru kino. Můžete přidat své zkušenosti s pohodlnými elektrickými sklopnými sedadly s držáky šálku.
Jak funguje domácí kino?
Domácí divadelní technik zkontroluje vaši mediální místnost a poradíte vám nejlépe využít prostor a akustiku ve svém pokoji. Nainstalují televizor nebo projektor, zvukový pruh a reproduktory se budou potit a ukázat vám, jak je ovládat.
Proč najmout domácí divadelní profesionál?
Nastavení vašeho domácího kina může být stresující, pokud normálně nefungujete se všemi technologiemi. Profesionální zajistí rychlejší připojení vašich zařízení, skrýt neestetické kabely a zajistí bezproblémovou integraci a fungování vašeho zařízení.
Jak dlouho trvá obvykle domácí divadlo?
Instalace domácího kina může trvat několik hodin (3 a více), v závislosti na složitosti vašeho systému a to, co máte prostor.
Kolik stojí domácí kino?
Instalace a nastavení domovského divadla stojí cca. 50 €, Instalace televizního přijímače za cca 30 €, zapojení a nastavení komponenty domácího kina na zákazníka - 25 €.
Služby
Co zahrnuje domácí divadelní instalace?
Vaše domácí kino může být jednoduchý nebo sofistikovaný, podle toho, co si vyberete. Ať už je televizor s velkou obrazovkou a prostorové zvukové reproduktory nebo plně automatizované nastavení médií. Je to všechno o vytvoření správné atmosféry, kterou budete mít autentické hodinky zíral zážitek bez opuštění pohodlí domova.
Instalace projektoru
Při výběru velikosti obrazovky (projektoru) domácího kina, prostor místnosti, ve kterém bude umístěn. Bez ohledu na dobrou akustiku, malá obrazovka neposkytuje požadovaný účinek. Většina projektorů je namontována na stropě, aby je nesplnila a poskytla skutečný domácí divadelní zkušenosti. Můžete si vybrat, zda máte obrazovku, která může být skryta, když není použito, nebo můžete dokonce použít prázdnou stěnu ve své médiální místnosti. Projektory jsou ideální volbou pro velké prostory a větší počet lidí. Pro optimální sledování však musíte blokovat přirozené světlo.
Instalace TV.
Můžete si vybrat televizor s vysokým rozlišením (HDTV) v domácím kina pro snadnější nastavení nebo v důsledku lehkých a prostorových omezení. Vaše techniky namontované televize na zdi pro maximalizaci místnosti prostor a navíc nebudete potřebovat skříně nebo police, aby ho umístily. Obvykle používají existující napájecí body, ale upozorní vás, pokud potřebujete provést další elektrické práce pro napájení všech komponent nebo nainstalovat další anténní bod. Instalační techniky Při umístění televize na stěnu váží zdroje přirozeného světla a oslnění a poradí vám, co je ideální místo pro udržení maximálního požitku od sledování. Oni nakonec skrývají všechny kabely řezáním tunelu ke stěně a jeho střeva (použijte plastovou kolejnici, která je připojena ke stěně, výrobu televizní stěny ze sádrokartonu s podsvíceným) neomluvit.
Instalace reproduktorů a zvuku
Můžete dosáhnout strategické konfigurace, tj. Vhodným umístěním zvukových sukně, reproduktorů a zesilovačů v médiu místnosti k dosažení plného prostorového zvuku. Za prvé, centrální reproduktor je připojen (nad nebo pod televizorem, aby přirozeně založil zvuk ze směru obrazu) a pak nasazujte další reproduktory a zesilovače, které poskytují nejlepší zvuk. Váš audiovizuální expert přezkoumá akustiku místnosti a umístění místnosti, aby bylo zajištěno, že všechny diváci získají optimální akustický zážitek z sledování filmů nebo poslechu hudby.
Smart (Smart) domácí kino
Automatizace domácího kina zahrnuje bezproblémovou integraci všech technologií ve vaší mediální místnosti, aby sledoval filmy co nejjednodušší. Integrovaná automatizace znamená, že můžete ovládat všechny technologie v domě s jedním řidičem. Praktická funkce je například vyrovnaná multimediální ovládání v médiu místnosti. Systém se může integrovat do inteligentního domácího systému a satelitní televize, netflix. Perfektní nastavení domácího divadla znamená, že pouze jeden řidič, který nabízí bohatý výběr možností streamování nebo současně komunikuje s stínící, upravující teplotu nebo osvětlení v místnosti k vytvoření správné atmosféry. Televizní technik Domácí divadlo projevuje celý inteligentní ekosystém funguje, takže budete moci okamžitě streamovat své oblíbené filmy.