Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Hrubá stavba
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.619 registrovaných profesionálů
93.498 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Hrubá stavba

Potřebujete službu z oblasti hrubá stavba? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na výkop na základy, stavbu základů, obvodových zdí a střechy. Cena holodomu se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: míchačka na beton, šalovací desky, nástroje pro výkopové práce, které vám poskytne některý z našich stavbařů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Co znamená termín "hrubá struktura"? V řemeslných činnostech ve výstavbě a přestavbě se termín "hrubá struktura" týká konstrukční fáze po dokončení základního rámování a po dokončení počátečních elektrických instalací a vodních instalací, ale před stěnami a stropy jsou utěsněny stěnami. Toto je bod, ve kterém většina těchto prací bude nejprve zkontrolovat stavební inspektor. Nepřítomnost stěnových a podlahových krytin umožňuje snadnější nastavení, pokud hrubý povrch neprochází ovládací prvek nebo pokud majitel domu učiní příkaz ke změně projektu. V elektrické práci se rozumí hrubá konstrukce, že všechny elektrické kabely byly prodlouženy stěnami a dalšími rámovými prvky a jsou vloženy do stěnových a stropních boxů. Přepínače, zásuvky, světla a další zařízení nejsou připojeny - Zkontrolujte tento aspekt práce se provádí během konečné kontroly. Instalatérské zapojení znamená, že všechny zásoby vody a vodovodní trubky byly prováděny přes vrtané otvory ve stěnách a dalších rámových prvcích a že jsou vyrobeny všechny potrubí. V této fázi nejsou však v této fázi instalovány žádné umyvadla, baterie nebo jiné armatury a koncové prvky. Hrubá struktura musí být dokončena před první návštěvou inspektora budovy, elektrické linie nebo vodního potrubí. Tyto kontroly zapadají do typického pracovního postupu, jako je tento: Stěna, podlahová a stropní systémy jsou postaveny a ponechány otevřené. Bez sádrokartonu ještě není nainstalována. Elektrikář vstoupil a vede elektrický vodič z rozvodné skříně do různých koncových bodů, jako jsou zásuvky a světelné spínače. V každé skříni je drát ponechán holým koncem a nepřipojeným. Přibližně současně přichází instalatér a vede přívodní a odvodňovací trubky přes stěny a spodní podlahy v dřezu v kuchyni a koupelně, sprchovým koutem, vany, prádelna, atd. T Inspektoři provádějí první návštěvu a schvalují nebo pozastavují práci. Instalační technika sádrokartonu přicházejí k klepání a dokončení sádrokartonu. Elektrikář, instalatér a další řemeslníci nainstalovat koncová zařízení, jako jsou zásuvky, světlo a přepínače pro elektrikář, umyvadlo, sprchy a vany pro montéry. Inspektoři budou mít druhou návštěvu. Stavební oprávnění je schváleno ("oprávněná") nebo ne. Pokud není povolení schváleno na základě problémů s instalací, musí být práce opravena. Inspektoři se vrátí, dokud nejsou spokojeni s prací. Všechny stavební profesionálové přistupují k konečným šekům s očekáváním, že instalace je konečná, ne probíhající. Totéž by měl platit za každý majitel domu, který provádí přestavbu práce. Práce přesně a podle specifikací by měly být to, co se ptáte od každého řemeslníka. Pokud by však inspektor měl objednat změnu nebo pokud klient z domu žádá změnu, skutečnost, že práce je i nadále přístupná, usnadní provádění těchto změn.