Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Hodinový manžel
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.513 registrovaných profesionálů
92.180 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Hodinový manžel

Potřebujete službu z oblasti hodinový manžel? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na věšení obrazů, montáž TV na zeď, instalaci domácího kina. Cena služeb opraváře se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: dokončovací práce, úklid po dokončení montáže, náklady na dopravu, železářce potřeby jako například šrouby, hmoždinky, hřebíky), které vám poskytne některý z našich mistrů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Hodinové manželky mohou vyřešit širokou škálu různých údržbářských prací v okolí domu, bytu nebo zahrady. Zapište všechny úkoly pro zadání všech potřebných nástrojů a spotřebního materiálu. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
Často kladené otázky
Jaké dovednosti mají hodinový manžel?
Hodinový manžel se postará o práci kolem domu, byt nebo zahrady, kterou nemáte čas, dovednost nebo nástroje. Protože hodina manželé mohou mít různé profesionální dovednosti popisují to, co potřebujete co nejpřesněji, jak je možné získat citace od těch odborníků, kteří mají správné dovednosti.
Kolik je hodinový manžel?
Průměrná cena hodinového manžela jsou od 20 do 100 €. Cena závisí na složitosti úkolu, potřebný čas, ať už jsou zapotřebí speciálních nástrojů nebo vybavení a zda je hodinový manžel blízko, nebo musí pocházet z dálky.
Jak mohu najít dobrý hodinový manžel?
Vytvoření požadavku WILIO je rychlý a snadný způsob, jak najít praktický a ochotný manžel ve vašem okolí. Wilio vám pomůže najít místního odborníka s těmito pravými zkušenostmi pro vaši poptávku.
Jaká práce je hodinový manžel?
Hodinový manžel může pomoci s menší opravou a údržbou v domě. Pomůže to s prací, jako jsou obrazy malování, instalace nábytku, opravy, spotřebiče, instalace lampy, vzduchovež, lakování a potahování a jiných povrchů a drobných oprav. WILIO vám pomůže najít vysoce kvalitní manželský manžel, z vašeho okolí, který ochotně pomáhá, když vám vyhovuje.
Jaký je rozdíl mezi hodinovým manželem a expertem jako elektrikář nebo instalatér?
Hodinové manželky jsou profesionálové, kteří mohou pomoci s řadou různých údržbářských prací v domácnosti. Na druhé straně elektrikáři, instalatéři, plyn a tak dále. Jsou to zvláštní profesionálové se speciální kvalifikací v jednom konkrétním povolání.
Proč hledáte hodinový manžel na Wiliu?
Hodinový manžel se postará o práci kolem domu, byt nebo zahrady, kterou nemáte čas, dovednost nebo nástroje. Pomůže s většinou opravy kolem domu. Sestavuje nábytek, vyměňte zkaženou baterii, nepracovní zástrčku, vrátí sadou, nebo zahrnuje spotřebiče. Wilio vám pomůže najít hodinový hodinový manžel, který je ochoten okamžitě přesunout do vašeho projektu.
Jaká práce dělá pro vás hodiny manžel
Interiérová instalace a opravy
Hodinový manžel se postará o práci kolem domu, byt nebo zahrady, kterou nemáte čas, dovednost nebo nástroje. Pomůže s většinou opravy kolem domu. Sestavuje nábytek, vyměňte zkaženou baterii, nepracovní zástrčku, vrátí sadou, nebo zahrnuje spotřebiče. Hodinový manžel může pomoci instalovat nově zakoupené spotřebiče, opravit rozbité dveře, instalaci a opravy žaluzií, instalaci kuchyňského dřezu nebo výměny vodní baterie, suspenze svítidel a dokonce i tapetování. Použije vaše vlastní nástroje a poradit vám, pokud potřebujete jiné materiály.
Služby údržby
Máte celý seznam údržbářských prací, které potřebujete k dokončení? Oheň svého hlediska manžela dělat najednou. To může pomoci při montáži laminátových podlah, výměnu silikonových těsnění v koupelně, závěsné dveře a mnoho dalších prací.
Venkovní instalace a opravy
Hodinový manžel vám může pomoci vybudovat zahradní kůlnu, instalovat vnější žaluzie, připraví terasu nebo chodníku, nebo dokonce opravit trampolína svých dětí.
Montáž na zeď
Z nástěnných polic, obrazů a televizorů do regálů jízdních kol a zrcadel - pokud potřebujete pomoc s montáží na zeď, volejte hodinový manžel. Většina hodinových manželů přináší své vlastní nástroje, ale možná budete muset zaplatit za materiály, jako jsou šrouby nebo držáky pro těžké předměty, jako jsou televizory a tak dále.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Hodinový manžel
Emil S.
profile image
Hodinový manžel
Adam S.
profile image
Hodinový manžel
Egon O.
profile image
Hodinový manžel
Ondřej M.
profile image
Hodinový manžel
Zoltán F.
profile image
Hodinový manžel
Ota J.