Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Hlídání dětí, babysitting
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.601 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Hlídání dětí, babysitting

Potřebujete službu z oblasti hlídání dětí, babysitting? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na dlouhodobé opatrování dětí, krátkou a sporadickou pečovatelskou činnost. Cena hlídání a hlídání dětí se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: doprovod dětí do školy a na kroužky, náklady na dopravu, které vám poskytne některý z našich pečovatelů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč najít místního hlídání dětí přes wilio?
Chcete najít hlídačku blízko vás, abyste pomohli s vývojem vašich dětí? Mnoho rodin zjistíte, že pomáhá chůze nebo Au Pair je skvělou alternativou k tradičním službám péče o děti. Chůva nejenže poskytuje individuální péči svým dětem doma, ale pokud máte více než jedno dítě, může být nákladově efektivněji. Když najdete v okolí chůva, která dokonale vyhovuje potřebám vaší rodiny, budete si užívat flexibilnější životní styl, ať už budete potřebovat hlídání dětí jeden den nebo pět dní v týdnu. Nejjednodušší najdete chůvu v okolí v Wiliu. Díky našemu transparentním posouzení a kontrolním systému můžete snadno porovnat nejlepší místní babysakery, abyste si byli jisti, že můžete najít spolehlivé, důvěryhodné a profesionální pečovatele pro vaše děti.
Jak mohu najít dobrý hlídaček?
Přátelé a rodinné doporučení jsou běžné způsoby, jak najít dobrého hlídání dětí. Vaše možnosti bohužel mohou omezit vaše osobní kontakty. Wilio nabízí řešení s vysoce postavenými kontakty ve vašem okolí. Prostřednictvím našeho transparentního systému hodnocení a recenze se můžete rozhodnout, kdo nejlépe odpovídá potřebám vaší rodiny.
Jakou kvalifikaci potřebujete být chůva?
Noster musí být nejméně 18 let a musí mít odpovídající kvalifikaci. Tyto požadavky zahrnují certifikáty první pomoci a CPR nebo kontrolu s dětmi. A co víc, flišeň potřebují certifikát III, diplom nebo výukovou kvalifikaci. V opačném případě by měly pracovat na získání příslušných kvalifikací.
Ošetřovatelství vs. Denní péče: Je to levnější mít hlídání dětí?
Rozdíl mezery a denní péče je jako v přístupu a zahrnutých. Hlídání dětí je mnohem nákladnější než denní péče o děti. Pokud je pro vás obtížné zaplatit za sazby pro každodenní péči o děti, zaměstnávání hlídání dětí budou ještě těžší. Carer však může poskytnout individuální a komplexnější péči o děti. Pošlete svůj požadavek na nalezení vhodného hlídání dětí na Wiliu. Můžete najít dobrý pečovatel, který může pracovat s vaším rozpočtem.
Jaký je rozdíl mezi zadní a au pár?
Foster a Au pár se liší v patroně a ve zkušenostech. Au pár jsou mladí lidé (18 - 30 let), který opouští v zahraničí žít s rodinou, pro kterou pracují naučit se kultura výměnou za péče o děti. Co víc a pár pracuje maximálně počet hodin týdně. Dostávají také kapesní počítač od hostitelské rodiny. Naproti tomu růst získává plat jako zaměstnání. Jejich pracovní doba je flexibilní podle rodinných požadavků a reguluje pracovní právo.
Dělejte těla domácí práce?
Petometry dělají domácí práce týkající se péče o děti. Tyto základní domácí práce patří čištění a organizace dětských pokojů a dětských hřišť. Služby Nathery jsou flexibilní s vašimi rodinnými potřebami. Pokud potřebujete další pomoc při domácnosti, můžete tento detail dát do seznamu WILIO.
Mám poskytnout dietu pro váš hlídač?
Poskytování potravin pro pečovatele je volitelné. Nezapomeňte však sladit očekávání s chůvem, než přijde do práce. Některé rodiny nabízejí stravování pro své hlídání dětí, zatímco jiné hlídačky zajišťují stravování. Poskytování stravování závisí na vás a vaší chůně.
Služby
Co zahrnuje profesionální ošetřovatelskou službu?
Petometry jsou věnovány mnoha úkolům souvisejícím s vašimi dětmi. Možná vám může potom pomáhat s lehkým úkolem. Profesionální ošetřovatelská služba vás nemusí stát celou nemovitost. Naše platforma umožňuje zkontrolovat sazby a recenze, které najdete někoho, komu můžete důvěřovat. Zde je několik úkolů, s nimiž vám může posterita pomoci:
Péče o děti
Hlavním úkolem vašeho hlídání dětí je péče o vaše děti, což zajistí jejich bezpečnost a péči o jejich základní potřeby. Úkoly péče o děti zahrnují krmení, koupání, lisování a skladování dítěte do postele. Připravuje se Pro všechny situace, mnoho pečovatelů tréninku první pomoci a CPR projde. Zkušený hlídač bude také vědět, zda má rodič nebo vytáčení 112 v případě nouze.
přeprava
Spolehlivý hlídač může mít vaše děti do školy a vyzvednout je později během dne. Co víc, váš hlídač může jít s dítětem na mimoškolní aktivitě. Tyto aktivity zahrnují hodiny plavání, hudby a her. Oheň přes Wilio Habyster ve vašem okolí a najít někoho, kdo ví ve vaší komunitě.
Příprava jídla
Nemáte čas na vaření nebo nakupování? Žádný strach. Babysitter Can. Pro vaše dítě připravují zdravá jídla, občerstvení a obědové balíčky. Pokud potřebujete hlídačku pomoci s potravinami a dalšími úkoly, uveďte tuto potřebu ve vašem seznamu WILIO. Také označují dětské stolování preferencí, alergie nebo speciální nutriční potřeby. Tento detail pomáhá vašemu hlídání dětí připravit jídla podle potřeby.
Rozvoj
Hlídání dětí může pomoci rozvíjet vzdělávání a denní dětské dovednosti. Můžete požádat o chůvu, která studovala rozvoj dětí. Někteří babystiři se naučili pracovat s konkrétní věkovou skupinou. Například jiné děti mohou nabídnout základní doučování.
Snadné domácí úkoly
Foster může také pomoci s lehkým domácím prací. Tyto práce zahrnují uklízeče hračky, skládací oblečení a čištění domu. Co víc, hlídání dětí může dezinfikovat hračky, čištění hraných povrchů, sterilizačních lahví a provádět mnoho dalších aktivit. Obvyklé úkoly hlídání dětí se týkají péče o děti a čištění nepořádku, který bude růst.