Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Grafický design
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.599 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Grafický design

Potřebujete službu z oblasti design a grafické práce? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na grafické návrhy na míru, úpravy stávajících grafik, vytvoření design manuálu. Cena grafických návrhů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: zapracování připomínek, dodatečné konzultace, které vám poskytne některý z našich designérů a grafiků v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Služby
Co obsahuje grafický design služby?
Grafické designéři mohou pomoci pro profesionální prezentaci vás a vašemu podnikání. Váš grafik může s vámi spolupracovat na různých smlouvách, od vytváření značek a uměleckých děl na grafiku a reklamu na sociálních sítích. Můžete očekávat služby z nejběžnějších:
Značky.
Ať už začínáte novým podnikáním nebo potřebujete vaši stávající obnovu značky, je důležité vybudovat ochrannou známku, která se odvolá na vaše cílové publikum. S nezávislou grafikou budete diskutovat o vize svého podnikání spolu s publikem, cílovými skupinami, barevnými barvami, dopisem, obrazy a styly. Budou pokrývat řadu vizuálních úkolů souvisejících s brandingem, jako je design značky a design loga a může vytvořit pokyny značky, které vám pomohou vytvořit konzistentní vzhled v budoucnu.
Sociální mediální grafika
Mnoho bezplatné nohy grafiky se specializuje na vytváření grafiky pro online obsah, jako je vytváření zábavy pro sociální média, grafika pro vaše webové stránky a pro blogy. Váš grafik je obeznámen s pokyny vaší značky, příklady stylů, které se vám líbí, určete vás, pro které online kanály, které potřebujete grafiku. Potom pomocí programů, jako je například Adobe Photoshop a Adobe InDesign realizuje vysoce kvalitní grafiku, kterou můžete použít online. Většina grafických návrhářů se počítá s alespoň jednou kulatou revizí, proto proto neposkytuje zpětnou vazbu, pokud původní návrh není úplně podle vašich představ. Závěrečný grafický produkt je obvykle ve formátu JPEG nebo PNG.
Grafika pro propagaci pomocí tištěné záležitosti
Potřebujete grafický a propagační materiál design, jako jsou brožury, letáky, vizitky, plakáty nebo dokonce produktové balení? Grafik Free Leg Graphicer připraví navrhování tisku podle profesionálních specifikací tiskárny. Informuje o vaší značce, vaše cíle, pokud jde o tištěné hmoty, cílové skupiny a specifikace tisku a pak vytvořit návrh připravený k zpětné vazbě. Když jste s výsledkem spokojeni, dodá návrh s vysokým rozlišením ve správném formátu (obvykle PDF), který je připraven k tisku.
Osobní projekty a pozvánky
Grafický design není určen pouze pro společnosti. Chcete originální pozvání na večírku, svatební oznámení dokonale naladění s vaším tématem, nebo chcete, aby vaše blízké, aby poskytli jedinečné ilustrace, zda kresba. Grafický návrhář používá své tvůrčí dovednosti k vytvoření jedinečné práce, ze které vás budete mít a váš nadaný radost.
Často kladené otázky
Proč najmout grafické designéry přes Wilio?
Potřeba navrhnout logo, banner, brožura nebo dokonce nové stránky? Ať už je to pro vaše podnikání nebo osobní použití, grafika vám může pomoci s ním. Grafika zdarma je dovednost a zkušenosti a používat vaši kreativitu oživí vaše nápady. Stačí poskytnout přiřazení - stručná a grafika se postará o zbytek implementace. Pro Wilio najdete cenově dostupné a talentované nezávislé grafické designéry. Po zadání úkolu vás připojíte s nejlepšími místními grafickými designéry. Ušetříte čas, když dostanete design, o kterém jste snili.
Co dělá grafiku?
Grafický návrhář vezme koncept a značku a ty, kteří používají obrázky, barvy, tvary a rozložení oživení a tak publikum potta. Jaké jsou konkrétní příklady úkolů, s jakým grafikem se normálně setkávají v práci? Většina grafických prací s grafickým softwarem, který navrhuje smlouvy pro klienty pro digitální použití. Toto je design loga, design vizitky, brožura design a obrázky na sociálních sítích.
Jaký software a nástroje používají grafiku?
Grafické designéři používají řadu nástrojů a softwaru pro rozvoj jejich konceptů, včetně tablet pro kreslení, pero a papíru. Některé z nejoblíbenějších produktů pocházejí z Adobe Creative Suite, včetně programů InDesign, Illustrator a Photoshop.
Jaký formát dostanu grafiku?
Konečný formát vaší grafiky bude záviset na tom, jak a kde bude použit. Určete proto, jakým způsobem bude grafika užívat již při zadání. Pro tisk pro tisk, tiskárna (obvykle PDF) určuje preferovaný formát. V případě digitálního použití jsou vhodné soubory PDF, PNG nebo JPEG.
Jak dlouho bude trvat, než dostanete svůj hotový design?
Čas potřebný k vytvoření návrhu bude záviset na svém typu, pracovní zátěži grafikovi a množství práce, kterou potřebujete. Budete muset souhlasit s vaším návrhářem určitě, že jste si jisti, že poslední produkt se dostanete včas.
Kolik stojí grafický design?
Grafický designová cena se liší v závislosti na zkušenostech vašeho designéra, jejich pracovní pozice, čas potřebný k provedení úkolu a konečných výsledků. Než se vydáte na implementaci, musí být rozpočet potvrzen vzájemnou dohodou.