Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Fotograf, kameraman
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.620 registrovaných profesionálů
93.507 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Fotograf, kameraman

Potřebujete službu z oblasti fotograf, video? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na profesionální focení, natáčení videozáznamu, postprodukci, střih. Cena tvůrců fotografií a videa se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: náklady na dopravu, zapracování dodatečných požadavků, které vám poskytne některý z našich fotografů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč najmout fotografie přes Wilio?
Najměte si nejbližší obchodní fotograf na Wilio je pohodlnější a flexibilnější pro váš rozpočet. Můžete ušetřit při hledání profesionálního fotografa, který vám dává nejlepší výsledky při užívání vašich výrobků. Někteří z našich místních komerčních fotografů mají rozsáhlé portfolio, dovednosti a zkušenosti a pověst vynikající práce. Dokonce mají vyhodnocení a recenze, které to dokazují. Kromě téměř okamžitě se ujistíte kvalitního a pronájmu profesionálů, budete také ušetřit naše úsilí s procházením více stránek nebo stránek. Nemusíte zavolat na zaneprázdněná čísla nebo zúčastnit různých kanceláří a agentur k naplánování schůzky. Jen dělat, když publikujete svou poptávku po naší platformy. Poskytnete tak přehled vašich produktů, harmonogramu a rozpočtu, počet obrázků, které potřebujete, velikost, kvalitu a rozlišení, umístění a všechny další důležité údaje. Fotografové vám mohou poskytnout bezplatnou nabídku pro své služby. Jakmile souhlasíme s cenou, kterou můžete začít s spolupráci. Rezervujte fotograf ještě fotograf a buďte připraveni na všechna světla, kamera a akce!
Jaké výhody přináší, když jste přes Wilio Najme Fotograf na komerční fotografii?
Pronájem komerčních fotografů z Wiliu nabízí mnoho výhod. Pro začátečníky je pohodlnější a může to ušetřit čas a peníze. Pokud chcete najít správný fotograf, nemusíte obejít město nebo procházet několika webovými stránkami. Poslat vám poptávku a místní profesionální fotografy. Můžete si vybrat ze skupiny zkušených fotografů, kteří jsou ověřeni a důvěryhodní mnoho značek a kreativních jedinců.
Musím poskytnout své vlastní nástroje nebo vybavení pro svůj komerční fotograf?
Ne, nemusíte dodávat nástroje nebo vybavení. Slyšení fotografie má své vlastní digitální fotoaparáty DSLR, čočky, světla a další věci, které dobře znají dobře a jsou připraveny k použití. Možná budete potřebovat elektrickou zásuvku, která bude nabíjet baterie, notebook a fotoaparát. Musíte však oznámit, že souhlasíte s tím, že produkty natočení nebo fotografování, rekvizit, objekty v šatníku a modelech budou použity výhradně pro fotografování nebo fotografování.
Jak dlouho trvá obchodní photo?
Standardní praxe je fotografovat jeden den. Pokud existuje venkovní fotografie nebo dosáhnout specifických světelných podmínek, potřebných více dní. Dokonce i nejviditelnější obchodní fotografie trvá jeden den, a pokud se zeptáte retušování nebo úpravy, práce je prodloužena dne. Zvažte, jaké služby potřebujete a kolik obrázků chcete, protože ovlivní počet dnů fotografování nebo střelby.
Může mi Wilio pomoci také s vlastní komerční fotografií?
Může mi Wilio pomoci také s vlastní komerční fotografií? Někteří profesionální fotografové mohou souhlasit s prací jako asistenti. Všimněte si však, že pro vás nemusí být ziskové z důvodu míry, kterou obvykle účtují. To může být také obtížné pro fotografy s dlouholetými zkušenostmi, které tvrdě pracovali na vybudování vašeho komerčního portfolia fotografií, aby zvážil tento typ práce.
Může fotograf z Wilio pomoci s editací a retušování fotografií?
Kouzla se může stát v editaci fotografií, ale pokud nejste profesionálem, může to být časově náročné. Photo Editor může pomoci s odchodem do důchodu z vaší fotografie, zkrášlit své rodinné fotografie s Photoshopem nebo vytvořit mistrovství mistrovského díla pomocí správného nastavení osvětlení. Profesionální fotografové používají programy, jako je Photoshop a Lightroom, aby se vaše fotografie z vašich fotografií ještě zlepšila.
Služby
Co zahrnuje komerční fotografie?
Mohou zahrnovat různé služby pro marketingové kampaně, včetně střelby potravin, módní fotografy, úpravy a retušování fotografií, produktových fotografů, fotografů, fotografů a modelových služeb.
Fotografie potravin
Úspěšné potravinářské firmy používají horké fotografie jejich jídel pro vaše menu, letáky, webové stránky nebo jídla. Stejně jako kvalitní obrazy můžete mít také pro vaše jídlo podnikání s fotografem Wilia! Váš fotograf WILIO může vyfotit své jídlo v pravém úhlu, používat triky pro osvětlení a styl jídla vyniknout a vypadat chutnější. Dopřejte si menu, webové stránky, e-shopu, leták, tištěné reklamy nebo jakékoli jiné zvýšení aplikací o potravinách, které chuť a skvělý vzhled.
Módní fotografie
Ať už jste módní student, startovní designér nebo startovat módní značku nebo oděv prodejce e-shopu, budete potřebovat výborné záběry vašich návrhů a finálních produktů. Oheň ochucené módní fotograf, který zachycuje to nejlepší z vašich módních produktů k nejmenším detailu, ať už je to vaše oděvní linka, šperky nebo módní doplňky. Naše módní fotografie vidí nejlepší obrázky z vašich módních návrhů a produktů, takže můžete mít krásné obrazy, které si zaslouží redakční šíření, designová portfolia, katalogy, webové stránky obsahu e-commerce, webové stránky blogů obsahu a další.
Úprava, opakování a manipulace s fotografy
Malé detaily nebo chyby mohou zkazit dokonalý výstřel. Můžete vidět skvrnu před prachem na krásném klenotu. Barvy vašeho produktu nemusí vyniknout z důvodu použití nesprávného filtru. Jedná se o situaci, kdy přicházejí do řady retušování, editace a manipulace s fotografiemi. Jako samostatný servis od profesionálních fotografů, retosérů, redaktorů a odborníků na software pro úpravy fotografií mohou upravovat nebo manipulovat s fotografiemi a správným a upravovat je podle vašich potřeb.
Produkt fotografové
Profesionální fotografový fotograf může zvýraznit vizuální prvky, takže vaše produkty vyniknou. Fotografie produkty vědí najít nejlepší úhly a osvětlit své produkty, takže vypadají atraktivnější. Nechte kameny šperky jiskru. Léčit svého auta lesk. Zdůraznit maso dobrotu vašeho hamburgeru. Můžeme vás spojit s mnoha odborníky na Wilii, včetně specialistů na komerční auto nebo komerční fotografie šperků.
Modely.
Pokud chcete, aby váš výrobek měl lidský prvek, můžete také najmout modely a modely spolu s komerční fotografií. Výhodou tohoto postupu prostřednictvím WILIO je, že nemusíte plýtvat časem kontaktováním činidel nebo organizování rozhovorů s výběrem vhodných modelů.
Střelba při zvláštních příležitostech
Profesionální fotografie je také dost dobrá pro speciální příležitosti, jako jsou svatby, večírky a akce. Fotograf si vyberete s vámi předem pojednává o vstupech a výstupech vaší události, abyste se ujistili, že jsou na správném místě ve správný čas. Budou připravit dříve, než hosté přijdou a zachycují všechny důležité okamžiky, které budete moci vychutnat svůj den.
Portrét photo.
Potřebujete najít rodinný nebo dětský fotograf v těsné blízkosti? Portréty se mohou stát vzácnými vzpomínkami, které ukazují, jak se lidé časem změnili a rostli - a mohou vytvářet nádherné rodinné dárky. Můžete dokonce najít zkušené zvířecí fotograf, který zachycuje portréty vašich mazlíček nebo je zahrnuje je v rodinné fotografii. Váš fotografický fotograf zajistí, že všichni představují a jasně viditelnou a pak učiní profesionální záběry.
Móda a fotografování produktů
Specializovaný módní fotograf nebo fotografový fotograf může pomoci s pravým osvětlením, kamerou a know-how. Pomůže vám upravovat vaše obrázky, aby vyčníval z davu, rozšířit sledování a prodává více produktů.
Fotografování pomocí dronů.
Letecká fotografie přinesla revoluci ve fotografování a videozáznamech - v těchto dnech můžete získat úžasné skupinové fotografie, realitní záběry a letecké snímky téměř všechno. Ať už jste v nemovitostech, výstavbě nebo cestovním ruchu nebo plánování svatby, profesionální fotograf používá vysoce kvalitní Drona kamera pro profesionální zachycení dokonalého leteckého snímku.