Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Elektroinstalace
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.514 registrovaných profesionálů
92.186 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Elektroinstalace

Potřebujete službu z oblasti elektroinstalace? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na kompletní položení kabeláže, návrh rozmístění, zapojení do rozvodové skříně. Cena elektrických rozvodů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: chrániče, žlaby, úchyty, můstky, které vám poskytne některý z našich elektrikářů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Elektrikáři jsou obvykle zodpovědní za řadu prací z instalace nových elektroinstalací prostřednictvím oprav starších systémů a provádění běžné údržby. Napište do zadání, jak je to možné popis, jakou práci potřebujete provést, a do jaké míry pochopit přesně to, co je váš nápad. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
Jaké elektroinstalace mohu objednat?
Jaké různé elektrické instalace mohu objednat?
Naši elektrikáři, jejichž je více než 5400, zvládnout všechny elektrické projekty, ať už rezidenční, obchodní a průmyslové objekty. Pokud jste pruhy od nuly, můžete pomoci vybudovat efektivní zapojení celého objektu a otestovat elektrický tok v důsledku zhodnocení a bezpečnosti. S ohledem na stávající nemovitosti mohou elektrikáři udržovat rutinně, opravit a upgradovat vaše elektrické distribuce. Mohou také manipulovat s elektrickými zařízeními a stroje pro tovární a výrobní závody. Zde je lepší přehled našich elektrických služeb.
Elektrické instalace pro domácnost
Elektrická bezpečnost je vyslovována, pokud jde o váš domov a elektrikáři s nízkou proudem hrají klíčovou roli. Mohou pomoci zajistit, aby všechny elektrické komponenty včetně ovladačů a kabelů jsou v dobrém stavu, aby se zabránilo případům, které by vás mohly ohrozit a vaši rodinu. Domácí elektrikáři mohou nastavit napájení a přepne na podporu vašich domácích spotřebičů. Mohou také pomoci s instalací různých elektrických spotřebičů, jako jsou elektrické ohřívače a sprchy, pokud hledáte zlepšení nebo plánovat renovaci.
Komerční elektrika
Komerční elektrikáři jsou většinou zapojeni do rozsáhlých projektů pro budovy a různé podniky, jako jsou restaurace, hotely a podnikové kanceláře. V závislosti na vašich obchodních požadavcích mohou být osvětlovací systémy, systémy vytápění a chlazení opraveny nebo instalovat systémy požární signalizace a další bezpečnostní zařízení.
Průmyslová elektrická instalace.
Pro úkoly, které zahrnují vyšší napěťové systémy a složitější stroje, je lepší kombinovat s licencovaným průmyslovým elektrikářem. Jejich služby zahrnují elektrotechniku ​​a údržbu pro průmyslová odvětví, jako jsou továrny a závody. Nejen nainstalujte lehké a elektrické ohřívače. Většinou se zabývají různými typy výrobních zařízení včetně hydraulických a pneumatických systémů. Průmyslové elektrikáři mohou také řešit problémy a opravit je, jak to rozpozná vhodné. Mohou dokonce vytvářet programy údržby na míru pro vaše elektromotory a generátory.
Pohotovostní režim Electric.
V tuto chvíli, kdy cítíte něco zvláštního na svých zásuvcích a přepínačech, nebo pokud si všimnete zápachu hoření, jisker nebo blikání, okamžitě kontaktujte svého lokálního elektrikáře. S WiliMem je najít dostupné nouzové elektrikáře ve vaší oblasti rychlé a snadné! Nebudete se muset obávat, že nebudete mít nějaké nástroje - téměř všichni elektrikáři jsou kompletně vybaveni svým vlastním profesionálním nástrojem, které se s vámi podnikají.
Často kladené otázky
Proč najmout elektrikář přes Wilio?
Pokud nemáte odborné znalosti pro řešení elektrických prací ve svém domě, je nejlepší najít pomoc od učeného elektrikáře. Nejrychlejší způsob, jak najít místní elektrikáři, je wilio! Ať už potřebujete někoho, kdo připojí vaše spotřebiče na zdroj energie nebo opravuje elektromotory a vybavení, naše platforma usnadní hledání elektrikáře, který vám pomůže. Když si najmete pomoc kvalifikovaným a vyškoleným elektrikářům, můžete se zbavit stresu, abyste vyřešili všechny druhy problémů a rizik s nebezpečnou elektřinou. Ujistěte se, že všechny vodiče, kabely a zásuvky budou bezpečně použitelné. Jednoduše zadejte požadavek na naši platformu WILIO a dejte nám vědět, kdy a kde nás potřebujete. Během několika minut získáte konkurenční nabídky od odborníků kolem. Neváhejte použít náš transparentní systém, abyste ověřili své odkazy. Vyberete osobu, kterou budete přesvědčeni, že vám poskytne ideální výsledky.
Která elektrická instalace vím, že Via Wilia Objednat?
Nejběžnější typy elektřiny zahrnují elektrické rozdělovací zařízení, elektrické spoje budovy, montáž svítidel interiéru nebo exteriéru a jejich spínače, záběrem elektrických spotřebičů, jako jsou indukční desky, teplovzdušné trubky a další kuchyňské spotřebiče, revize spotřebičů a potom Odstranění nouzových podmínek, jako jsou spacingové zásuvky, nefunkční elektřina, neuspokojivé podmínky a podobně.
Potřebuji registrovanou elektrikářskou elektrickou instalaci?
Práce elektrikáře vyžaduje řadu technických znalostí, a proto by měl mít každý elektrikář minimální výukový list. Záměrem je zajištění optimální bezpečnosti a zabránit zranění nebo nehodám. Další certifikace jsou vyžadovány pro některé náročnější elektrické operace na komplexních zařízeních nebo vysokonapěťových systémech. V případě, že potřebujete registrovaný elektrikář, pamatujte si příslušné certifikáty z elektrikáře.
Jak dlouho to obvykle trvá elektrikář?
Záleží na rozsahu služeb, které potřebujete. Elektrická instalace nebo opravy domácnosti obvykle trvá několik hodin, ale jsou stále dokončeny během jednoho dne. Průmyslová nebo komerční elektrická díla mohou na druhé straně trvat výrazně delší než volný objem prací, širší škálu služeb a vyšší odborné znalosti. Pokud potřebujete ubytování pro váš elektrikářský projekt, můžete s nimi okamžitě souhlasit.
Jak často mám nechat své elektrické komponenty kontrolovat?
Odborníci doporučují nechat elektrické vodiče, kabely a skříně pro domácnost nejméně každé tři až pět let. Pro pronajímatele můžete zkontrolovat majetek i po smlouvě o pronájmu. Doporučuje se častější kontrola podnikání a průmyslových prostor. Protože mají vyšší spotřebu energie, jsou náchylnější k časné degradaci a poruchám. Můžete si také rezervovat minimální roční revizi pro optimální bezpečnost.
Může vám WILIO kromě elektrických služeb pomoci s domácím šampionem k jiným údržbám?
Rozhodně! Naše služby nejsou omezeny na elektrickou prací. Pokud nemáte čas nebo dovednost, abyste dokončili některé z vašich domovských zařízení, můžeme vás spojit s důvěrou dámou, která vám pomůže! Není příliš velký ani malý úkol. Můžete je najmout, aby se sklopili nábytek, elektroinstrukce, výměnu zámku nebo opravy zkažených spotřebičů. Můžete si také objednat řemeslníky pro tapetování, zdivo a další stavební úkoly.