Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Doprava materiálu
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.619 registrovaných profesionálů
93.498 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Doprava materiálu

Potřebujete službu z oblasti doprava materiálu? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na přepravu stavebního materiálu, nábytku a nadrozměrného zboží. Cena přepravy se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: tažné zařízení, stahovací pás, naložení a vyložení zboží, které vám poskytne některý z našich přepravců v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si rezervovat svou doručení ve svém okolí přes Wilio?
Potřebujete rezervovat doručení služby, takže můžete snadno přepravovat balíčky, dokumenty, letáky, nábytek nebo stavební materiály? Uložte čas a nechte nám doručovat k nám - sprchy k přepravě a přepravě přizpůsobit váš plán a doručeno vše ve správný čas na správné místo. Dodací služby můžete snadno rezervovat prostřednictvím Wilia. Se zkušenými řidiči, kteří jsou připraveni převzít a okamžitě dodávat zásilku, můžete snadno organizovat. Tato metoda je jistě nejpohodlnější a nejjednodušší.
Co dělá řidič van?
Dodávky řidiče Vaše zboží vyzvedne a zajišťuje bezpečnou dodávku do předem určeného umístění. Většina řidičů je zpracovávána pomocí dodávek a větších nákladních automobilů nebo nákladních automobilů, které vám poskytnou dostatek prostoru pro poskytování větších zásilek nebo většího množství zboží.
Proč si rezervujete poštovní nebo zásilkové služby přes Wilio?
Dodávka WILIO je pohodlná a cenově dostupná. Díky nízkým nákladům na zatížení a kontrolu můžete objednat a kdy bude zboží doručeno, můžete si být jisti, že získáte nejlepší služby pro super cenu.
Jaké vyzvednutí a doručení služby používají nejvíce?
Mezi nejčastější služby patří stavební materiál, velký nábytek a domácí spotřebiče.
Jak bude drát napájen, aby se choval do mé objednávky?
Driver Van bude pečlivě zpracován s objednávkou, což zajišťuje, že křehké předměty jsou řádně zabaleny a chráněny a v případě potřeby zůstat ve svislé poloze.
Jak dlouho bude doručit?
Některé společnosti nabízejí doručení ve stejný den, kdy si objednáte zboží, takže budete mít své zboží doma několik hodin. Pokud však doručení probíhá mezistátní nebo chcete objednat po určitou dobu / datum, doručení vašich zásilek může trvat déle.
Kolik vás bude doručit?
Náklady na výběr a dodávky budou záviset na dálce, kterou bude chufeur musí projít a množství přepravovaného materiálu. Cena se také liší v závislosti na typu položek podle jejich velikostí a dodací lhůty. Tato kritéria rozhodnou, zda dodání bude stát více či méně.
Potřebuji speciální dodávku karet?
Na určitých typech transportů, dopravce nebude muset detekovat žádnou speciální kartu nebo dodávku zboží. Podmínky se mohou lišit v závislosti na typu zboží. Než přijmete, nezapomenete, abyste zajistili, že vybraný dodavatel vlastnil platnou licenci a má také nezbytné pojištění zboží.
Služby
Co zahrnuje pickup a dodací službu?
Můžete si pronajmout pickup a doručovací službu téměř cokoliv. Přečtěte si, co si můžete objednat pro tuto službu:
Dodávka nábytku a spotřebiče
Potřebujete dodat velký kus nábytku, spotřebiče nebo jiné zboží pro domácnost? Nemáte dodávku, náklaďák nebo přívěs? Pronájem dodacího servisu s větším vozidlem, která činí řidič přenášet zboží z domova nebo se přesune do nového domova. Driver Van zkontroluje podrobnosti, jako je počet položek, které potřebujete k pohybu, velikosti zboží a jeho možné křehkosti. Dodávka nábytku může být také zboží z populárních obchodů, jako je IKEA. Jednoduše oznamuje dodávky řidiče Co a kde chcete vyzvednout a učinit opatření, aby vám vyhovovaly.
Dodávka balíčků a letáků
Umožnit své balíčky svým podnikům a ušetřit peníze na kurýrní poplatky. Pokud potřebujete dodat zásilku v určitém čase, řekněte. Dodavatelé vám poskytnou tuto službu. Je ideální pro narozeniny kdekoli jiní dárky. Řidič zkontroluje váš balíček, najde nebo náhodou není křehký, a pokud ano, bude ho zpracovávat s výraznou pozorností. O včasné dodání se také postará. Můžete požádat o distribuci letáků a jejich katalogu doručení na podporu místního podnikání. Chcete-li uspořádat distribuci podpory podnikání, bude váš distributor zjistit počet letáků nebo katalogů, kde je chcete doručit a dodací lhůtu.