Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Doprava, kurýr, přeprava
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.620 registrovaných profesionálů
93.507 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Doprava, kurýr, přeprava

Potřebujete službu z oblasti doprava, přeprava, kurýr? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na přepravu balíků, zajištění pojištění přepravovaného zboží, cenovou nabídku. Cena doručení zásilek se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: dodatečná komunikace, změny v přepravě, které vám poskytne některý z našich kurýrů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Služby
Co zahrnuje kurýrní služby?
Výběr je mnoho a není nutné omezit váš výběr pouze velkým kurýrním společnostem. Zde jsou některé možnosti přepravy, které si můžete vybrat:
expresní zásilka
Pokud potřebujete zákaznický příkaz k tomu, abyste poskytli naléhavě nebo vám umožní podepsat důležité právní dokumenty, takže se můžete dohodnout na expresní doručení prostřednictvím kurýra. Expresní služby se obvykle používají pro položky s pozdním oznámením, které lze snadno zvednout a dodat. Většina kurýrů vám nabídne mezi pick-up a nahrávání 2 - 3 hodiny, v závislosti na vaší lokalitě. Kurýr přichází k vám domů nebo k vám společnosti, vyzvedněte si balíček a doručte jej co nejrychleji do místa určení.
Městské doručení ve stejný den
Komunální doručení ve stejný den je vhodným řešením pro ty zákazníky, kteří dodávají zboží na místa, která nejsou snadno dostat. Tento typ doručení může být také použit pro dodání přenosu potravin nebo nábytku. Courier vám určitě nabídne několikrát, aby si vyzvedli a dodávali, aby vám vyhovovalo.
Dodání na druhý den
Tento typ dodávky je vhodnou volbou pro takové dodání, když se vaše zboží nemusí dostat z bodu a bodem b naléhavě rychle. Dodávka do druhého dne je levnější než dodání ve stejný den. Používá se hlavně v podávání nábytku, koberců nebo automobilových prací. Obvykle bude jeden čas vyzvednutí a čas pro nahrávání v závislosti na místě dodání. Tuto službu můžete použít jednorázovou nebo objednávat pravidelnou kurýr, který odpovídá vašim obchodním potřebám.
Mezistátní doprava
Některé kurýrní služby mají své vlastní mezistátní potřeby nebo spolupracují s Interstate Courier Services, které mohou zajistit, aby pozemek dorazil do místa určení. Zboží je doma vyzvednutí místní služby, nese do depa, kde je zboží tříděno, načte dodané dodávky a přejde do místa dodání. Tato položka bude dána místem dodání během několika dnů do týdne v závislosti na místě dodání.
Dodání do zámoří.
Možná, že on-line nebo chcete potěšit rodinu v zámoří balíček. Právě využívá služby zahraniční služby Courier Dodávka bude správná. S vaším kurýrem víte, než se zvednete, abyste se dohodli na ceně, což je možné váze balíčků uvědomit náklady spojené s dopravou. Pro některé zámořské služby můžete zpracovat vaši zásilku do skladu pro další odeslání.
Často kladené otázky
Proč si pronajímáte kurýrní službu prostřednictvím Wilia?
Máte balíček nebo dokumenty dokumentů, ale nemáte čas jít do města? Potřebujete posílat zboží mezistátní nebo v zámoří? Při odesílání dokumentů se již nemusíte spoléhat na "Mail Slimeter" nebo společnosti nákladní společnosti, které vám přepravují větší zásilky. Kurýr Vaše zboží vyzvedne a dodává v době, který vám bude vyhovovat. Nejlepší kurýrní služby naleznete v Wiliu. Jednoduše zadejte svůj požadavek a připojte se k cenově dostupnému poskytovateli kurýrních služeb, který bude doručit váš balíček, kde ho potřebujete.
Potřebujete kurýr se speciální licencí?
Pro určité typy transferů můžete potřebovat kurýr se zvláštní licencí, která je potřebná k přenosu. Před potvrzením zásilky nezapomeňte, abyste se ujistili, že kurýr má příslušnou licenci a pojištění.
Co je to kurýrní služba?
Kurýrní služby zdůrazňují a dodávají poštu, dokumenty, malé balíčky a velké zásilky. Zboží se vyzvedne od vašeho bydliště nebo obchodní adresy a dodává jej do místa určení s použitím vhodně vybraného a vybaveného vozidla.
Jaké položky jsou nejčastější dodány prostřednictvím kurýrních služeb?
Kurýři mohou přinést téměř všechno. Nejběžnějšími položkami jsou právní dokumenty, dárky, kancelářské potřeby, knihy, autodíly a hudební nástroje. Někteří kurýři mohou také dodávat velké předměty, jako je nábytek nebo větší množství zboží. Existuje však také seznam položek, které kurýr nebude načíst a nedodávají. Existují například živá zvířata, střelná zbraně nebo nebezpečné zboží.
Jaké výhody přináší pronájem dopravní služby prostřednictvím Wiliu ve srovnání s kurýrní společností?
Hledáte dopravní službu přes WILIO budete mít větší kontrolu přes pickup a dodací lhůty, protože je méně pravděpodobné, že tato služba bude omezena konkrétním harmonogramem.
Jak připravím věci za kurýr?
Správná položka balení pomůže bezpečně a nepoškozené zboží. Vyberte si vhodně velký box a vyplňte všechny polotovary s obalovým materiálem, abyste chránili své zboží. Pokud je v balení více položek, zabalte každou položku individuálně k dosažení lepší ochrany. Zadní okno a všechny volné hrany, aby se zajistilo, že během zásilky neotevře. Jméno a adresa dodávky by měly být viditelně označeny.
Jak dlouho trvá doručení?
Zpravidla si můžete vybrat rámec dodacího času, který vám vyhovuje. Většina doprovázených služeb nabízejí dodání exprese ve stejný den, druhý den nebo standardní doručení. Někteří kurýři mohou účtovat více, pokud potřebujete dodat zboží dříve.
Kolik stojí kurýrní služby?
Konečná cena bude záviset na velikosti položky, místa a vyjádření dodávky.