Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Daňové přiznání
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.568 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Daňové přiznání

Potřebujete službu z oblasti daňové přiznání? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zpracování daňového přiznání DPH, daňové přiznání k dani z příjmu fyzických a právnických osob, daňové přiznání k dani z motorových vozidel. Cena daklarace daně se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: písemná stanoviska k daňovým problémům, upozornění na daňové a odvodové termíny, informace ohledně aktuálních směn daňové legislativy, které vám poskytne některý z našich odborníků v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Jaké služby daňového poradenství mohu objednat?
Co zahrnuje daňové poradenství?
Nalezení daňového poradenství v blízkosti mě je nejlepším způsobem, jak zajistit, abyste mohli uplatňovat všechny relevantní srážky a přijmout minimálně daně. obdržel maximální vrácení daňového přiznání. Daňové poradci nabízejí schůzky osobně, telefonicky nebo e-mailem. Mnoho místních daňových poradců také poskytuje mobilní služby a může se setkat doma nebo v jiném místě.
Daňové přiznání pro obchodníky a jednotlivé profese (fyzické osoby)
Daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob jsou relativně jednoduchou záležitostí. Jako vážný, budete muset poskytnout informace o svém příjmu a jakýchkoli pracovních nákladů, jako jsou pracovní nástroje nebo kancelářské vybavení. Pak zbytek učiní váš poradce. Váš poradce bude také schopen poradit se všemi konkrétními požadavky na daňové odpočet k dispozici pro vaši profesi. Bude také objednat možné zpoždění předložení daňového přiznání nebo dodatečné nebo poskytování. Po dokončení daňového přiznání vám můžete podati nebo poradce fyzicky na daňovém úřadu nebo elektronicky, s vaším podpisem v příslušném podobě.
Daňové přiznání pro společnosti (právnické osoby)
Daňové poradci jsou odborníci na přípravu daňových přiznání a účetní závěrky pro podniky. Jako specialisté na podnikové daně vědí, jaké odpočty jsou daňově uznatelné. Proces dokončení daňového přiznání je podobný fyzickým osobám.
Daňové přiznání pro investory
Pokud investor do nemovitostí nebo cenných papírů, daňové přiznání bude mít pro vás nový rozměr. Zvláště doporučeno je daňové plánování. Specializovaný daňový účetní ve vašem okolí vám může pomoci maximalizovat návratnosti, pokud jste investory v oblasti nemovitostí. Poskytnou poradenství v oblasti daně z kapitálových příjmů, negativních ozubených kol a dokonce timefrulovat plány pro nábytek a příslušenství ve vašem pronájmu. Mohou vám také poskytnout konkrétní daňové poradenství a finanční projekce, pokud zvažujete nákup nebo prodej investičních aktiv.
Ostatní daňové výkazy
Kromě daní z příjmů jiných daní, jako jsou daně z přidané daně (DPH), daň z motorových vozidel, spotřební daně, spotřební daně z konkrétních typů zboží nebo místních daní. Daňový poradce vám s vysvětlením jednotlivých daní, jejich právní požadavky a prohlášení bude určitě takové.
Transakční daňové poradenství
Pokud uvažujete o investování do aktiv nebo nákupu / prodeje společnosti (transakce), potřebujete daňové poradenství přizpůsobené vašim okolnostem. Speciální vyškolení poradci s kvalitními zkušenostmi vám doporučí nejlepší možné řešení zbytečně dorazí o své finance. Podívejte se na jakýkoli typ daňového poradenství v blízkosti Wilia.
Často kladené otázky
Proč hledat daňový poradce přes Wilio?
Hledáte pomoc s daňovým poradenstvím ve vašem okolí? Daň z příjmů může být matoucí a frustrující, pokud ji počítáte sami. Pro všechna pravidla týkající se toho, co musíte přiznat, a srážky, které můžete cvičit, může trvat několik hodin, než to najdete. Takže požádejte o pomoc s vaší odbornou daní. Ocitněte se ve svém daňovém poradce, abyste mohli poskytnout daňové přiznání správnými informacemi a požadovat daňové odpočty, na které máte nárok. Nejlepší místo k nalezení daňového poradce je WILIO. Na WILIO najdete daňové poradci, kteří se specializují na různé daňové služby, od daňových přiznání pro výhradní obchodníky (fyzická osoba) a malých podniků k ucelenému poskytování rozsáhlých a investorů. Stačí zadat požadavek, které hledáte, a porovnat nabídky z kvalifikovaných daňových poradců, které vám pomohou orientovat se v pravidlech a ušetřit na daních.
Jaký je rozdíl mezi daňovým poradcem a účetním?
Účetní je účetní odborník, který je také jedním z dokumentů pro daňové přiznání. Účetní však již nemusí být odborníkem na přípravu daňových přiznání. Daňový poradce je odborníkem v otázkách daně. Musí skládat přísné testy, že pouze 20-30% uchazečů zvládne úspěšně. Teprve pak adepti je napsán do daňové poradce komory a může začít provádět tuto profesi. Daňový poradce je způsobilý pro vás zpracovat daňové přiznání, kontrolní zprávu a vše ostatní se týká daní. Má povinné pojištění, takže pokud formuláře učinily chyby, pro které finanční kanceláře granty pokuty pokrývají jejich pojištění.
Potřebuji daňového poradce nebo mohu mít daňové přiznání k práci sám?
Možná si myslíte, že ušetříte peníze na vlastní recepci, ale můžete se připravit na dlouhodobě. Zkušený daňový poradce může zajistit, aby vaše daňové přiznání bylo bezchybné a šetří vás od daňového řízení a potenciálních sankcí a pokut. Jeho odborné znalosti vám také pomůže ušetřit daně v rámci možností práva.
Kdy je nejlepší zapojit daňový poradce?
Najmout daňový poradce, který musíte určitě předem před právním podmínkami pro podání daňových přiznání, i. na konci rozpočtového roku. Je však nejlepší poradit s daňovým expertem v průběhu rozpočtového roku, pokud potřebujete zvláštní poradenství v oblasti daňového plánování. Budete k dispozici dostatečným postupem o cenné poradenství v oblasti strukturování vašich příjmů, výdajů a investic, abyste minimalizovali svou daňovou povinnost.
Jak mohu připravit na schůzku s daňovým účetním?
Zejména je nutné být otevřen svým daňovým poradcem. Je to, jako by váš obránce pro daňovou agendu. Za prvé a především byste mu měli otevřeně říci o jejich skutečném příjmu, činnostech daňových dopadů, ale také o svých plánech a ambicích. Následně, v procesu budete muset shromažďovat všechny informace týkající se vašeho příjmu a výdajů za rok.
Jak najdu daňový poradce?
Nejlepším způsobem, jak najít kvalitní daňový poradce v jeho okolí je vstoupit do vaší poptávky po Wiliu. Dostanete nabídky kvalifikovaných poradců spolu s jejich odkazy a za dostupnou cenu. Nejlepší daňoví poradci vždy začínají ptát na několik otázek, aby opravili situaci a potřebu.
Kolik stojí daňové poradenství?
Typická cena daňového poradce pro přípravu a podání daňového přiznání pro živnostník (fyzická osoba) je přibližně 50 EUR. Náklady na právnické osoby, i. Společnosti jsou již vyšší a závisí na složitosti vašich daňových záležitostí - formy příjmů, které máte (např. Od podnikání, z autorských práv, nemovitostí, kapitálových investic) a odpočitatelných položek, které vás pokrývají a budete chtít používat je.