Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Daňové poradenství
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.619 registrovaných profesionálů
93.505 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Daňové poradenství

Potřebujete službu z oblasti daňové poradenství? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na daňové poradenství pro právnické osoby, dodržování daňových předpisů, transakční poradenství. Cena doporučení v oblasti daní se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: cestovní náklady, cenová kalkulace, dodatečné individuální poradenství, které vám poskytne některý z našich daňových poradců v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si rezervujete účetní / účet prostřednictvím Wilia?
Neexistuje žádná jistota, jen smrt a daně, a naštěstí budete potřebovat jen o jedno z těchto dvou napodobených napodobenin. Proč se vůbec nezabývají daněmi? Účetnictví je jedním z mála služeb, které mohou ve skutečnosti ušetřit peníze. Strávíte peníze na vydělávání peněz. Dobrý účetní může zvýraznit chyby a neefektivnosti, které vás mohou stát peníze a nabízí způsoby, jak ušetřit ještě více peněz. Nejen, že budete také ušetřit nepřiměřeně hodně času na přípravu měsíčních výpisů DPH nebo přípravu daňové odbavení na konci účetního období budete chtít minimalizovat daňový dluh. Jediné, co musíte udělat, je najít kvalitní účetní. Naštěstí mohou být jen pár kliky! Díky Wiliu jsou nyní expertní účty na dosah ruky a najít to nikdy nebylo snazší. Jednoduše popište daňové služby, které požadujete a počkejte, až se zobrazí zobrazení nabídek. Získáte zdarma a nezávazný citát a najdete si svůj dokonalý účetní v blízkosti vás dnes.
Co dělá účetní?
Vaše účetní potřebují za čas, když děláte, CI již jako živnostník (fyzická osoba) nebo jako firma. Každý jediný obchodník (fyzická osoba) a každá společnost by měla mít spolehlivý účetní, který podle zákonných požadavků vede účetnictví a každý rok připravit daňové přiznání k dani z příjmů. Váš účetní se může specializovat na jednu oblast nebo typ účetnictví (například jednoduché účetnictví pro výhradní obchodníky nebo dvoupodlažní účetnictví pro firmy), ale také může nabídnout řadu účetních služeb, jako je daň z příjmů z příjmů, daň z přidané hodnoty, zpracování mzdy , Daňové poradenství, audit, finanční analýza, finanční plánování, rozpočtování a podávání zpráv.
Kdy mám hledat účetní?
Pokud jste malým podnikem nebo dodavatelem, pronájem účetnictví je význam, protože vás uvolní, abyste mohli sloužit více zákazníkům nebo více času můžete strávit s rodinou. Histie účetní znamená, že můžete konečně předat krabici s účty nebo stovky e-mailů s někým, kdo s ním bude vědět. Zpravidla je nejlepší kontaktovat daňového účetníku s počátkem účetního roku, ne jen proto, abyste pochopili a budete schopni efektivně komunikovat, ale také získat rady o daňových povinnostech a daňovém plánování, jinými slovy Během účetního roku si můžete koupit a odepsat. Zjištěním účetního na konci účetního období se připravujete na tyto poradenství / přínosy. Kromě toho jsou všechny daňové přiznání skutečně zaneprázdněni před termínem daňových přiznání, takže ji nenechávejte last minute.
Jak mohu najít dobrého účetního nebo daňového poradce?
Nejlepším způsobem, jak najít dobrého účetního ve vaší oblasti, je najít kandidáty, jejichž služby odpovídají vašim potřebám. Pak jsou zde důležité recenze - ujistěte se, že poskytují kvalitní služby a poskytují jim čas. Účetní a daňová agenda se řídí přísnými právními podmínkami a jejich zpoždění se může stát značnými pokutami.
Musím najít účetní blízko mě?
WILIO obsahuje seznam účtů z různých koutů Slovenska. Ačkoli mít účetní, může být v dnešním elektronickém období pohodlné a pohodlné, v dnešním elektronickém období. Je to jen na vašich preferencích.
Jaké dokumenty ode mne budou potřebovat účetní / účetní?
Pro výkon současného účetnictví fyzické osoby nebo společnosti bude účetní pravidelně potřebovat všechny vaše faktury na straně příjmů, jakož i výdajů. Zahrnují dokumenty o koupi paliva, pracovních pomůcek, firemního telefonu, počítače, dokladu o pronájmu kanceláří a podobně. Na konci dne je ve vašem zájmu poskytnout svým účetním všem dokumentům o vašich nákladech. Zaplatíte za menší daň. Vaše účetní nebo účetní karta bude také potřebovat vaše bankovní výpisy (pro společnost z firemního účtu). Pokud vaše účetní nebo účetní karta pošlete důkazy elektronicky, budete muset udržet vás.
Kolik stojí účetní linie?
Snadné účetnictví a daňové přiznání pro obchodníky (fyzická osoba) vyjde 50-100 EUR za účetní rok. S menšími jednotnými pronájmovými společnostmi se řízení účetní agendy pohybuje od 30-70 eur měsíčně, v závislosti na tom, zda společnost platí DPH. Pro společnosti, které jsou také zaměstnavatelé, náklady na účetnictví se zvyšují o 100 EUR za měsíc. Náklady na účet na konci dne závisí na obchodní činnosti vašeho podnikání - kolik nákupních a prodejních transakcí děláte měsíčně a kolik zaměstnanců máte.
Jaká práce pro vás účetní
Provádění účetnictví pro živnostníky (přírodní lidé)
Když užíváte jako živnostník (fyzická osoba), účetní / účetní, povede k jednoduchému účetnictví a připraví vás na koncertní daňové přiznání. Vyšetřte možnost uplatnění paušálních výdajů, které mohou být finančně výhodným řešením pro vás a bude velmi zjednodušit váš účet v průběhu roku.
Vedení účetnictví pro společnosti (právní subjekty)
Jednou z prvních věcí, které byste měli udělat při zřizování společnosti, je zapojit zkušený účetní. Bude vám poradit s nejlepšími obchodními strukturami podle obchodního typu a očekávaným množstvím příjmů finančního plánu. A pomáhají vám cítit si jistější, že zkontrolujete správné pole při vyplňování papíry. Když děláte jako firma (právnická osoba), účetní / účet pro vás povede náročnější dvojnásobný účetnictví. To vyžaduje použití účetního softwaru a dobrou znalost účetních postupů a zákonů. Konečně, na konci účetního roku připravím daňové přiznání k dani z příjmů za právnickou osobu.
Zpracování mzdy
Pokud je ve svém podnikání, ať už obchodovat nebo jako firma, zároveň zaměstnáváte lidi, t.z. Jste zaměstnavatel, můžete také vyhodit mzdové zpracování, komunikaci s veřejnými institucemi, zasílání měsíčních výkazů a poskytováním profesních rad v personální oblasti.
DPH účetnictví
Pro větší objem podnikatelských aktivit se budete muset zaregistrovat jako platba daně z hodnoty (DPH), buď povinně na základě splnění zákonných limitů nebo dobrovolně, což může být finančně prospěšné pro vás. Je také dobré poradit vašemu účetnímu. Pokud se stanete plátcem DPH, účetní vám pomůže s přípravou pravidelné daňové správy k DPH, že právní předpisy vyžadují měsíční nebo čtvrtletně.
Rozpočtování a finanční plánování
Váš účetní vám může pomoci sestavit rozpočet nebo v některých případech dokonce naplánovat své finance. Můžete souhlasit s tím, že se setkáte, kde mluvíte o svých financích, cílech, příjmech a výdajích - pro vás osobně nebo pro vaše podnikání. Pak vám můžete poradit s nástroji (a roky zkušeností) doporučují nejlepší kroky vpřed. Výhodou začlenění účetního v rozpočtu je, že se může podívat na vaše finance optikou toho, co můžete odepsat, daně, které dlužíte, a co byste se mohli vrátit.
Účetní výkazy a dodržování předpisů (shoda)
Dodržování souladu (dodržování) je nezbytné pro podniky, aby se zabránilo trestům a minimalizují trestná rizika z podnikání. Pokud však pravidla neznáte, je snadné deklarovat detail nebo udělat špatný krok. Váš účetní vám může pomoci kontrolovat v souladu se všemi právními požadavky souvisejícími s vaším podnikáním a jejich naplnění. V případě, že vaše podnikání podléhá povinnostem auditu podle účetního zákona, musíte také najmout samostatný auditor kromě účetního účetního. To může být pouze fyzická nebo právnická osoba zapsaná do seznamu auditu, takže je oprávněna provádět audit. Audit je nezávislá účetní kontrola, která zajistí, že podnikatelský subjekt udržuje účetnictví správně v souladu se slovenskými účetními a daňovými předpisy.