Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Chodník a přístupová cesta
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.620 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Chodník a přístupová cesta

Potřebujete službu z oblasti přístupová cesta, stezka? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření, výkopové práce, realizaci stavby chodníku a přístupové cesty. Cena cest a chodníků k objektům a nemovitostem se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: asfalt, beton, zámecká podlaha, nářadí a náklady na dopravu, které vám poskytne některý z našich plynařů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Služby
Co zahrnuje pokládku dlažby?
Dlaždice vám může pomoci s realizací práce, která zahrnuje pokládku nebo opravu dlaždic (dlaždice) na příjezdových cestách, chodnících a venkovní terasy. Uvádíme to, co můžete očekávat od každého typu dlažby:
Příjezdová cesta
Nepostradatelnou součástí každého domu je přístupová cesta, která je také jednou z podmínek pro dům domu. Dlažba příjezdová cesta zvyšuje atraktivitu vašeho domu a její hodnotu. Váš stůl začíná pracovat připravovat substrát. Substrát by měl být dostatečně silný a podporující, ale také uvolnit s dešťovou vodou. Vykopali a vyrovnávají povrch, hrubá podkladová vrstva tvořená kamenným rozdrcením, který by měl kompaktní za použití vibrační desky. Dále je obecně následuje vyrovnání kruhů, které definují hranici povrchu pokryté zámkovou dlažbou a zpěvem. Následně musí být použita jemná podkladová vrstva kamenného rozdrcení a zhutnění. Posledním krokem je houba jemných oblázků, které jsou určeny pro zamykání dlažby. Jeho povrch by měl být roven své hloubkové jednotné a zhutněné. Po pokládání dlažeb dlažby, i. Zůstat jednotlivé bloky v těsné blízkosti vedle sebe na připraveném povrchu. Nakonec kontejner naplňuje spoje mezi chodníkem písku.
Publikování terasy
Potřebujete položit nějaké dlaždice (dlaždice) na terase nebo kolem bazénu? Dlážděné povrchy vytvořené z dlažby snižují oblast trávníku a minimalizují jeho sekání a údržbu, jsou hladké a stejné. Pro venkovní bazén je vhodný pro venkovní bazén, odolné proti mrazu a protiskluzové dlažbě. Váš dodavatel dlažby vám pomůže vybrat nejlepší dlaždici, která bude ladivá s fasádou a architekturou domu. Poskytneme profesionální přístup a spokojenost zákazníků.
Zpevněné chodníky.
Dlažba může být praktická a atraktivní alternativa k betonové chodníku. Váš dodavatel může s E.G. Cihlová dlažba pro vykládání cesty nebo zahradních chodníku jakéhokoliv tvaru a křivky. Označují přístupový plán přístupu, důkladně připravit zhutněný substrát a leželo cihlové dlaždice v nastaveném vzoru. Nakonec kontejner naplňuje spoje mezi chodníkem písku.
Opravy dlažby
Ačkoli příjezdové cesty, dlažební chodníky mají dlouhý život, občas se stává poškozené, praskání nebo odpisy. Naštěstí je oprava takových dlažeb obvykle rychle. Jednoduše poškozené dlažby vybere a nahrazuje nové dlaždice. Dodavateli pro váš dlažba to bude dělat efektivně pro vás.
Často kladené otázky
Proč si objednáte pokládání dlažby přes Wilio?
Potřebujete odborníci, kteří vám pomohou s dlaždicemi? Dlažba je praktická a atraktivní volba pro řadu terénních úprav, včetně chodníku, povrchů terasy, příjezdových cest a dokonce i zahrady - trávníky a hrany bazénů. Vydání dlaždic je technická náročná práce a každý ji nekontroluje. Nechte tuto práci realizovat odborníky ve svém okolí, které to dělají profesionálně, mnohem rychleji, aby váš nový prostor, který bude co nejdříve používat. Nejlepší místo k nalezení odborníků na pokládání dlaždic je WILIO. Od stovek zkušených řemeslníků najdeme něčí místní, aby vám pomohl s pokládkou dlažby bez ohledu na velikost povrchu.
Proč bych měl nechat pokládat profesionály dlažby a nedělat ji sám?
Dlažba vyžaduje těžké fyzické úsilí a zkušenosti. Profesionální vrstva přinese mnoho let zkušeností a všechny potřebné nástroje a technologie, aby vaše nové oblasti vypadaly skvěle, barevně naladěné a trvat dlouho. Je nutné mít dlouhodobý názor, protože amatérské uložené dlažby na nedokonale zpevněném povrchu se dívá hned po vkladu v pořádku, ale rozestup času kvůli povětrnostním vlivům se začne uvolňovat, vypadne a vznikají nerovnost a nechtěné nadrozměrné mezery .
Dlažba nebo beton - co je lepší?
Stále nedávno byl beton nejrozšířenějšího materiálu k posílení stezek a přístupových silnic. V současné době je to v současné době zámkám (kostky nebo desky) betonu. Oba materiály se používají, ale je to praktičtější a snazší nahradit několik popraskaných dlaždic pro opravu poškozeného betonu. Pro dosažení původního vzhledu a můžete konečně dovolit betonové dlaždice, mohou být lepší volbou pro váš domov. Výhodou dlažby je možnost demontáže a re-ležení.
Měl bych si objednat nový nebo použitý chodník?
Použité materiály vám mohou ušetřit spoustu peněz při nákupu, pokud máte omezený rozpočet, a nevadí vám ztrácí čas tím, že čištěním. Jsou to dobrá volba, pokud nejste obtížné a najdete dostatečné množství ve stejném provedení pro dokončení projektu. Nevýhoda je omezena výběrem použitých dlažeb. Nabídka nových materiálů je mnohem rozmanitější; a jejich životnost v estetickém stavu mnohem déle.
Jaké vybavení a spotřební materiál budu muset poskytnout svou vrstvu?
Vaše dlažba vrstva přinese vlastní vybavení a nástroje, ale obvykle bude vyžadovat objednání základních materiálů, vrácených dlažeb. Může vám poradit s vhodným druhem dlažby a množství potřebné pro váš projekt.
Jak dlouho to obvykle bere pokládání - pokládání dlažby?
Na malém desktopu je váš dodavatel schopen pracovat za několik hodin, s dlouhými a širokými silnicemi a velkými terasami bude fungovat pokládání dlažby několik dní.
Kolik stojí dlaždice?
Náklady se budou lišit v závislosti na velikosti a abet oblasti, složitost bloků a objemu práce. Pokládání zámkových dlažeb (chodníky a parkovací místa pro osobní automobily) bez přírodních prací cca 12 € / m2. Cena je oblastí oblasti, indukcí a zatahování hrubého substrátu (do tloušťky 30 cm), odnětí lůžka, pokládací dlaždice, šetrná a Pavel dlažba. Pokládání dlažeb dlažby již stojí asi 7 € / m2; Pokládání kruhů 4 € / bm.
Potřebuji licenci specialisty?
Ne. Nejlepší vizitka Crafting / dlažební box je jeho předchozí práce, takže se nebojíte požádat reference a případně si prohlédnout jeho práci.