Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Čalounictví
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.592 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Čalounictví

Potřebujete službu z oblasti čalounění nábytku? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na přečalunění starého nábytku, čalunění jednotlivých částí nábytku, výměna pěnové výplně, cenová kalkulace. Cena potahů nábytku se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: pěna, látka, náklady na dopravu, které vám poskytne některý z našich čalouníků v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč najmout odborníka k opravě čalounění přes Wilio?
Potřebujete hladce a bezproblémové čalounění? Wilio je tady pro vás! Připojujeme vás s místními upevňovači, kteří mají správné dovednosti a odborné znalosti v pohovce polstrování. Od odstranění malých skvrn pro opravu větších trhlin, naši dodavatelé zvládnout vše v pohodlí vašeho domova. Nejste si jisti kvalitou služeb čalounění? Nemusíte se obávat. Můžete zkontrolovat recenzi každého řemeslníků, přečíst jejich předchozí práci a porovnat hodnocení s ostatními. To je, jak si můžete být jisti, že si vyberete správný profesionál realizovat svou práci. S WiliM nemusíte mluvit s odborníky čalounění. Stačí zadat úkol, vyberte datum a čas a nejbližší řemeslníci vám odešlete nabídku, ze které si můžete vybrat. Kniha s námi dnes cokoliv z oblasti opravy čalounění a zaručíme kvalitní čalounění, které bude po dlouhém a náročném dni pohodlné.
Jak zjistím, že pokud jsem neměl nábytek místo opravy?
Pokud je vaše pohovka poškození příliš výrazná, jednoduché opravy nemusí stačit. Dobrým způsobem, jak zjistit, zda byste měli dát nábytek do průtoku, je zkontrolovat pružiny v rámu. Vysoce kvalitní pohovky mají cívku pružinu svázané s prostorem ve vzoru připomínající sněhové vločky nebo hvězdičky. Pokud je to váš případ, je vaše pohovka snadno vypuštěna. Pokud však vaše pohovka obsahuje gumové panely místo gumových panelů, zvažte jeho výměnu.
Jak dlouho trvá čalouněný nábytek?
Kvalitní čalouněný nábytek může obvykle trvat sedm až patnáct let. Domácí nábytek s dětmi a domácími mazlíčky mohou být vystaveny vyššímu zátěži a trpí větší škodou a mají tak kratší životnost. Nicméně, váš nábytek může vydržet v dobré údržbě a péči. Jakmile si všimnete jakékoli nestability, uslyšíte prasklivé zvuky nebo když se pohovka bude cítit "padající", je nejlepší nechat váš nábytek opravit nebo vyměnit za nový.
Jak dlouho trvá čalounění?
To vše závisí na rozsahu a závažnosti své pohovky nebo židle. Obecně je povstání jednoduchý a přímočarý proces, který může trvat několik hodin. Pokud však potřebujete svou pohovku úplně, je možné, že práce bude trvat déle. Pro více informací o časovém rámci služby čalounění, zeptejte se na vaše výroba, že pracovní plán vás rád převádí.
Jak se mám starat o čalounění?
Správná údržba vašich čalouněných sezení a židlí vám pomůže rozšířit život a udržet kvalitu nábytku. Za prvé, doporučujeme vyhnout se přímému slunečnímu světlu až po čalouněném nábytku, aby se zabránilo poruchám. Pravidelně také vysávání nábytku, aby se zabránilo prachu, nečistotám a nečistot do čalounění vláken. Specializované zdroje ochrany skvrn jsou také účinným způsobem, jak zpomalit proces stárnutí vašeho nábytku.
Kromě čalounění nábytku, jaké další služby údržby domu mohu rezervovat ve Wilia?
S Wili, můžete si rezervovat prakticky jakoukoliv domácí službu. Pokud jste si koupili nový nábytek, ale jste příliš zaneprázdněni nebo unaveni, abyste si ho mohli skládat, můžete si najmout profesionální montážní techniku, která to udělá pro vás. Máte-li zájem o kvetoucí nebo modernizaci terasy, kuchyně nebo obývacího pokoje, najdete místní dodavatel nebo řemeslník, který vám pomůže s renovací projektu.
Pomůže mi řemeslník s instalatérskou a elektrickou prací?
Samozřejmě! S WiliM můžete snadno najít místní opravář pro skutečně jakoukoliv práci, kterou potřebujete. Ať už hledáte těsnění, trubky nebo čištění blokovaných toalet, máme kvalifikované montéři, kteří vám pomohou s těmito problémy. Pokud se jedná o kontrolu a opravu světelných a elektrických systémů, můžete si také pronajmout licencovaný elektrikář, který bude pracovat bezpečně.
Služby
Jaké jsou servisní služby upgradu?
Na dobré čalounění stojí a padá vzhled vašeho nábytku a dokonce i celý prostor. Proto, jakmile najdete nějaké poškození čalounění, je dobré nechat ho zkontrolovat a opravit co nejdříve. Oprava čalounění zahrnuje všechna trivia, ale i větší opravy potřebné k tomu, aby vaše poškozené nebo staré čalounění znovu do dobrého stavu. Řemeslník hodnotí současný stav vašeho čalounění, nabídne rychlé a efektivní řešení a bude provádět konečnou kontrolu, aby byla zaručena dobře provedená práce. Pro lepší představu o opravném postupu poskytujeme další podrobnosti.
Hodnocení Stav čalounění
Řemeslníci musí nejprve posoudit stav vašeho čalounění, který zahrnuje řízení tkaniny, čalounění, rámu a podpůrného systému židlí a pohovek. Kontroluje všechny známky poškození, jako jsou skvrny, trhliny nebo místa s vyšším opotřebením. Informujte také své plavidlo, pokud jste se vyskytli v incidentu čalouněného nábytku, který by mohl mít za následek poškození. Udělal váš domácí srdíčko na havárii gauče? Obrovil jste barvu stolice pro vlasy nebo inkoust? Pokud dáte crafting na těchto situacích vědět, pomůžete jim určit problém a rychle nabídnout nejúčinnější řešení.
Oprava čalounění
Oprava čalounění může zahrnovat širokou škálu různých procesů v závislosti na typu a závažnosti poškození vašeho nábytku. Pokud máte potíže s prasklinami, řemeslník se může znovu oslovit a skrýt steh pomocí větší patch. Pokud jsou na čalounění vašich stěrek odolných proti stoličce z kůže vody, barviv, lepkavých jídel a dalších tekutin, je možné snížit všechny zbytky a používat výrobce doporučeného čističe. Máte-li zájem o spinning nábytek, mohou také pomoci našim poradcům! Celý proces ze správných měření pro použití vybraného textilního materiálu k opuštění našeho čalounění odborníků.
Konečná kontrola čalounění
Po provedení nezbytných oprav polštářů je zapotřebí konečná kontrola čalounění opravy. Řemeslník kontroluje, zda jsou všechny poškození opraveny a předchozí problémy vyřešeny, požádá vás, abyste si vyzkoušeli gauč a ujistěte se, že jste spokojeni s jeho prací. V případě, že chcete zanechat čalouněného nábytku, aby vyráběl šiltoriast, také nás najdete šikovné Stollars, kteří se postarají o váš projekt.