Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Autoservis
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.592 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Autoservis

Potřebujete službu z oblasti autoservis? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na výměnu oleje, přezutí pneumatik, výměnu a opravu čelního skla. Cena opraven automobilů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: servisní prohlídka, olej, letní a zimní pneumatiky, které vám poskytne některý z našich servisních techniků v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Automechanika jsou obvykle zodpovědná za řadu prací ze servisních výletů aut, až na různé opravy. Napište do zadání, jak je to možné popis, jakou práci potřebujete provést, a do jaké míry pochopit přesně to, co je váš nápad. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
S čím obyčejné opravy automobilů může auto mechanik pomoci?
Výměna oleje a filtru
Výměna oleje, olejový filtr, palivový filtr a vzduchový filtr je nezbytný pro plynulý provoz vozidla. Zajišťuje také ekonomičtější operaci a nižší spotřebu paliva ve srovnání s ucpaným a znečištěným filtrem. Je to jedna z nejdůležitějších částí pravidelné služby vozidla.
Malá servisní show
Malé servisní pořady zahrnují výměnu oleje a filtru; Ovládání těla a podvozku; Přidání všech tekutin v motoru, včetně kapalin do podložek, brzdových kapalin, chladiva a řízení dalších 35 klíčových komponent, jako jsou světla, pneumatiky a brzdy. Většina mechaniků postupuje podle pokynů výrobce a doporučuje další práce, které auto může potřebovat auto s ohledem na váš typ a věk.
Skvělá služba Tour.
Velká služba poskytuje veškeré služby, které jsou součástí malého servisního turné, zatímco také zahrnuje kontrolu nad dalších 15 až 30 složek vozidla, včetně například ovládání náprav, řízení kol, řízení kontroly, tlumiče, čerpadla, nastavení světla, vzduchu Kontrolní ovládání obvodů a další.
Opravy, výměna a údržba
Ať už se jedná o výměnu spotřebního materiálu, jako je olej, filtry, svíčky nebo opotřebované brzdové destičky. Ostatní pravidelné akty zahrnují čištění a dezinfekci klimatizace nebo výměny stěračů. Zkušení auto mechanik se postará o vaše auto, aby byl v dobrém provozním stavu, bezpečné a uspokojit technické standardy kontroly emisí TK a EK.
Korekce skla, karoserie a interiéru
Pokud je na tělu na čelním skle trhlina nebo poškozená barva, je nejlépe poškozena, co bude co nejdříve pro pokračování. V případě poškozeného polstrování nebo interiérových plastů, zejména estetických vad, které lze provést později.
Údržba kola a pneumatiky
Geometrie a kolo vyvažování, zda kvalita pneumatik pro léto a zimní jsou klíčové pro bezpečnou jízdu, brzdění a optimální výkon vozidla na cestách.
Často kladené otázky
Proč hledat autoservisu v Wiliu?
Ať už potřebujete pravidelnou službu cesty auta, běhounu, geometrie nebo více oprav, najdete auto mechanik, který ho zvládne. Kontroluje vaše auto, diagnostikovat problém a provádí potřebné opravy a výměny. Stačí zadat poptávku a čekat na cenovou nabídku. Bez ohledu na značku a modelu Vašeho vozu vám pomůžeme najít mechanik nebo autoservis, který dají vaše auto do prvotřídního státu. Pokud vaše vozidlo potřebuje normální službu nebo WILIO opravit, aby vám pomohlo najít odborníky, na které se můžete spolehnout na to, že bude dobrou práci za dobrou cenu.
Jaké nejčastější problémy s mým autem Mi Automechanik pomáhá vyřešit?
Nejčastějšími problémy s poruchami zahrnují poruchy motoru, elektroniku nebo vady nebo opravy drobných poškození těla vozidla. Aby byla zajištěna vaše bezpečnost a zabránění možným problémům s cestovami, musíte přijmout pravidelnou kontrolu služeb alespoň každý rok a učinit nezbytné opravy, jakmile si všimnete problému.
Jak dlouho trvá opravu auta?
Kolik bude oprava záviset na tom, jak kritické poruchy a kolik součástí vozidla je třeba vyměnit nebo opravit. Obecně platí, že většina běžných oprav automobilů lze provádět v jednom dni - od kontroly a diagnostiky pro opravu nebo výměnu. V případě náhradních dílů však může být doba opravy odstraněna dodáním náhradní části. Šikovný automobilový mechanik bude dělat, vše, co vás zpátky zpátky do cesty co nejdříve, ale bezpečnost zůstává vždy nejvyšší prioritou, takže práce nevykazuje na úkor kvality.
Jak dlouho probíhá služba inspekce?
Servisní prohlídka vozu může mít průměrně 1-2 hodiny. Pokud jsou opravy také zapotřebí mimo normální službu, může trvat déle.
Jak najdu spolehlivé auto servis nebo auto mechanik ve vašem okolí?
WILIO vám pomůže najít auto servis ve vašem okolí, který může vyřešit váš problém. Stačí zadat poptávku a dohodnout se na termínu a ceně.
Proč souhlasíte s autoservisem prostřednictvím Wilia?
Pravidelná autoservis je zapotřebí spolehlivě a bezpečně. Pomocí WILIO najdete mechanik s potřebnými dovednostmi, zkušenostmi a vybavením. Jednoduše porovnejte různé nabídky a vyberte si to nejlepší. Wilio je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak najít spolehlivé auto v sousedství.
Jak často je potřebná autoservis?
Zpravidla auto dokončilo inspekci služeb každých 12 měsíců (15 000 km nebo 30 000 km) v závislosti na doporučení výrobce a typu motoru.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Autoservis
George T.
profile image
Autoservis
Tomáš O.
profile image
Autoservis
Dalibor Y.
profile image
Autoservis
Daniel M.
profile image
Autoservis
Arnošt A.
profile image
Autoservis
Felix K.
profile image
Autoservis
Vilém Z.
profile image
Autoservis
Ilja B.