Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Architektura
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.205 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Architektura

Potřebujete službu z oblasti architektura, architekt? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na interiérový design a návrh interiéru, urbanismus a územní plánování. Cena návrhářů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: vyměření dispozice objektu, náklady na dopravu, které vám poskytne některý z našich architektů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si kniha architekt přes Wilio?
Pokud plánujete podstatnou úpravu svého majetku, platí se na najmout profesionály. Z malé renovace na extra a zcela nové domácí vzory vám to nejlepší výsledky pomohou dosáhnout vysokoškolského vzdělaného architekta nebo designéra. Tyto projekty proto budou použity po mnoho let, je pro vás jistě důležité pro navrhování. Díky Wiliu najdete rezidenční architekty a další odborníky, aby se podívali na jejich portfolia, rating a počet dokončených objednávek. To vám pomůže najmout architekty ve vašem okolí, jehož styl, který se vám líbí a jejichž zákazníci jsou spokojeni se svou prací.
Musím najmout architekta?
Pokud budete dělat stavební práce, je důležité, aby plány vypracovaly vyškolený profesionál. Díky tomu víte, co dostanete a můžete si být jisti, že budova bude strukturně stabilní a bude vyhovovat všem zákonům uvedeným postupem.
Jaká kvalifikace by měl být architekt?
Slovenský architekt musí absolvovat vysokoškolské vzdělání s architekturou titulu inženýrství - Ing.Arch. Zvláště pokud chce udělat sami za jejich jména a odpovědnost, jako je možnost posoudit statistiky budovy. Typicky jsou oprávnění označována "kulatým razítkem".
Jaký je rozdíl mezi architekty a designéry?
Architekt obvykle navrhuje domy na zakázku, do určitého prostoru a snaží se zapadnout do barvy země. Prostě nečiním jako pěst na oko. Pokud si však vyberete katalog domů, můžete jej upravit s designérem. Zdůrazňuje také možnosti napájení a dalších důležitých složek projektu. Návrhář často často na objednávce spolupracuje s architektem a později i stavitelé.
Jak dlouho to trvá, dokud architekt nevytvoří návrh?
Na tuto otázku není žádná jednoduchá odpověď. Návrh přístavu je obvykle mnohem rychlejší než návrh celého nového domu, ale také vzít v úvahu pracovní zátěž architekta, všechny požadované revize a stavební proces sám.
Kolik stojí architekt?
Na Wilii, cena za služby architekta se pohybuje od 20 € / m² požadované užitkové plochy. Vždy však závisí na rozsahu a obtížnosti práce.
Potřebuji akreditovaný architekt nebo návrhář?
Pokud váháte, oslovte oba. Určitě vám řeknou nejen, co potřebujete, ale také vás připraví s vaší nabídkou. Před přijetím nabídky a podpisu smlouvy nezapomeňte potvrdit, že vybraný dodavatel má potřebné kvalifikace a povolení.
Co dělají architekti?
Pokud plánujete vybudovat nový dům, rekonstruovat nemovitost, přidat přístav nebo dát do zahrady nový život, měli byste mluvit s architektem nebo designérem, než si můžete najmout stavitel nebo zahradník. Kromě vytváření plánu projektu se architekti mohou také postarat o obecnou radu a další papírování, které budou potřebné. Než se znovu zabývají spolupráci, zkontrolujte, zda je součástí služby, za kterou zaplatíte. Zkušený architekt vám může pomoci usnadnit celý projekt a nejen stavební povolení, ale také projektové řízení celé budovy a najít stavitele a další odborníky k dokončení práce.
Co dělají architekti?
Architekti
Architekti nejen vytvářejí plány domu, víkendová chata nebo garáž, ale také pomáhají se všemi příslušnými oprávněními. Můžete zjistit, že někteří architekti mají specializovaný prostor nebo styl, zatímco jiní architekti nabízejí obecnější služby. Kontrola jejich profilů vám dá představu o práci, kterou udělali na podobných projektech. Designy. V závislosti na vašem projektu můžete zjistit, že návrhář je pro vás vhodnější. Návrháři vytvářejí technické výkresy, které můžete procházet stavitelem, se kterými budete pracovat.
Designy.
V závislosti na vašem projektu můžete zjistit, že návrhář je pro vás vhodnější. Návrháři vytvářejí technické výkresy, které můžete procházet stavitelem, se kterými budete pracovat.
Zahradní architekti.
Pokud jdete do celkové řady vašeho majetku, nezapomeňte na zahradu. Zahradní architekt vám pomůže extrahovat z maximálního prostoru a tento návrh, který nemohl připravit další návrháře nebo architekty pro vás. Kromě jednoduchých věcí, jako je přidání záhonků a oživení trávníku, může zahradní architekt zvýšit hodnotu vašeho majetku pomocí paluby na terase, podpůrné stěny nebo bazén a všechny podle vašich představ o inkluzích a rozpočtu.